Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: denis_roxana, la data 2011-01-14 19:12:08care intrebare/
Tu cu cine vorbesti? Cand vrei sa te adresezi cuiva, ,,apasa pe citeza"
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:13
si unde se afla butonul de citare?
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:16
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?
Tu unde crezi?
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:18
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"
kudika195501
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:19
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:18:19
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?
Tu unde crezi?

io nu stiu d'astea!
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:20
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:19:05
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"

sunt in ceata totala!
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:21
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:20:29
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:18:19
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?
Tu unde crezi?

io nu stiu d'astea!
pai ce stii?
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:23
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:21:03
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:19:05
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"

sunt in ceata totala!
La tine e ceata?
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:23
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:23:21
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:20:29
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:18:19
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?
Tu unde crezi?

io nu stiu d'astea!
pai ce stii?

io nu stiu nimic!ma inveti si pe mine ceva?hai te rooog!
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:25
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:23:53
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:21:03
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:19:05
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"

sunt in ceata totala!
La tine e ceata?

daaa ..la tine nu este?
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:25
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:25:13
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:23:21
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:20:29
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:18:19
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?
Tu unde crezi?

io nu stiu d'astea!
pai ce stii?

io nu stiu nimic!ma inveti si pe mine ceva?hai te rooog!
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:26
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:25:58
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:23:53
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:21:03
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:19:05
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"

sunt in ceata totala!
La tine e ceata?

daaa ..la tine nu este?
nuuuu
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:27
...alo...o stiti pe a'ia cu bani de mere?
kudika195501
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:27
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:27:27...alo...o stiti pe a'ia cu bani de mere?

nu...
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:28
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:25:58
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:23:53
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:21:03
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:19:05
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"

sunt in ceata totala!
La tine e ceata?

daaa ..la tine nu este?

adica se formeaza ditai carnatu' de citari...si noi nu stim d'astea
buna seara zurliilor
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:33
....pai...un politist opreste un conducator auto pentru neacordare de prioritate, acesta impreuna cu actele strecoara in talon , o suma de bani....politistul intreaba:- Ce e cu banii acestia?...omul:-Pai sunt bani de mere....politistul: -ce bani de mere?....omul:-Pai daca mer'e...mer'e...daca nu, io am incercat!
kudika195501
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:38
De la: miss_darine, la data 2011-01-14 19:33:21
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:25:58
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:23:53
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:21:03
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:19:05
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"

sunt in ceata totala!
La tine e ceata?

daaa ..la tine nu este?

adica se formeaza ditai carnatu' de citari...si noi nu stim d'astea
buna seara zurliilor

pup fata desteapta

anastasia_m
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:39
De la: anastasia_m, la data 2011-01-14 19:39:33
pup fata desteapta


sara buna ano
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:41
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:38:45....pai...un politist opreste un conducator auto pentru neacordare de prioritate, acesta impreuna cu actele strecoara in talon , o suma de bani....politistul intreaba:- Ce e cu banii acestia?...omul:-Pai sunt bani de mere....politistul: -ce bani de mere?....omul:-Pai daca mer'e...mer'e...daca nu, io am incercat!

si continuarea
In SUA poti sa faci orice ce nu este interzis de lege.
In China poti sa faci doar ce este permis de lege.
In Cuba este interzis sa faci chiar si ceea ce este permis de lege.
In Romania poti sa faci orice chiar daca este interzis de lege.
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:43
De la: anastasia_m, la data 2011-01-14 19:39:33
De la: miss_darine, la data 2011-01-14 19:33:21
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:25:58
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:23:53
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:21:03
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:19:05
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"

sunt in ceata totala!
La tine e ceata?

daaa ..la tine nu este?

adica se formeaza ditai carnatu' de citari...si noi nu stim d'astea
buna seara zurliilor

pup fata desteapta


pfff...mai stiti jocul acela..."gramada cere varf!
kudika195501
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:44
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:38:45....pai...un politist opreste un conducator auto pentru neacordare de prioritate, acesta impreuna cu actele strecoara in talon , o suma de bani....politistul intreaba:- Ce e cu banii acestia?...omul:-Pai sunt bani de mere....politistul: -ce bani de mere?....omul:-Pai daca mer'e...mer'e...daca nu, io am incercat!

corect
anastasia_m
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:44
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:13:50
De la: denis_roxana, la data 2011-01-14 19:12:08care intrebare/
Tu cu cine vorbesti? Cand vrei sa te adresezi cuiva, ,,apasa pe citeza"
asa e bine?
denis_roxana
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:44
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:44:01
De la: anastasia_m, la data 2011-01-14 19:39:33
De la: miss_darine, la data 2011-01-14 19:33:21
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:25:58
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:23:53
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:21:03
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:19:05
De la: ironia, la data 2011-01-14 19:16:42si unde se afla butonul de citare?

langa cel cu "modifica"

sunt in ceata totala!
La tine e ceata?

daaa ..la tine nu este?

adica se formeaza ditai carnatu' de citari...si noi nu stim d'astea
buna seara zurliilor

pup fata desteapta


pfff...mai stiti jocul acela..."gramada cere varf!



acum am aflat de el
anastasia_m
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:46
De la: denis_roxana, la data 2011-01-14 19:44:45
De la: valy90, la data 2011-01-14 19:13:50
De la: denis_roxana, la data 2011-01-14 19:12:08care intrebare/
Tu cu cine vorbesti? Cand vrei sa te adresezi cuiva, ,,apasa pe citeza"
asa e bine?

...foarte bine...acuma cauta : "modifica"
kudika195501
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:47
De la: kudika195501, la data 2011-01-14 19:44:01
pfff...mai stiti jocul acela..."gramada cere varf!

care, ca au fost mai multe...caritas...FNI...etc
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:47
buna seara cafenea pup fetele ...anusca,miss darine,mari,valyyyy... si fiecare alege de care ii plac...dau si cite un ceai...cu scortisoara si cu miere...
BEL_AMY1
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:51
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-14 19:51:13buna seara cafenea pup fetele ...anusca,miss darine,mari,valyyyy... si fiecare alege de care ii plac...dau si cite un ceai...cu scortisoara si cu miere...



ok! eu iau florile ....si iti dau in schimb

anastasia_m
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:53
De la: anastasia_m, la data 2011-01-14 19:53:02
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-14 19:51:13buna seara cafenea pup fetele ...anusca,miss darine,mari,valyyyy... si fiecare alege de care ii plac...dau si cite un ceai...cu scortisoara si cu miere...



ok! eu iau florile ....si iti dau in schimb


sunt trandafiri rosii stiu ca iti plac...dar are si unul galben...
BEL_AMY1
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:55
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-14 19:55:37
De la: anastasia_m, la data 2011-01-14 19:53:02
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-14 19:51:13buna seara cafenea pup fetele ...anusca,miss darine,mari,valyyyy... si fiecare alege de care ii plac...dau si cite un ceai...cu scortisoara si cu miere...



ok! eu iau florile ....si iti dau in schimb


sunt trandafiri rosii stiu ca iti plac...dar are si unul galben...



uite 'deaia te iubesc io

anastasia_m
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:58
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-14 19:51:13buna seara cafenea pup fetele ...anusca,miss darine,mari,valyyyy... si fiecare alege de care ii plac...dau si cite un ceai...cu scortisoara si cu miere...

mie mi-a lasat Ana ceaiul de pe toba noroc ca beau ceaiuri la greu
tzuc alfre
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai este cineva pe aici? 10 De la: pamela_1 12 Iunie 2009 14:38
:X:X:X 21 De la: andra_ale 20 August 2009 09:43
RT Models Studio 1 De la: RTmodels_Constanta_1 23 Iulie 2012 01:40
Un site de socilaizare pentru persoane care cred in iubire 36 De la: sad_heart 15 Iulie 2010 01:19
SALINA TIMISOARA, Salina Jurca Timisoara 1 De la: kudika376531 15 Martie 2011 00:18