Mai multe
De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:31:11De la: pickard, la data 2011-01-10 14:27:55De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 13:54:13De la: pickard, la data 2011-01-10 13:19:16De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 12:59:48buna cafenea! schimba-ti setarile si o sa ti se para ca sunt ok!
|
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:33 |
||
|---|---|---|
comandante...cred ca din cauza...acoolului care il mai ai de la ziua ta...nu procesezi la capacitate maxima...si te prind fetele la inghesuiala ...da si tie iti place...chiar daca iesi ciufulit rau...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:33 |
||
De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:29:05De la: pickard, la data 2011-01-10 14:25:58De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:24:45De la: pickard, la data 2011-01-10 13:19:16De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 12:59:48buna cafenea! ha ha! si tu m-ai crezut!
|
||
|
|
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:34 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-10 14:33:05De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:31:11De la: pickard, la data 2011-01-10 14:27:55De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 13:54:13De la: pickard, la data 2011-01-10 13:19:16De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 12:59:48buna cafenea! mai bine nu!
|
||
|
vitamina_c Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:35 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-10 14:34:14De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:29:05De la: pickard, la data 2011-01-10 14:25:58De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:24:45De la: pickard, la data 2011-01-10 13:19:16De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 12:59:48buna cafenea! eu nu cred pana nu vad!
|
||
|
vitamina_c Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:36 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:28:49De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:24:45De la: pickard, la data 2011-01-10 13:19:16De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 12:59:48buna cafenea! nu trebuie sa crezi Alfredo ci sa "simti"! chiar mi-a fost dor de postarile tale! esti printre putinele persoane ce-mi plac pe acest forum! doar stii ca pentru tine tot timpul o vitamina este disponibila!
|
||
|
vitamina_c Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:39 |
||
|
||
|
Valy90 Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:42 |
||
De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:39:34De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:28:49De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:24:45De la: pickard, la data 2011-01-10 13:19:16De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 12:59:48buna cafenea!
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:43 |
||
De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48 ce faci bolnavioaro...?vrei si tu o ...frectie...?
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:44 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:43:03De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:39:34De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:28:49De la: vitamina_c, la data 2011-01-10 14:24:45De la: pickard, la data 2011-01-10 13:19:16De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-10 12:59:48buna cafenea! nu stiu d'astea!
|
||
|
vitamina_c Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:48 |
||
incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... acum te vad ca esti croita sa-l faci pe capitan sa renunte la grade...da ce crezi ca are curajul sa se dezbrace in direct...?
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:55 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere...
|
||
|
Ame_ly Postat pe 10 Ianuarie 2011 14:58 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:44:35De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48 una mica helauuu,Alfe
|
||
|
Valy90 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:00 |
||
De la: Ame_ly, la data 2011-01-10 14:58:35De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... rizi ca si tie iti place...ai vrea sa-l vezi cum arata ...fara budigai...ce iti e si cu fetele astea.
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:02 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:02:07De la: Ame_ly, la data 2011-01-10 14:58:35De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... io?????
|
||
|
Ame_ly Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:06 |
||
De la: valy90, la data 2011-01-10 15:00:32De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:44:35De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48 pai de ce nu ai zis ca la din astea sunt specialist...iti fac cum vrei si pe unde vrei ...chiar si de la distanta doar unele.
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:08 |
||
De la: Ame_ly, la data 2011-01-10 15:06:38De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:02:07De la: Ame_ly, la data 2011-01-10 14:58:35De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... ma da ce cuminte poti fi ? ma mir ce o fi cu tine...cred ca de la mos Craciun ai ramas asa
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:10 |
||
De la: valy90, la data 2011-01-10 15:00:32De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:44:35De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48 vezi caaa...cu alea mici umbla pickard...asa se lauda pe aici...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:13 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... nu uita ca sunt si seful unui trib si uniforma e formata din niste frunze micutze si niste fulfi pe fung de cocos! |
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:14 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:02:07De la: Ame_ly, la data 2011-01-10 14:58:35De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... hai bai alfredo sa ne dezbracam amandoi odata ca mi-e rusine singur
|
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:16 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:13:14De la: valy90, la data 2011-01-10 15:00:32De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:44:35De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48
|
||
|
Valy90 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:17 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:13:14De la: valy90, la data 2011-01-10 15:00:32De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:44:35De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48 pai nu sti bancul cu modul cum am fost dotati astia inalti cu penisuri?! erau agatzate pe o sarma si care a fost mai scund si-a luat unul lung iar cei inalti au ramas cu pu.tele mici
|
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:18 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-10 15:14:48De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... sa inteleg ca daca trebuie ...imediat esti in pozitie de verificare a armamentului din dotare...?
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:19 |
||
De la: valy90, la data 2011-01-10 15:17:21De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:13:14De la: valy90, la data 2011-01-10 15:00:32De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:44:35De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48 valy!! de ce razie de bunicul tau!?
|
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:19 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:19:10De la: pickard, la data 2011-01-10 15:14:48De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... pai!? daca pororul cere! ma sacrific!
|
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:20 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-10 15:16:35De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:02:07De la: Ame_ly, la data 2011-01-10 14:58:35De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... de acord ...dar eu doar de haine...de caracter eu nu. si bancul cu repartitia sculelor...il stiam.uneori chiar se potriveste...sau de cele mai multe ori ?
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:22 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:22:17De la: pickard, la data 2011-01-10 15:16:35De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:02:07De la: Ame_ly, la data 2011-01-10 14:58:35De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:55:16incetul cu incetul se face vinul otatu...VITAMINOOOOOOO...toate se invata doar sa ai vointa si putere... si la mine se potriveste!!
|
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:23 |
||
dar am caracterul mai mare decat normalul
|
||
|
pickard Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:24 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-10 15:19:24De la: valy90, la data 2011-01-10 15:17:21De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:13:14De la: valy90, la data 2011-01-10 15:00:32De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:44:35De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48 nu rad moasule de tine,ci rad cu tine
|
||
|
Valy90 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:26 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-10 15:19:24De la: valy90, la data 2011-01-10 15:17:21De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 15:13:14De la: valy90, la data 2011-01-10 15:00:32De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-10 14:44:35De la: valy90, la data 2011-01-10 14:42:48 laso capitane ...nu vezi ca parca e batuta de bruma...abia de mai rasufla si ea ...a iesit ca mustele la soare.nu vezi ca ii fac frectie sa isi revina ...si ea mai rau face....
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:26 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| sun foarte speriata | 4 | De la: kudika076975 6 Martie 2010 18:11 |
| Bagarea in seama... | 0 | De la: 7 Octombrie 2010 21:50 |
| Ulei de peste - pentru a avea un copil inteligent | 3 | De la: Katte02 27 Decembrie 2009 17:53 |
|
|
||
| singuratatea in doi...... | 16 | De la: kudika427237 29 August 2011 15:16 |
| Cocktail...si barfa.. :) | 13 | De la: Barbie30 5 Septembrie 2010 20:27 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.