Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:30:20
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:29:01
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:28:17 oare m-a uitat??? Steeeeef unde esti??? iti las niste pupici speciali pe care stii foarte bine ca-i poti pune unde doresti tu!

aha! ai si tu fantezii!


crezi?


DE CE VITAMINA C, ESTI ACRITURA ?
kudika312524
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:41
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:30:20
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:29:01
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:28:17 oare m-a uitat??? Steeeeef unde esti??? iti las niste pupici speciali pe care stii foarte bine ca-i poti pune unde doresti tu!

aha! ai si tu fantezii!


crezi?


DE CE VITAMINA C, ESTI ACRITURA ?
kudika312524
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:42
De la: valy90, la data 2011-01-11 12:40:35
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:22:36
De la: valy90, la data 2011-01-11 12:07:35 bonjour cafenea Sa aveti o zi splendida


mersi!
matale tre sa-mi dai un raspuns (in leg cu comentariu la poza mea)

da! pana sa vad poza imi inchipuiam o fetitza mica, blonda sifirava!
acum vad ca am gresit!
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:42
De la: kudika312524, la data 2011-01-11 12:42:29
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:30:20
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:29:01
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:28:17 oare m-a uitat??? Steeeeef unde esti??? iti las niste pupici speciali pe care stii foarte bine ca-i poti pune unde doresti tu!

aha! ai si tu fantezii!


crezi?


DE CE VITAMINA C, ESTI ACRITURA ?
cum e vremea in oras ..ploua ??
crisalidda
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:47
De la: valy90, la data 2011-01-11 12:40:35
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:22:36
De la: valy90, la data 2011-01-11 12:07:35 bonjour cafenea Sa aveti o zi splendida


mersi!
matale tre sa-mi dai un raspuns (in leg cu comentariu la poza mea)


mai scrisei odata dar se pare ca nu mi-a intrat
raspuns :
pana sa vad poza credeam ca esti mica , blonda si firava! se pare ca m-am inselat!
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:48
ooops! intrase raspunsul! credeam ca am scapat vreun cuvat obscen si d-aia
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:49
[quote name='valy90' date='2011-01-11 12:38:39] sunt nepoatele mele [/quote]
sa iti traiasca
ipahebirowtnod
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:55
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:42:31
De la: valy90, la data 2011-01-11 12:40:35
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:22:36
De la: valy90, la data 2011-01-11 12:07:35 bonjour cafenea Sa aveti o zi splendida


mersi!
matale tre sa-mi dai un raspuns (in leg cu comentariu la poza mea)

da! pana sa vad poza imi inchipuiam o fetitza mica, blonda sifirava!
acum vad ca am gresit!
si ce, asa crezi ca nu-s firava?
Valy90
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:56
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:41:00
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:39:18
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:36:11
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:30:20
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:29:01
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:28:17 oare m-a uitat??? Steeeeef unde esti??? iti las niste pupici speciali pe care stii foarte bine ca-i poti pune unde doresti tu!

aha! ai si tu fantezii!


crezi?


sunt convins odata ce-l strigi pe stef!


sesisez cumva o urma de invidie?!


nu! poate o urma de admiratie !esti foarte deznhibata!


daca ultimul cuvant este ceea ce cred eu ca ar trebui sa fie afla pickard ca eu spre deosebire de altele sunt "fecioara Maria" zic si nu fac!
vitamina_c
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:57
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-11 12:55:05[quote name='valy90' date='2011-01-11 12:38:39] sunt nepoatele mele

sa iti traiasca [/quote] sa de-a D-zeu...multam
Valy90
Postat pe 11 Ianuarie 2011 12:58
De la: valy90, la data 2011-01-11 12:58:14
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-11 12:55:05[quote name='valy90' date='2011-01-11 12:38:39] sunt nepoatele mele

sa iti traiasca
sa de-a D-zeu...multam [/quote]
trebuie sa dai una mica de baut tare dragalase mai sunt :X:X:X ptiu ptiu sa nu le deochi
ipahebirowtnod
Postat pe 11 Ianuarie 2011 13:01
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-11 13:01:15
De la: valy90, la data 2011-01-11 12:58:14
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-11 12:55:05[quote name='valy90' date='2011-01-11 12:38:39] sunt nepoatele mele

sa iti traiasca
sa de-a D-zeu...multam

trebuie sa dai una mica de baut tare dragalase mai sunt :X:X:X ptiu ptiu sa nu le deochi [/quote] uite ca-ti dau sa nu conduci azi(daca ai masina)
Valy90
Postat pe 11 Ianuarie 2011 13:03
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:57:14
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:41:00
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:39:18
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:36:11
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:30:20
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:29:01
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:28:17 oare m-a uitat??? Steeeeef unde esti??? iti las niste pupici speciali pe care stii foarte bine ca-i poti pune unde doresti tu!

aha! ai si tu fantezii!


crezi?


sunt convins odata ce-l strigi pe stef!


sesisez cumva o urma de invidie?!


nu! poate o urma de admiratie !esti foarte deznhibata!


daca ultimul cuvant este ceea ce cred eu ca ar trebui sa fie afla pickard ca eu spre deosebire de altele sunt "fecioara Maria" zic si nu fac!


da da! te cred!
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 13:14
De la: pickard, la data 2011-01-11 13:14:19
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:57:14
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:41:00
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:39:18
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:36:11
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:30:20
De la: pickard, la data 2011-01-11 12:29:01
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 12:28:17 oare m-a uitat??? Steeeeef unde esti??? iti las niste pupici speciali pe care stii foarte bine ca-i poti pune unde doresti tu!

aha! ai si tu fantezii!


crezi?


sunt convins odata ce-l strigi pe stef!


sesisez cumva o urma de invidie?!


nu! poate o urma de admiratie !esti foarte deznhibata!


daca ultimul cuvant este ceea ce cred eu ca ar trebui sa fie afla pickard ca eu spre deosebire de altele sunt "fecioara Maria" zic si nu fac!


da da! te cred!


nu trebuie sa ma crezi! dar sunt foarte sigura ca tu stii foarte bine cum vine asta!
vitamina_c
Postat pe 11 Ianuarie 2011 13:16
De la: valy90, la data 2011-01-11 13:03:19uite ca-ti dau sa nu conduci azi(daca ai masina)

mersi sa traiesti si tu si nepoatele tale, oricum azi sunt libera si chiar daca as avea masina nu am permis sa o conduc hai ca m-am ametit cred ca ma duc la nani
ipahebirowtnod
Postat pe 11 Ianuarie 2011 13:24
nu! poate o urma de admiratie !esti foarte deznhibata!



daca ultimul cuvant este ceea ce cred eu ca ar trebui sa fie afla pickard ca eu spre deosebire de altele sunt "fecioara Maria" zic si nu fac!



da da! te cred!



nu trebuie sa ma crezi! dar sunt foarte sigura ca tu stii foarte bine cum vine asta!

ca sa nu se interpreteze iti zic vitamino ca stef se cam repede direct la buric
d-aia am zis!
si da! sunt invidios pe dumnealui!
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 13:26
De la: pickard, la data 2011-01-11 13:26:00 nu! poate o urma de admiratie !esti foarte deznhibata!



daca ultimul cuvant este ceea ce cred eu ca ar trebui sa fie afla pickard ca eu spre deosebire de altele sunt "fecioara Maria" zic si nu fac!



da da! te cred!



nu trebuie sa ma crezi! dar sunt foarte sigura ca tu stii foarte bine cum vine asta!

ca sa nu se interpreteze iti zic vitamino ca stef se cam repede direct la buric
d-aia am zis!
si da! sunt invidios pe dumnealui!


hmmmmmmm, iti spun un secret: il cunosc pe Stef! poate din cauza asta imi si permit sa am fantezii!
vitamina_c
Postat pe 11 Ianuarie 2011 13:36
De la: vitamina_c, la data 2011-01-11 13:36:11
De la: pickard, la data 2011-01-11 13:26:00 nu! poate o urma de admiratie !esti foarte deznhibata!



daca ultimul cuvant este ceea ce cred eu ca ar trebui sa fie afla pickard ca eu spre deosebire de altele sunt "fecioara Maria" zic si nu fac!



da da! te cred!



nu trebuie sa ma crezi! dar sunt foarte sigura ca tu stii foarte bine cum vine asta!

ca sa nu se interpreteze iti zic vitamino ca stef se cam repede direct la buric
d-aia am zis!
si da! sunt invidios pe dumnealui!


hmmmmmmm, iti spun un secret: il cunosc pe Stef! poate din cauza asta imi si permit sa am fantezii!


prea bine! am sa-l rog sa-mi faca si mie cunostinta cu tine!
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 13:40
buna ziua de la Cluj!!!
Snowflake, cererea ta a ajuns pe biroul meu, dar n-am inteles prea bine: vrei sa te faci dansatoare la bara sau DJ?
Lucia38
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:14
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:14:56buna ziua de la Cluj!!!
Snowflake, cererea ta a ajuns pe biroul meu, dar n-am inteles prea bine: vrei sa te faci dansatoare la bara sau DJ?


buna ziua patroana! cred ca vrea sa fie chiar bara la care dansez eu!
opps! nu prea suna bine
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:18
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:18:13
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:14:56buna ziua de la Cluj!!!
Snowflake, cererea ta a ajuns pe biroul meu, dar n-am inteles prea bine: vrei sa te faci dansatoare la bara sau DJ?


buna ziua patroana! cred ca vrea sa fie chiar bara la care dansez eu!
opps! nu prea suna bine

servus, Pickard!
lasa-l pe el sa vina cu explicatiile, te rog.
sau te-a platit sa-i fii avocat?
Lucia38
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:19
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:18:13
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:14:56buna ziua de la Cluj!!!
Snowflake, cererea ta a ajuns pe biroul meu, dar n-am inteles prea bine: vrei sa te faci dansatoare la bara sau DJ?


buna ziua patroana! cred ca vrea sa fie chiar bara la care dansez eu!
opps! nu prea suna bine

servus, Pickard!
lasa-l pe el sa vina cu explicatiile, te rog.
sau te-a platit sa-i fii avocat?
Lucia38
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:20
scuze pentru dubla postare...
Lucia38
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:21
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:19:39
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:18:13
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:14:56buna ziua de la Cluj!!!
Snowflake, cererea ta a ajuns pe biroul meu, dar n-am inteles prea bine: vrei sa te faci dansatoare la bara sau DJ?


buna ziua patroana! cred ca vrea sa fie chiar bara la care dansez eu!
opps! nu prea suna bine

servus, Pickard!
lasa-l pe el sa vina cu explicatiile, te rog.
sau te-a platit sa-i fii avocat?


biiiine!o sa-l las pe el dar o sa ti se faca gatul ca la girafa asteptand
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:21
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:21:51
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:19:39
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:18:13
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:14:56buna ziua de la Cluj!!!
Snowflake, cererea ta a ajuns pe biroul meu, dar n-am inteles prea bine: vrei sa te faci dansatoare la bara sau DJ?


buna ziua patroana! cred ca vrea sa fie chiar bara la care dansez eu!
opps! nu prea suna bine

servus, Pickard!
lasa-l pe el sa vina cu explicatiile, te rog.
sau te-a platit sa-i fii avocat?


biiiine!o sa-l las pe el dar o sa ti se faca gatul ca la girafa asteptand

stiu...
Lucia38
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:25
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:21:22scuze pentru dubla postare...


eu postam de 15 ori cateodata!
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:27
ma duc sa iau ceva contra durerilor de cap si revin...
Lucia38
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:28
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:27:16
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:21:22scuze pentru dubla postare...


eu postam de 15 ori cateodata!

eh... ce vremuri, dom'le...
Lucia38
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:28
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:28:58
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:27:16
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:21:22scuze pentru dubla postare...


eu postam de 15 ori cateodata!

eh... ce vremuri, dom'le...


scriam pe telefon cand nu aveam laptop!si mai ales scriam din mersul tractorului stai ca vine primavara si e mai usor cu telefonul pe camp
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:32
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:32:10
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:28:58
De la: pickard, la data 2011-01-11 14:27:16
De la: Lucia38, la data 2011-01-11 14:21:22scuze pentru dubla postare...


eu postam de 15 ori cateodata!

eh... ce vremuri, dom'le...


scriam pe telefon cand nu aveam laptop!si mai ales scriam din mersul tractorului stai ca vine primavara si e mai usor cu telefonul pe camp

las' ca acuma iti tii laptopul pe picioare si, intre doua brazde, mai postezi cate ceva...
in ritmul asta, cu siguranta termini de semanat alea 15 hectare pana la toamna...
Lucia38
Postat pe 11 Ianuarie 2011 14:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Salutare! 27 De la: kentfarafiltru 7 Noiembrie 2009 10:41
PENTRU LAURA 29 De la: iulia069834 31 Ianuarie 2010 14:35
poezia asezata in rama 1 De la: eunescu09 18 Octombrie 2009 08:34
Insomnia 53 De la: battleofwits 7 Martie 2011 21:16
o scuza buna...!! 5 De la: dandanaua_reloaded 27 Februarie 2010 19:21