Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: stef80, la data 2011-02-07 19:04:59
De la: babyboomboom, la data 2011-02-07 19:00:24
De la: stef80, la data 2011-02-07 18:55:24
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 18:44:51
De la: pickard, la data 2011-02-07 18:43:14 mna seara




o berica de la mine sa iti mearga cat mai bine,,,,, fata... pe unde esti imi e asa un dor de tine...of mai dorule ,da-te de pe mine


m-as da io ..,dar ma simnt tare bine ...
te pupam fata happy si io si nasa ...te vazuram mai tarzior
v-ati nasit pe aici/
denis_roxana
Postat pe 7 Februarie 2011 19:06
PA>>>NE AUZIM SAPT VIITOARE>>>
denis_roxana
Postat pe 7 Februarie 2011 19:09
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:09:25
fata ..,te tzuca nasi-ta ...e langa mine

si ce-mi spui mie
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 19:11
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:11:44
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:09:25
fata ..,te tzuca nasi-ta ...e langa mine

si ce-mi spui mie


asa m-a rugat fata ..
razi ca muta ..
stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 19:14
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:14:18
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:11:44
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:09:25
fata ..,te tzuca nasi-ta ...e langa mine

si ce-mi spui mie


asa m-a rugat fata ..
razi ca muta ..

n-am inteles ce te-a rugat
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 19:19
ahammm...acilea, se vorbeste ca muta si se rade tot ca muta
anastasia_m
Postat pe 7 Februarie 2011 19:25
De la: anastasia_m, la data 2011-02-07 19:25:39ahammm...acilea, se vorbeste ca muta si se rade tot ca muta

asa e la moda
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 19:31
De la: anastasia_m, la data 2011-02-07 19:25:39ahammm...acilea, se vorbeste ca muta si se rade tot ca muta

ahoe! anastasia! razi tu la mine ca o muta!
pickard
Postat pe 7 Februarie 2011 19:31
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:19:44
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:14:18
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:11:44
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:09:25
fata ..,te tzuca nasi-ta ...e langa mine

si ce-mi spui mie


asa m-a rugat fata ..
razi ca muta ..

n-am inteles ce te-a rugat
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:19:44
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:14:18
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:11:44
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:09:25
fata ..,te tzuca nasi-ta ...e langa mine

si ce-mi spui mie


asa m-a rugat fata ..
razi ca muta ..

n-am inteles ce te-a rugat


sa-ti dau tzuc ,ce nu intelegi ..
avem doar un laptop si nu putem sa ne schimbam tot timpul de pe contul meu pe al ei..
vrei sa te sunam ?? pari cam supi ..

stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 19:34
De la: pickard, la data 2011-02-07 19:31:46
De la: anastasia_m, la data 2011-02-07 19:25:39ahammm...acilea, se vorbeste ca muta si se rade tot ca muta

ahoe! anastasia! razi tu la mine ca o muta!



toata saptamana ma ocup cu pupaturile...am fost numita secretara de pupici stanga- dreapta ....si nu eu sunt subiectul ,,muta ''......
asta e de dreapta




anastasia_m
Postat pe 7 Februarie 2011 19:35
De la: anastasia_m, la data 2011-02-07 19:25:39ahammm...acilea, se vorbeste ca muta si se rade tot ca muta



obrajorii tai ...
stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 19:36
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:36:04
De la: anastasia_m, la data 2011-02-07 19:25:39ahammm...acilea, se vorbeste ca muta si se rade tot ca muta



obrajorii tai ...



vezi ca ....dau rau cu dintra'stia sunt in timpul serviciului


anastasia_m
Postat pe 7 Februarie 2011 19:38
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:34:12
vrei sa te sunam ?? pari cam supi ..


deci voi clar ca ati baut ceva cum sa vorbesti la telefon cu o muta deci asta e cea mai tare care am auzit-o pe ziau de azi[img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url]
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 19:39
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:39:42
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:34:12
vrei sa te sunam ?? pari cam supi ..


deci voi clar ca ati baut ceva cum sa vorbesti la telefon cu o muta deci asta e cea mai tare care am auzit-o pe ziau de azi[img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url]

...iar ti-a plecat vocea?
kudika195501
Postat pe 7 Februarie 2011 19:42
De la: kudika195501, la data 2011-02-07 19:42:05
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:39:42
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:34:12
vrei sa te sunam ?? pari cam supi ..


deci voi clar ca ati baut ceva cum sa vorbesti la telefon cu o muta deci asta e cea mai tare care am auzit-o pe ziau de azi[img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/139/139909xs1liv5in8.gif[/img][/url]

...iar ti-a plecat vocea?

vocea mea pleaca mereu catre necunoscut
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 19:46
da fata sunt dili dili crocodili
bazdaci nu mai am de mult
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 19:49
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:49:02da fata sunt dili dili crocodili
bazdaci nu mai am de mult


dili ,dili ,bazdaci ,muta si ...
vezi sms :sml-tongue0023
stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 19:53
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:53:36
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:49:02da fata sunt dili dili crocodili
bazdaci nu mai am de mult


dili ,dili ,bazdaci ,muta si ...
vezi sms :sml-tongue0023
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 19:55
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:55:41
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:53:36
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:49:02da fata sunt dili dili crocodili
bazdaci nu mai am de mult


dili ,dili ,bazdaci ,muta si ...
vezi sms :sml-tongue0023


fac bn
stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 20:10
De la: stef80, la data 2011-02-07 20:10:47
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:55:41
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:53:36
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:49:02da fata sunt dili dili crocodili
bazdaci nu mai am de mult


dili ,dili ,bazdaci ,muta si ...
vezi sms :sml-tongue0023


fac bn

fata era fb
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 20:18
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 20:18:34
De la: stef80, la data 2011-02-07 20:10:47
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:55:41
De la: stef80, la data 2011-02-07 19:53:36
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-07 19:49:02da fata sunt dili dili crocodili
bazdaci nu mai am de mult


dili ,dili ,bazdaci ,muta si ...
vezi sms :sml-tongue0023


fac bn

fata era fb


ne guduram pentru tine si dam din codita ca grivei cand vede osu'
stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 20:22
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Februarie 2011 20:28
noapte buna cafenea !!
stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 22:10
De la: stef80, la data 2011-02-07 22:10:03noapte buna cafenea !!

hai ca vin si eu la spartul targului sa te tzuc de noapte buna
miss_darine
Postat pe 7 Februarie 2011 22:13
De la: stef80, la data 2011-02-07 22:10:03noapte buna cafenea !!

noapte buna sultane!
pickard
Postat pe 7 Februarie 2011 22:21
De la: miss_darine, la data 2011-02-07 22:13:19
De la: stef80, la data 2011-02-07 22:10:03noapte buna cafenea !!

hai ca vin si eu la spartul targului sa te tzuc de noapte buna


ma intorc pentru tine missule ..noapte dulce voua !!
noapte buna si tie capitane !!
imi pare rau ca am reusit sa-mi supar intratat "fina" ..de m-a scos din lista ...,sincer nu vad cu ce am gresit in postarile mele ,dar ii respect decizia ..
stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 23:06
...inca un rand pentru toti cei prezenti...... ........te rog.
kudika195501
Postat pe 7 Februarie 2011 23:12
De la: kudika195501, la data 2011-02-07 23:12:00...inca un rand pentru toti cei prezenti...... ........te rog.


sa fie ...!!
si de esti la slujba sa-ti treaca noaptea repede si placut ,de esti acasa sa-ti fie asa cum ti-o doresti
stef80
Postat pe 7 Februarie 2011 23:20
De la: stef80, la data 2011-02-07 23:20:01
De la: kudika195501, la data 2011-02-07 23:12:00...inca un rand pentru toti cei prezenti...... ........te rog.


sa fie ...!!
si de esti la slujba sa-ti treaca noaptea repede si placut ,de esti acasa sa-ti fie asa cum ti-o doresti


.... ...nu are cum sa fie cum mi-o doresc ...dar imi beau ce mai am in pahar...si ma refugiez in lumea binecuvantata a viselor...daca nu mai intervin...noapte buna
kudika195501
Postat pe 7 Februarie 2011 23:24
De la: kudika195501, la data 2011-02-07 23:12:00...inca un rand pentru toti cei prezenti...... ........te rog.
pot sa iau una se trezeste cineva din somn ??
gabrielle_new
Postat pe 7 Februarie 2011 23:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
castigati cu...mai nimic 2 De la: monaram 23 Iunie 2009 19:48
loc de intalnire 24 De la: oana84onutza 26 Ianuarie 2010 20:05
cafenea pe orice subiect 7 De la: mikela_my 10 Februarie 2009 13:11
RoWoW 2 De la: rashela 30 Octombrie 2010 23:00
de ce nu se opreste?pastila de a 2 a zi cauza? 4 De la: kudika_7881 20 Mai 2012 22:48