Mai multe
De la: brun3tu, la data 2010-11-27 19:08:04De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:06:08sa veniti si la Brasov...daca vreti sa faceti turu Romaniei! si ti-a placut?
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:10 |
||
|---|---|---|
De la: brun3tu, la data 2010-11-27 19:10:09De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:07:27De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:06:08sa veniti si la Brasov...daca vreti sa faceti turu Romaniei! asa mult?
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:11 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:06:50De la: brun3tu, la data 2010-11-27 19:05:28De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:03:40De la: brun3tu, la data 2010-11-27 19:01:32 nu nu! si eu m-am gandit la amicitie copilareasca!
|
||
|
|
||
|
pickard Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:11 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-27 19:09:42De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:06:08sa veniti si la Brasov...daca vreti sa faceti turu Romaniei! pt mn plateste tata
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:11 |
||
De la: brun3tu, la data 2010-11-27 19:10:09De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:07:27De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:06:08sa veniti si la Brasov...daca vreti sa faceti turu Romaniei! decontam doar kilogramele date jos!
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:12 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-27 19:11:36 de aia nu mai are marmota staniol si ciocolata e pusa direct in ambalaj
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:12 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:11:13De la: brun3tu, la data 2010-11-27 19:10:09De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:07:27De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:06:08sa veniti si la Brasov...daca vreti sa faceti turu Romaniei! e putin, nu mult! eu vazusem 50 lei HALBA!
|
||
|
pickard Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:12 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:11:42De la: pickard, la data 2010-11-27 19:09:42De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:06:08sa veniti si la Brasov...daca vreti sa faceti turu Romaniei! te tine in brate si da mai putin la bilet!
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:12 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:12:01 cat pe kilogram ?
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:13 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:11:42De la: pickard, la data 2010-11-27 19:09:42De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:06:08sa veniti si la Brasov...daca vreti sa faceti turu Romaniei! doar dus! de intors iei ocazie!
|
||
|
pickard Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:14 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-27 19:12:44 de la buc la bv e mai ieftin
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:20 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-27 19:14:04De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:11:42De la: pickard, la data 2010-11-27 19:09:42De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:06:08sa veniti si la Brasov...daca vreti sa faceti turu Romaniei! pey nu pot ca sunt legata de mana ta
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:21 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:13:20De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:12:01 10 lei pe 2kg... ;
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:23 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:13:20De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:12:01 10 lei pe 2kg... |
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:23 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:23:29De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:13:20De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-27 19:12:01 yupiiiiiiiiiii ai sa imi dai 15 lei
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:27 |
||
eu am iesit revin ceva mai tarziu o seara placuta in continuare
|
||
|
brun3tu Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:57 |
||
o seara placuta eu raman sa mai bantui
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:58 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:58:38o seara placuta ahoe! mai e cineva pe aici sau sting lumina!? |
||
|
pickard Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:24 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-27 20:24:08De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:58:38o seara placuta eu sunt
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:31 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 20:31:21De la: pickard, la data 2010-11-27 20:24:08De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 19:58:38o seara placuta bine, las becul de control!
|
||
|
pickard Postat pe 27 Noiembrie 2010 21:01 |
||
eu cu tuica stau la masa roz
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 21:09 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 21:09:40eu cu tuica stau la masa roz ok! acum e libera masa roz bonbon |
||
|
pickard Postat pe 27 Noiembrie 2010 21:11 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-27 21:11:57De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 21:09:40eu cu tuica stau la masa roz nu ma mut de aici ca nu vreau sa ma fac lata pe jos
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 21:14 |
||
hai noapte mirobolanta
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 27 Noiembrie 2010 21:16 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-27 21:16:53hai noapte mirobolanta noapte buna pustoaico!
|
||
|
pickard Postat pe 27 Noiembrie 2010 21:23 |
||
| seara buna din nou back printre voi sa vedem cine mai este on la ora asta pe acilea :D | ||
|
brun3tu Postat pe 27 Noiembrie 2010 23:14 |
||
Eu sunt
|
||
|
bloodlover Postat pe 27 Noiembrie 2010 23:16 |
||
De la: bloodlover, la data 2010-11-27 23:16:38Eu sunt seara buna bloodlover |
||
|
brun3tu Postat pe 27 Noiembrie 2010 23:17 |
||
Hm... aparent nu sunt singurul care nu e "in oras" sambata seara. E bine de stiut Ma chinui sa imi editez pe aici datele din profil... |
||
|
bloodlover Postat pe 27 Noiembrie 2010 23:21 |
||
De la: bloodlover, la data 2010-11-27 23:21:13Hm... aparent nu sunt singurul care nu e "in oras" sambata seara. E bine de stiut pai frig afara lipsa bani nu am de ce sa ies din casa pe vremea asta |
||
|
brun3tu Postat pe 27 Noiembrie 2010 23:26 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| iubirea http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon12.gif | 8 | De la: kudika_6589 12 Mai 2012 21:35 |
| o mica problema pentru unii..o problema foarte mare pentru mine:) | 80 | De la: MihaiBucur 6 Decembrie 2010 18:47 |
| cadou neasteptat | 7 | De la: Camelia_08 4 Decembrie 2011 10:50 |
|
|
||
| O mana de ajutor pt mine si una pt tine ! | 8 | De la: Dontyyy 8 Aprilie 2010 15:36 |
| Atentie! Asigurarile de locuinte devin obligatorii in vara anului 2010 | 1 | De la: smaraldu 9 Martie 2010 21:28 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.