Mai multe
halooooo bre' mai incet, ca nu pot sa tin pasul cu voi calculatoare, viteze, ginecologie , nu inteleg
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:54 |
||
|---|---|---|
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 zi tu zau cu gura inchisa! |
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:55 |
||
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 sunt un tata iresponsabil daca au ajuns copii mei sa se joace cu putele virtuale! apropo! cati cm are o puta vituala!?
|
||
|
|
||
|
pickard Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:55 |
||
De la: brun3tu, la data 2010-11-30 20:46:38 welcome in our world...considera ca ai primit botezul...in ale mistourilor ...mai bine vino aici cumintel la masa ...i-a o bere...si zi-mi care mai e viata ta?
|
||
|
miss_darine Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:55 |
||
De la: babyboomboom, la data 2010-11-30 20:54:37halooooo bre' hai ca e simplu, bei una mica si ajungi deja printre nori
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:56 |
||
De la: babyboomboom, la data 2010-11-30 20:54:37halooooo bre' pana nu te trezesti! vrei sa fi mamica brunetului!? |
||
|
pickard Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:57 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-30 20:53:28 eu as dori de la mos craciun sa am ce am avut si pana acum si ceva in plus stie el ce! [/quote] nu esti destul de maricel???
|
||
|
carla11 Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:57 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-30 20:55:30De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 50 cm da' parca vroiai sa schimbi subiectul
|
||
|
miss_darine Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:57 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-30 20:55:30De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 ce vb tata tu acolo in dodii ca eu nu ma joc cu nimic, mai ales virtual, te rog foloseste un limbaj adecvat
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:58 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-30 20:57:04De la: babyboomboom, la data 2010-11-30 20:54:37halooooo bre' ba eu !!!!!
|
||
|
carla11 Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:58 |
||
De la: deliana, la data 2010-11-30 20:54:10De la: brun3tu, la data 2010-11-30 20:46:38De la: deliana, la data 2010-11-30 20:42:17De la: brun3tu, la data 2010-11-30 20:36:39 mami...munca e de mai multe feluri, de ce te gandesti la prostii... nu vrea mama sa te faca palmas...te dau la scoli inalte, sa faci cariera... [/quote]imi este suficienta scoala pe care o am de la anul continui restu ... imi este suficient cat sa ma mai cultiv si eu .. |
||
|
brun3tu Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:58 |
||
De la: babyboomboom, la data 2010-11-30 20:54:37halooooo bre' lasa nu mai fa proces verbal.... lasa fate ca nu ai vazut...treci si distreazate...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:58 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-30 20:55:12De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 dar poate vrea alfredo sa fie tatal brunetului
|
||
|
pickard Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:59 |
||
De la: miss_darine, la data 2010-11-30 20:57:25De la: pickard, la data 2010-11-30 20:55:30De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 parca seamana cu o statuie o fii vreuna din alea de la universitate?
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 30 Noiembrie 2010 20:59 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-30 20:55:30De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 mai,parca era vorba ca schimbati subiectul! asa.....sa spun si eu ce imi doresc de Craciun.Cand o vedea Mosul ce imi doresc eu,zice ca el nu e Dumnezeu,si ma lasa balta. Asa ca.....Asa face de mult timp incoace.Sau nu sunt eu suficient de insistenta?? |
||
|
marilyn37 Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:00 |
||
mi-ati furat si copilul frati nu am singura mereu pana si virtual
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:00 |
||
De la: miss_darine, la data 2010-11-30 20:57:25De la: pickard, la data 2010-11-30 20:55:30De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 am zis dar ma mananca limba! 50!? de cm! aia e trompa nu putulica! |
||
|
pickard Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:01 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-30 21:00:31 spune-ne ce-ti doresti tu
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:01 |
||
De la: brun3tu, la data 2010-11-30 20:58:32 imi este suficienta scoala pe care o am de la anul continui restu ... imi este suficient cat sa ma mai cultiv si eu .. [/quote] mai...eu am vrut ...a doua sansa nu-ti mai dau...
|
||
|
carla11 Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:02 |
||
De la: miss_darine, la data 2010-11-30 20:55:37De la: brun3tu, la data 2010-11-30 20:46:38 darine stiu de gluma sincer ca daca nu stiam saream de fundulet in sus ca un martzafoi ... nu sunt chiar asa ingust la minte incat sa nu stiu de gluma ce dumnezeu cat despre viata mea ce sa zic ... in general aceasi monotonie nimica schimbat in ea |
||
|
brun3tu Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:02 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-30 20:55:30De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 cred ca e ste egala cu distanta "gindului..." (distanta dintre cei doi sau mai multi interlocutori )
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:02 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-30 21:00:31De la: pickard, la data 2010-11-30 20:55:30De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 hai spune-mi mie la ureche ca sunt un mos de 42-43 de ani si daca-mi las barba am multe fire albe!ce-si doreste mary??
|
||
|
pickard Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:03 |
||
| eu vreau de la mos :NIMIC! | ||
|
ipahebirowtnod Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:05 |
||
De la: deliana, la data 2010-11-30 21:02:17De la: brun3tu, la data 2010-11-30 20:58:32 mai...eu am vrut ...a doua sansa nu-ti mai dau... [/quote]deliana! lasa-l incet ca e mic! uite ! te pun pe lista de mamici!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:05 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-30 20:57:04sa fiu mamica luiDe la: babyboomboom, la data 2010-11-30 20:54:37halooooo bre' ce sa fac, sa-l adopt ?
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:06 |
||
buna cafenea!
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:06 |
||
| nu am fost prea cuminte asa ca anu asta ma ocoleste ... slabe sanse la cadou anu asta | ||
|
brun3tu Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:06 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-30 21:05:32eu vreau de la mos :NIMIC! dar de la taticul tau ce vrei!?
|
||
|
pickard Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:07 |
||
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 21:02:26De la: pickard, la data 2010-11-30 20:55:30De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-30 20:53:24 eu cred ca am ' nimerit la sex shop scuze
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:07 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-11-30 21:06:26buna cafenea! 'na seara
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:07 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Cafeneaua astrelor | 44 | De la: gargaritamica 16 Ianuarie 2010 23:20 |
| http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=mihaela88&id_user=5350 da-ti un vot | 4 | De la: kudika365993 11 Februarie 2011 00:19 |
| topic doar pentru care stiu sa scrie si sa se exprime cotrect in limba romana | 33 | De la: angelradios 19 Octombrie 2010 23:55 |
|
|
||
| important !!! | 2 | De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 16:19 |
| imunitae scazuta! | 10 | De la: iulia069834 17 Martie 2021 16:02 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.