Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

Buna seara lumeeeeeeeeee si bine v/am gasit
ruby4you
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:18
las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??
crisalidda
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:26
De la: miss_darine, la data 2011-01-06 21:18:33
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:14:16
buna seara!daca faci cinste bem orice!dar din alea mai scumpe!noi suntem oameni de valoare!

vaaaloareaaaaaa meaaaa valoareaaaaaaaaa meaaaaaaaaa doamne ce frumos cant la ora asta

poy nu-i asa darine?
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:28
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:26:33las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??

fata e bun dar e cam gretos!maibine da niste martinni!
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:29
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:29:29
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:26:33las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??

fata e bun dar e cam gretos!maibine da niste martinni!
ok ..eu nu prea ma pricep la bauturi ..dar fie martini pt tine
crisalidda
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:32
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:32:20
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:29:29
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:26:33las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??

fata e bun dar e cam gretos!maibine da niste martinni!
ok ..eu nu prea ma pricep la bauturi ..dar fie martini pt tine

fata martinni e aperitivul dupa mai vedem noi!
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:33
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:12:29ce mai faceti oameni buni .? ce bem azi ..


orice!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:34
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:33:31
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:32:20
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:29:29
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:26:33las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??

fata e bun dar e cam gretos!maibine da niste martinni!
ok ..eu nu prea ma pricep la bauturi ..dar fie martini pt tine

fata martinni e aperitivul dupa mai vedem noi!
sa fie ...
crisalidda
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:34
De la: pickard, la data 2011-01-06 21:34:09
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:12:29ce mai faceti oameni buni .? ce bem azi ..


orice!
o palinca de la ardeleni
crisalidda
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:35
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:29:29
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:26:33las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??

fata e bun dar e cam gretos!maibine da niste martinni!


vine vine!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:35
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:35:34
De la: pickard, la data 2011-01-06 21:34:09
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:12:29ce mai faceti oameni buni .? ce bem azi ..


orice!
o palinca de la ardeleni

buna dar ma baga sub masa! si nu mai sunt bun de nimic!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:36
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:34:32
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:33:31
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:32:20
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:29:29
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:26:33las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??

fata e bun dar e cam gretos!maibine da niste martinni!
ok ..eu nu prea ma pricep la bauturi ..dar fie martini pt tine

fata martinni e aperitivul dupa mai vedem noi!
sa fie ...

da fata o palinca ca de luni ma duc la munca si m-am enervat!
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:39
De la: pickard, la data 2011-01-06 21:36:34
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:35:34
De la: pickard, la data 2011-01-06 21:34:09
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:12:29ce mai faceti oameni buni .? ce bem azi ..


orice!
o palinca de la ardeleni

buna dar ma baga sub masa! si nu mai sunt bun de nimic!

nu-i nimic ca te trezesti frsh dimineata!
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:41
De la: valentinawtc, la data 2011-01-06 20:31:59itzi stiu raspunsu'multe persoa se gandesc la asta dar nu e asta a fost chiar o trupa de cantareti si prescurtarea era "Wtc":))



spune-l. sa vedem. eu m-am gandit la picioare lungi, nu stiu daca faci legatura
Histria
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:42
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:39:38
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:34:32
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:33:31
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:32:20
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:29:29
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:26:33las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??

fata e bun dar e cam gretos!maibine da niste martinni!
ok ..eu nu prea ma pricep la bauturi ..dar fie martini pt tine

fata martinni e aperitivul dupa mai vedem noi!
sa fie ...

da fata o palinca ca de luni ma duc la munca si m-am enervat!

dar ce mai ai iar!? bine ca nu esti nevasta-mea ca te bateam!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:43
Mai dar cate cafenele sunt pe aici, ca nici nu mai stiu unde am scris... pfffffffffffffff
ruby4you
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:43
De la: ruby4you, la data 2011-01-06 21:43:32Mai dar cate cafenele sunt pe aici, ca nici nu mai stiu unde am scris... pfffffffffffffff


as zice ca e Tigra in avatarul tau
Histria
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:45
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:28:40
De la: miss_darine, la data 2011-01-06 21:18:33
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:14:16
buna seara!daca faci cinste bem orice!dar din alea mai scumpe!noi suntem oameni de valoare!

vaaaloareaaaaaa meaaaa valoareaaaaaaaaa meaaaaaaaaa doamne ce frumos cant la ora asta

poy nu-i asa darine?

sincer?...eu de cand sunt cu ardeleanul meu, am descoperit palinca
miss_darine
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:45
De la: pickard, la data 2011-01-06 21:43:01
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:39:38
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:34:32
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:33:31
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:32:20
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:29:29
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:26:33las ca dau eu in seara asta ..si el da maine pt voi avem lichior de ciocolata ..merge ??

fata e bun dar e cam gretos!maibine da niste martinni!
ok ..eu nu prea ma pricep la bauturi ..dar fie martini pt tine

fata martinni e aperitivul dupa mai vedem noi!
sa fie ...

da fata o palinca ca de luni ma duc la munca si m-am enervat!

dar ce mai ai iar!? bine ca nu esti nevasta-mea ca te bateam!

n-am nimic draga!doar ca as vrea o vacanta si nush unde!
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:45
De la: ruby4you, la data 2011-01-06 21:43:32Mai dar cate cafenele sunt pe aici, ca nici nu mai stiu unde am scris... pfffffffffffffff


uite ca aici!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:45
De la: miss_darine, la data 2011-01-06 21:45:14
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:28:40
De la: miss_darine, la data 2011-01-06 21:18:33
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:14:16
buna seara!daca faci cinste bem orice!dar din alea mai scumpe!noi suntem oameni de valoare!

vaaaloareaaaaaa meaaaa valoareaaaaaaaaa meaaaaaaaaa doamne ce frumos cant la ora asta

poy nu-i asa darine?

sincer?...eu de cand sunt cu ardeleanul meu, am descoperit palinca

aha!bravo fata!
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:46
De la: pickard, la data 2011-01-06 21:45:54
De la: ruby4you, la data 2011-01-06 21:43:32Mai dar cate cafenele sunt pe aici, ca nici nu mai stiu unde am scris... pfffffffffffffff


uite ca aici!

deja mi-e somn cand te vad
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:48
va spun somn usor!pooop
gya29
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:51
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:48:52
De la: pickard, la data 2011-01-06 21:45:54
De la: ruby4you, la data 2011-01-06 21:43:32Mai dar cate cafenele sunt pe aici, ca nici nu mai stiu unde am scris... pfffffffffffffff


uite ca aici!

deja mi-e somn cand te vad

de ce!?
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:51
De la: gya29, la data 2011-01-06 20:44:59
De la: pickard, la data 2011-01-06 20:40:46
De la: valentinawtc, la data 2011-01-06 20:38:42
De la: gya29, la data 2011-01-06 20:36:34
De la: valentinawtc, la data 2011-01-06 20:33:53ce citeaza?nu stiu..nu prea am stat de site-ul asta asa de mult daca esti dragutza sa imi spui ok in rest nu stiu

Da-i click PE tasta CITEAZA

da am vazut si eu imi era mai usor sa dau raspuns..mi se pare mie sau te cam enervez eu?


gya nu e nervoasa! doar geloasa
hai ca o calmez eu acum!
gya!!

esti nebun!histry nu vrea sa-mi vb!


nu nu pup si seara placuta
Histria
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:52
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:51:42va spun somn usor!pooop


pa!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:52
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:51:42va spun somn usor!pooop

noapte buna
miss_darine
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:53
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:46:28
De la: miss_darine, la data 2011-01-06 21:45:14
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:28:40
De la: miss_darine, la data 2011-01-06 21:18:33
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:14:16
buna seara!daca faci cinste bem orice!dar din alea mai scumpe!noi suntem oameni de valoare!

vaaaloareaaaaaa meaaaa valoareaaaaaaaaa meaaaaaaaaa doamne ce frumos cant la ora asta

poy nu-i asa darine?

sincer?...eu de cand sunt cu ardeleanul meu, am descoperit palinca

aha!bravo fata!
palinca ..hmm am gustat odata la munte si era sa iau foc
crisalidda
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:56
dragilor eu va urez noapte buna...see all tomorrow
miss_darine
Postat pe 6 Ianuarie 2011 22:03
De la: crisalidda, la data 2011-01-06 21:56:39
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:46:28
De la: miss_darine, la data 2011-01-06 21:45:14
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:28:40
De la: miss_darine, la data 2011-01-06 21:18:33
De la: gya29, la data 2011-01-06 21:14:16
buna seara!daca faci cinste bem orice!dar din alea mai scumpe!noi suntem oameni de valoare!

vaaaloareaaaaaa meaaaa valoareaaaaaaaaa meaaaaaaaaa doamne ce frumos cant la ora asta

poy nu-i asa darine?

sincer?...eu de cand sunt cu ardeleanul meu, am descoperit palinca

aha!bravo fata!
palinca ..hmm am gustat odata la munte si era sa iau foc


daca eram cu tine te stingeam!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 22:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cafenea pe orice subiect 7 De la: mikela_my 10 Februarie 2009 13:11
ce parere aveti despre slujba la companii multi-nationale sau patroni straini? 2 De la: ancamts 7 Martie 2009 13:18
PORTRETE LA COMANDAAAA...vrea cineva?... 27 De la: lil_devil 18 Martie 2009 19:53
topic doar pentru care stiu sa scrie si sa se exprime cotrect in limba romana 33 De la: angelradios 19 Octombrie 2010 23:55
Chestionar pentru proiect de diploma 26 De la: miss_darine 6 Ianuarie 2011 13:36