Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: pyssypiss, la data 2011-01-13 10:07:12buna
primesc si yo o cafea k lapte?


Nu cred ca mai avem lapte......
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:11
atunci fara..k imi kumpar yo lapte!
pyssypiss
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:14
De la: pyssypiss, la data 2011-01-13 10:14:43atunci fara..k imi kumpar yo lapte!


perfect
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:21
BUNA DIMINEATA PT OAMENII NOI SE OFERA VREO CAFEA CU LAPTE?:d
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:24
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 10:24:39BUNA DIMINEATA PT OAMENII NOI SE OFERA VREO CAFEA CU LAPTE?:d


eeeee dar ce au astia noi mai special?????
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:26
suntem mai timizi pana ne acomodam.:D:D:D
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:29
suntem mai timizi pana ne acomodam.:D:D:D
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:29
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 10:29:09suntem mai timizi pana ne acomodam.:D:D:D

ok atunci bine ai venit
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:31
dak nu ne dau ei ne kumparam si singure :)
pyssypiss
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:31
De la: pyssypiss, la data 2011-01-13 10:31:15dak nu ne dau ei ne kumparam si singure :)


Bine sa imi iei si mie te rog ...sa avem acolo si pentru maine
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:33
thank you for having us and thank you for the kiss:*
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:33
eu vreau si niste frica:)))
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:34
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 10:34:20eu vreau si niste frica:)))


Sigur nu vrei frisca???
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:35
frisca:)))m-am emotionat....de ce nu imi merge sa pun poza la profil?:(
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:35
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 10:35:28frisca:)))m-am emotionat....de ce nu imi merge sa pun poza la profil?:(


Ba merge mai incerca...umbla pe acolo
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:37
ku cea mai mare placere, fak eu cinste maine!
pyssypiss
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:40
Bonjour,cafenea!Bonjour,Moon-light,Ad-83,BEL-AMY,Pickard!Welcome,Andreea-1203,Pyssypiss!
marilyn37
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:02
De la: marilyn37, la data 2011-01-13 11:02:36Bonjour,cafenea!Bonjour,Moon-light,Ad-83,BEL-AMY,Pickard!Welcome,Andreea-1203,Pyssypiss!




multumim pentru primire:*
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:03
De la: marilyn37, la data 2011-01-13 11:02:36Bonjour,cafenea!Bonjour,Moon-light,Ad-83,BEL-AMY,Pickard!Welcome,Andreea-1203,Pyssypiss!


Hello Marilyn! ce doresti azi??
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:09
De la: ad_83, la data 2011-01-13 11:09:37
De la: marilyn37, la data 2011-01-13 11:02:36Bonjour,cafenea!Bonjour,Moon-light,Ad-83,BEL-AMY,Pickard!Welcome,Andreea-1203,Pyssypiss!


Hello Marilyn! ce doresti azi??

Un ness cu frisca!
marilyn37
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:24
De la: pyssypiss, la data 2011-01-13 10:14:43atunci fara..k imi kumpar yo lapte!


cand cumperi laptic poate gasesti pe acolo si neste "c" !
vitamina_c
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:27
buna !
roz5blue6lila7
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:31
frisca e la mine!!!
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:33
Hello,Roz,Vitamina!Roz, ce face bombonelul tau?
marilyn37
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:33
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 11:33:17frisca e la mine!!!

si nessul la mine!
marilyn37
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:34
De la: marilyn37, la data 2011-01-13 11:33:31Hello,Roz,Vitamina!Roz, ce face bombonelul tau?

Nani nani...dupa ce a daramat sacul de jucari si le-a imprastiat.
roz5blue6lila7
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:35
si unde bem cafeaua?:)))
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:36
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 11:36:18si unde bem cafeaua?:)))

la masa roz de la geam...
roz5blue6lila7
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:40
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-13 11:40:17
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 11:36:18si unde bem cafeaua?:)))

la masa roz de la geam...



din partea dreapta,da?ca mie nu imi place in stanga
andreea1203
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:45
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 11:45:24
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-13 11:40:17
De la: andreea1203, la data 2011-01-13 11:36:18si unde bem cafeaua?:)))

la masa roz de la geam...



din partea dreapta,da?ca mie nu imi place in stanga

dreapta
roz5blue6lila7
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Personalizare masini tuning, motociclete si diverse obiecte cu picturi aerografiate 3 De la: anastasia_m 22 Iulie 2010 16:48
stie cineva? 7 De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 19:14
Cantonament de SALSA la Loga Dance SCHOOL! 13-19 Iulie 2009 1 De la: logadanceschool 22 Iunie 2009 19:42
singuratatea in doi...... 16 De la: kudika427237 29 August 2011 15:16
intrati p blogul meu 1 De la: kudika114766 5 Februarie 2010 20:06