Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: miss_darine, la data 2011-01-04 11:39:20Buna dimineata fete si baieti Silviuta welcome back...ce-mi doresc eu mie, iti doresc si tie....dulce romanie( c'asa'i rima)

miss, eu te-am mai pupat o data, da' nu cred ca strica sa o fac si aici
Lucia38
Postat pe 4 Ianuarie 2011 12:10
De la: valy90, la data 2011-01-04 12:00:11 Buna ziua cafenea sa aveti o zi super


pup pentru puiul dulce !!
stef80
Postat pe 4 Ianuarie 2011 12:11
De la: valy90, la data 2011-01-04 12:00:11 Buna ziua cafenea sa aveti o zi super

Valy, sa ai si tu o zi minunata!!!
Lucia38
Postat pe 4 Ianuarie 2011 12:11
Mi se incarca tare aiurea pagina, asa ca ma vad nevoita sa plec un pic, nu inainte de a va dori spor la treaba in continuare!!!
Lucia38
Postat pe 4 Ianuarie 2011 12:12
De la: Lucia38, la data 2011-01-04 12:12:18Mi se incarca tare aiurea pagina, asa ca ma vad nevoita sa plec un pic, nu inainte de a va dori spor la treaba in continuare!!!



si eu am problema asta...va pup...vb mai tarzior
moon_light_87
Postat pe 4 Ianuarie 2011 12:36
s-a imbolnavit kudika...neneaaaaaaaa doctoruuuuuuu...repar-o!
miss_darine
Postat pe 4 Ianuarie 2011 12:39
::))
ce naiba are asta!? bagati repede telefoanele ca daca se strica kudika sa ne dam sms-ur :::))
pickard
Postat pe 4 Ianuarie 2011 12:41
hai ca si-a revenit!
pickard
Postat pe 4 Ianuarie 2011 12:48
buna ziua! nu mai e nimeni prin cafenea?!
pickard
Postat pe 4 Ianuarie 2011 15:41
De la: stef80, la data 2011-01-04 12:11:16
De la: valy90, la data 2011-01-04 12:00:11 Buna ziua cafenea sa aveti o zi super


pup pentru puiul dulce !!
Valy90
Postat pe 4 Ianuarie 2011 15:44
De la: Lucia38, la data 2011-01-04 12:11:32
De la: valy90, la data 2011-01-04 12:00:11 Buna ziua cafenea sa aveti o zi super

Valy, sa ai si tu o zi minunata!!!
Multumesc si tu la fel
Valy90
Postat pe 4 Ianuarie 2011 15:46
De la: pickard, la data 2011-01-04 15:41:32buna ziua! nu mai e nimeni prin cafenea?!


eh...tot acilea sunt..nu scapi de mine
moon_light_87
Postat pe 4 Ianuarie 2011 15:50
ziua buna...cafegii...
poci primi...si yo...o cafea...asa..apoasa...ca pt amaratzi?
eu_ovidiu
Postat pe 4 Ianuarie 2011 17:40
eu as vrea una tare/cu frisca
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 17:46
De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-04 17:40:33ziua buna...cafegii...
poci primi...si yo...o cafea...asa..apoasa...ca pt amaratzi?

iti dau din cafeaua mea...dar nu'i apoasa...ca mie imi place tare
miss_darine
Postat pe 4 Ianuarie 2011 17:46
poti ovidiu dau eu cafea e tare si zahar nu am pus eu o beau fara pui cit vrei tu hai sa ne cada bine la multi ani prieteni pckard=baiat rau ciocul mic si treci la colt dai cu mopul tot anul asta in cafenea stef mrss pt ce miai spus ma bucur pt ele
mari58
Postat pe 4 Ianuarie 2011 17:48
De la: miss_darine, la data 2011-01-04 17:46:45
De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-04 17:40:33ziua buna...cafegii...
poci primi...si yo...o cafea...asa..apoasa...ca pt amaratzi?

iti dau din cafeaua mea...dar nu'i apoasa...ca mie imi place tare




darine...ce poci sa zic?...decat..ca te tzuc...si...multumesc de cafea...mai ales...ca era de`a ta!!!
nu stiu de mai poci sa te tzuc...ca...ne vede lumea...
eu_ovidiu
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:01
De la: mari58, la data 2011-01-04 17:48:35poti ovidiu dau eu cafea e tare si zahar nu am pus eu o beau fara pui cit vrei tu hai sa ne cada bine la multi ani prieteni pckard=baiat rau ciocul mic si treci la colt dai cu mopul tot anul asta in cafenea stef mrss pt ce miai spus ma bucur pt ele






mari...sincer...ce pot zice?....decat ca-ti urez ...asa cum e frumos...LA MULTI ANI...SI...TOATE CELE BUNE!!!!
RESTU`...MA GANDESC CA...LE ORDONEZI TU...DUPA VREREA TA!!!
eu_ovidiu
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:03
sii eu cu cine beau cafeaua?
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:10
sii eu cu cine beau cafeaua?
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:10
De la: denis_roxana, la data 2011-01-04 18:10:10sii eu cu cine beau cafeaua?



ei...hai...nu fi...pisalog...ca...se gaseste...
eu_ovidiu
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:13
De la: denis_roxana, la data 2011-01-04 18:10:12sii eu cu cine beau cafeaua?


e cu autoservire! si daca tot iti pui tu, da-mi si mie o bere!
pickard
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:13
pai,ma duc sa iau/ce zici?
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:17
mrss ovidiu sa fiu sanatoasa si le fac pe toate asa cum ai spus tu anul nou e o carte cu multe file care sunt zile,multe lucruri nu le cunoastem din aceasta carte mare,insa stim ca tot misterul il dezleaga Dumnezeu,buna cafea am facut?
mari58
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:17
De la: denis_roxana, la data 2011-01-04 18:17:16pai,ma duc sa iau/ce zici?


un ursus daca se poate!

si orice pentru tine! platesc eu!
pickard
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:19
nu mai e cazul, s-a ocupat de mult locul
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:20
De la: denis_roxana, la data 2011-01-04 18:17:16pai,ma duc sa iau/ce zici?

du-te odata si i-ati...si dupa aia aseaza-te odata, ca m-ai ametit cu fatzaiala ta...uite ai un loc liber la masa noastra
miss_darine
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:21
De la: mari58, la data 2011-01-04 18:17:55mrss ovidiu sa fiu sanatoasa si le fac pe toate asa cum ai spus tu anul nou e o carte cu multe file care sunt zile,multe lucruri nu le cunoastem din aceasta carte mare,insa stim ca tot misterul il dezleaga Dumnezeu,buna cafea am facut?




mari...acu`...de ftatza cu lumea...nu poci zice...fato!!!
doar asa...la private..dar...cum nu...ne privatizam...n-ai sa sa stii!!
fie ca...DOMNU`...sa dea la toti...dupa...ce merita!!!
si...sa nu fie nimeni ...prejudiciat!!!
iti doresc...un an cu bucurii si impliniri...si...tot ce n-ai putut realiza pana acum...sa poci...in anu` asta!!!

sper...ca...de cand vb noi...sa nu fi gresit...vreodata!!!
o seara frumoasa...sa ai...si...impliniri...in noul an!!!
eu_ovidiu
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:22
buna seara!!!
fac eu un ceai ca ma doare gatul...
Lucia38
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:40
si eu vreau, cu zahar si lamaie
denis_roxana
Postat pe 4 Ianuarie 2011 18:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CAFENEAUA VIP - VIORICA&PICARD 1 De la: kudika_10008 19 Iunie 2012 17:08
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=mihaela88&id_user=5350 da-ti un vot 4 De la: kudika365993 11 Februarie 2011 00:19
Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum 8245 De la: 10 Decembrie 2013 21:36
Investeste in tine. Fii voluntar LECUPO! 2 De la: dandanaua_reloaded 24 Noiembrie 2008 01:13
radiomedeea 1 De la: radiomedeea 27 Octombrie 2009 13:57