Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:19:35buna seara cafenea

ma ce faci tu aici...nu stii ca seara nu se maninca fructe ...ca ingrasa...?ia treci si pupa mina lu nastu...hai mai repede...executarea.
BEL_AMY1
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:31
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:31:29
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:19:35buna seara cafenea

ma ce faci tu aici...nu stii ca seara nu se maninca fructe ...ca ingrasa...?ia treci si pupa mina lu nastu...hai mai repede...executarea.

eu nu pup mana la nasi virtuali
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:33
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:33:29
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:31:29
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:19:35buna seara cafenea

ma ce faci tu aici...nu stii ca seara nu se maninca fructe ...ca ingrasa...?ia treci si pupa mina lu nastu...hai mai repede...executarea.

eu nu pup mana la nasi virtuali

atunci nu te ,mai recunosc de fina...te reneg...
BEL_AMY1
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:37
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:37:38
atunci nu te ,mai recunosc de fina...te reneg...

ce daca, ca stiu ca tot piticotul tau raman
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:41
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:24:58
De la: pickard, la data 2010-11-14 17:22:39
pofta buna!

mersi, tu nu vrei ?

am mancat un mar! mersi!
pickard
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:41
De la: pickard, la data 2010-11-14 17:41:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:24:58
De la: pickard, la data 2010-11-14 17:22:39
pofta buna!

mersi, tu nu vrei ?

am mancat un mar! mersi!

bine atunci sa bem ceva
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:44
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:41:15
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:37:38
atunci nu te ,mai recunosc de fina...te reneg...

ce daca, ca stiu ca tot piticotul tau raman

ei si uite asa ...te-am scapat din mina si pe tine...acum ...te urci in cap...pai nu cobor eu armata din pod?
BEL_AMY1
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:45
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:45:08
ei si uite asa ...te-am scapat din mina si pe tine...acum ...te urci in cap...pai nu cobor eu armata din pod?

ce sa faca in pod? pai toti sunt la subsol
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:48
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:48:08
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:45:08
ei si uite asa ...te-am scapat din mina si pe tine...acum ...te urci in cap...pai nu cobor eu armata din pod?

ce sa faca in pod? pai toti sunt la subsol

ce sa faca astia la tzuptzol ?in pod macar faceau plaja...
BEL_AMY1
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:51
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:51:31
ce sa faca astia la tzuptzol ?in pod macar faceau plaja...

baga etnobotanice in ei
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:58
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:58:16
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:51:31
ce sa faca astia la tzuptzol ?in pod macar faceau plaja...

baga etnobotanice in ei

aaa pai cu asta se duse ....si armata ...ulii de suflet...chiar nu mai ai baza in nimic...
BEL_AMY1
Postat pe 14 Noiembrie 2010 17:59
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:59:58
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:58:16
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 17:51:31
ce sa faca astia la tzuptzol ?in pod macar faceau plaja...

baga etnobotanice in ei

aaa pai cu asta se duse ....si armata ...ulii de suflet...chiar nu mai ai baza in nimic...

asa e la noi
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:05
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:44:22
De la: pickard, la data 2010-11-14 17:41:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 17:24:58
De la: pickard, la data 2010-11-14 17:22:39
pofta buna!

mersi, tu nu vrei ?

am mancat un mar! mersi!

bine atunci sa bem ceva

mai tarziu cand e gata placinta de dovleac
pickard
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:09
o seara buna tuturor...
BEL_AMY1
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:09
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 18:09:37 o seara buna tuturor...

la buna vedere!
pickard
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:11
De la: pickard, la data 2010-11-14 18:09:23
mai tarziu cand e gata placinta de dovleac

sa sarbatorim lasata secului
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:12
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-14 18:09:37 o seara buna tuturor...
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:12
buna seara dragii mei va invit la clatite
bombonik_babardik
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:16
De la: babyboomboom, la data 2010-11-14 18:16:51buna seara dragii mei va invit la clatite

seara buna mersi, eu am mancat clatite ieri
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:19
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-14 18:19:12
De la: babyboomboom, la data 2010-11-14 18:16:51buna seara dragii mei va invit la clatite

seara buna mersi, eu am mancat clatite ieri
atunci te servesc cu un pahar de suc sunt darnica azi dar numai azi e super oferta
bombonik_babardik
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:21
De la: babyboomboom, la data 2010-11-14 18:16:51buna seara dragii mei va invit la clatite

vreau eu vreo 10!
pickard
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:23
De la: pickard, la data 2010-11-14 18:23:19
De la: babyboomboom, la data 2010-11-14 18:16:51buna seara dragii mei va invit la clatite

vreau eu vreo 10!

ce multe vrei
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:24
De la: pickard, la data 2010-11-14 18:23:19
De la: babyboomboom, la data 2010-11-14 18:16:51buna seara dragii mei va invit la clatite

vreau eu vreo 10!
haoleu bre nenea pick stai asa ca de abia facui 4 cred ca 10 ies in total, eu ce mai pap ? !
bombonik_babardik
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:28
buna seara de la Cluj!!!!
gata, ma retrag ca nu vreau sa va speriu azi cu prea multa seriozitate.
o seara frumoasa sa aveti in continuare!!!!!
Lucia38
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:32
De la: Lucia38, la data 2010-11-14 18:32:01buna seara de la Cluj!!!!
gata, ma retrag ca nu vreau sa va speriu azi cu prea multa seriozitate.
o seara frumoasa sa aveti in continuare!!!!!
buna seara
bombonik_babardik
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:33
De la: Lucia38, la data 2010-11-14 18:32:01buna seara de la Cluj!!!!
gata, ma retrag ca nu vreau sa va speriu azi cu prea multa seriozitate.
o seara frumoasa sa aveti in continuare!!!!!

buna seara
ipahebirowtnod
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:33
De la: Lucia38, la data 2010-11-14 18:32:01buna seara de la Cluj!!!!
gata, ma retrag ca nu vreau sa va speriu azi cu prea multa seriozitate.
o seara frumoasa sa aveti in continuare!!!!!


pai cum te retragi daca ai venit acum?
pickard
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:35
De la: pickard, la data 2010-11-14 18:35:56
De la: Lucia38, la data 2010-11-14 18:32:01buna seara de la Cluj!!!!
gata, ma retrag ca nu vreau sa va speriu azi cu prea multa seriozitate.
o seara frumoasa sa aveti in continuare!!!!!


pai cum te retragi daca ai venit acum?

am venit, am citit din urma si... am plecat!!!!
va pe toti si spor la facut clatite!!!
Lucia38
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:36
De la: Lucia38, la data 2010-11-14 18:36:47
De la: pickard, la data 2010-11-14 18:35:56
De la: Lucia38, la data 2010-11-14 18:32:01buna seara de la Cluj!!!!
gata, ma retrag ca nu vreau sa va speriu azi cu prea multa seriozitate.
o seara frumoasa sa aveti in continuare!!!!!


pai cum te retragi daca ai venit acum?

am venit, am citit din urma si... am plecat!!!!
va pe toti si spor la facut clatite!!!


lasa ca ma ocup eu in continuare!
pickard
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:43
e gata placinta! cine vrea sa se inscrie pe lista de prieteni a neveste-mii
pickard
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bunaaa 22 De la: valy90 19 Octombrie 2010 12:17
2012 7 De la: ana18 28 August 2009 02:36
buna 2 De la: iulia069834 29 Ianuarie 2010 12:29
hai la o cescuta de barfa 1 De la: kudika427237 29 August 2011 23:00
CE CREDETI,KULTIVATA A FACUT GELOS SI A TREZIT VULCANUL DIN GERMANIA CU DECLARATIILE EI ANALFABETE DESPRE VULCANII DIN ALASKA ??? 16 De la: Brosco 5 Ianuarie 2012 21:07