Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

E v-am
Va las acum ca intra romy!
Ne mai auzim.
Ana_Maria_C
Postat pe 6 Februarie 2011 16:42
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-02-06 16:38:38
De la: anastasia_m, la data 2011-02-06 16:37:06


Amely....


iote, asta e poza sotului si a amantului....care zici ca e mai ,,misto''????????

[img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/213/213113wwpnek7rtf.gif[/img][/url]



Pai care da mai tare din solduri? [/quote]
ala brunetu!
pickard
Postat pe 6 Februarie 2011 16:42
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-02-06 16:42:11E v-am
Va las acum ca intra romy!
Ne mai auzim.


si eu ce fac acum!?
pickard
Postat pe 6 Februarie 2011 16:43
De la: pickard, la data 2011-02-06 16:43:16
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-02-06 16:42:11E v-am
Va las acum ca intra romy!
Ne mai auzim.


si eu ce fac acum!?

cauti alta
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 16:45
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 16:45:03
De la: pickard, la data 2011-02-06 16:43:16
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-02-06 16:42:11E v-am
Va las acum ca intra romy!
Ne mai auzim.


si eu ce fac acum!?

cauti alta


eu nu am cautat si nu caut nimic
pickard
Postat pe 6 Februarie 2011 16:48
De la: pickard, la data 2011-02-06 16:43:16
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-02-06 16:42:11E v-am
Va las acum ca intra romy!
Ne mai auzim.


si eu ce fac acum!?



strange-ma repede in brate.........

anastasia_m
Postat pe 6 Februarie 2011 16:48
De la: anastasia_m, la data 2011-02-06 16:48:27
De la: pickard, la data 2011-02-06 16:43:16
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-02-06 16:42:11E v-am
Va las acum ca intra romy!
Ne mai auzim.


si eu ce fac acum!?



strange-ma repede in brate.........



nu am emoticon de strans in brate!
pickard
Postat pe 6 Februarie 2011 16:51
Ba, voi ce faceti aici? Va faceti de cap? Ce se petrece?....
R0MW4LD
Postat pe 6 Februarie 2011 16:53
Salutare cafengiilor!!!!!
R0MW4LD
Postat pe 6 Februarie 2011 16:54
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:53:29Ba, voi ce faceti aici? Va faceti de cap? Ce se petrece?....

nu doar ne dam peste cap
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 16:54
De la: pickard, la data 2011-02-06 16:48:00
eu nu am cautat si nu caut nimic

nici pe mn nu ma cauti
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 16:55
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:53:29Ba, voi ce faceti aici? Va faceti de cap? Ce se petrece?....



eu n-am facut nimic!
pickard
Postat pe 6 Februarie 2011 16:56
De la: pickard, la data 2011-02-06 16:56:19
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:53:29Ba, voi ce faceti aici? Va faceti de cap? Ce se petrece?....



eu n-am facut nimic!

hai tata recunoaste
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 16:57
Ce mai facetzi dragilor?
R0MW4LD
Postat pe 6 Februarie 2011 16:58
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:54:28Salutare cafengiilor!!!!!


ahaaaaaaa,tu esti Romi,pfffffffff cum te-am scapat ,trebuia sa te tin de vorba
Ame_ly
Postat pe 6 Februarie 2011 17:00
eu fac nemaipomenit am pus la zid un mincinos astept sa vad ce minciuni gogonate mai inventeaza
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 17:00
De la: Ame_ly, la data 2011-02-06 17:00:23
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:54:28Salutare cafengiilor!!!!!


ahaaaaaaa,tu esti Romi,pfffffffff cum te-am scapat ,trebuia sa te tin de vorba

el e romi bombi nasa daca ai stii ce prostie am putut sa FAC EU dar lasa ca e mai bine asa
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 17:02
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:00:59eu fac nemaipomenit am pus la zid un mincinos astept sa vad ce minciuni gogonate mai inventeaza

Sa inteleg ca nu dai nume? Picky?
R0MW4LD
Postat pe 6 Februarie 2011 17:02
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:02:02
De la: Ame_ly, la data 2011-02-06 17:00:23
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:54:28Salutare cafengiilor!!!!!


ahaaaaaaa,tu esti Romi,pfffffffff cum te-am scapat ,trebuia sa te tin de vorba

el e romi bombi nasa daca ai stii ce prostie am putut sa FAC EU dar lasa ca e mai bine asa

Prostioare? Hmmmm suna bine...
Pot sa stiu si eu?
R0MW4LD
Postat pe 6 Februarie 2011 17:03
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 17:02:39
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:00:59eu fac nemaipomenit am pus la zid un mincinos astept sa vad ce minciuni gogonate mai inventeaza

Sa inteleg ca nu dai nume? Picky?

nu nici vorba nu are legatura cu tata, altcineva care minte la fiecare pas care il face si care eu chiar tindeam sa il cred , dar ce mai conteaza sa inceapa distarctia
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 17:04
Io, nu zic ce fac ....m-a invatat mama sa nu vorbesc cu strainii
anastasia_m
Postat pe 6 Februarie 2011 17:04
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:00:59eu fac nemaipomenit am pus la zid un mincinos astept sa vad ce minciuni gogonate mai inventeaza

pe cine!?
pickard
Postat pe 6 Februarie 2011 17:05
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:04:38
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 17:02:39
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:00:59eu fac nemaipomenit am pus la zid un mincinos astept sa vad ce minciuni gogonate mai inventeaza

Sa inteleg ca nu dai nume? Picky?

nu nici vorba nu are legatura cu tata, altcineva care minte la fiecare pas care il face si care eu chiar tindeam sa il cred , dar ce mai conteaza sa inceapa distarctia

Sper sa fie ok! DISTRACTIE MAXIMAAAAA!!!
R0MW4LD
Postat pe 6 Februarie 2011 17:06
De la: pickard, la data 2011-02-06 17:05:14
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:00:59eu fac nemaipomenit am pus la zid un mincinos astept sa vad ce minciuni gogonate mai inventeaza

pe cine!?

secret
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 17:06
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 17:06:00
Sper sa fie ok! DISTRACTIE MAXIMAAAAA!!!

ok nu este niciodata
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 17:06
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:58:43Ce mai facetzi dragilor?


bine! imi fac de lucru prin sifonierul tau!
pickard
Postat pe 6 Februarie 2011 17:07
De la: pickard, la data 2011-02-06 17:07:06
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:58:43Ce mai facetzi dragilor?


bine! imi fac de lucru prin sifonierul tau!

Aha deci tu cine esti? Laptarul, postasul, sau instalatorul? Cat iti datorez pentru ''lucrare''?....
R0MW4LD
Postat pe 6 Februarie 2011 17:12
De la: pickard, la data 2011-02-06 17:07:06
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 16:58:43Ce mai facetzi dragilor?


bine! imi fac de lucru prin sifonierul tau!

tata vezi ca colo sunt budigai mei
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 17:13
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:06:41
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 17:06:00
Sper sa fie ok! DISTRACTIE MAXIMAAAAA!!!

ok nu este niciodata

Nicku-ul tau zice altceva!!! Ar trebui sa tii cont nu?
''Don't worry, be happy!!! '
R0MW4LD
Postat pe 6 Februarie 2011 17:15
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 17:15:08
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-06 17:06:41
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-06 17:06:00
Sper sa fie ok! DISTRACTIE MAXIMAAAAA!!!

ok nu este niciodata

Nicku-ul tau zice altceva!!! Ar trebui sa tii cont nu?
''Don't worry, be happy!!! '

tu de ce crezi ca l-am pus invers ?
ipahebirowtnod
Postat pe 6 Februarie 2011 17:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masca argila rosie anti ride clalrins si dior 1 De la: ocaziebuna 28 Octombrie 2010 13:54
sun foarte speriata 4 De la: kudika076975 6 Martie 2010 18:11
Plec in Vama Veche cu cortu' 7 De la: dandanaua_reloaded 27 August 2009 12:06
Hipnoza 15 De la: miss_darine 26 Aprilie 2010 21:47
Eu am crescut in apartament cu WC, dar intotdeauna m-am intrebat cum se proceda la tara... 15 De la: Baiat_virgin 14 Mai 2012 21:21