Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:00:44
De la: stef80, la data 2010-12-07 20:59:04
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:55:22
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:45:58buna seara, tati zi-mi care e nora ta repede va doresc o seara mirobolanta si sa bem ceva in cinstea mea ca mai trec si eu pe aici din an in paste


buna seara fetitzo! nora mea se pare ca e bombonica!


capitaneeeee..,dulce stiu ca este ,dar frumoasa ..????
acum si dulce, si frumoasa , nu se prea poate

ooo! nora mea bombonica! ce o sa se bucure mama lui stefanutz cand te-o vedea! sper sa nu zica sa va lasam sa va mai cunoasteti!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:03
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:01:18
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:59:55
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:58:54
am si o nepoata valy!

adica esti bunic sau esti unchi ?

sunt tot arborele genealogic!

esti si gingo biloba ?=))=))=)
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:03
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:59:55
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:58:54
am si o nepoata valy!

adica esti bunic sau esti unchi ?
salutare cumnatica
bombonik_babardik
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:03
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:00:44
De la: stef80, la data 2010-12-07 20:59:04
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:55:22
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:45:58buna seara, tati zi-mi care e nora ta repede va doresc o seara mirobolanta si sa bem ceva in cinstea mea ca mai trec si eu pe aici din an in paste


buna seara fetitzo! nora mea se pare ca e bombonica!


capitaneeeee..,dulce stiu ca este ,dar frumoasa ..????
acum si dulce, si frumoasa , nu se prea poate


poti sa le ai pe toate ,de nu esti bunaciune ...nu te mai iau
stef80
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:03
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:03:14
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:01:18
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:59:55
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:58:54
am si o nepoata valy!

adica esti bunic sau esti unchi ?

sunt tot arborele genealogic!

esti si gingo biloba ?=))=))=)
as''' sa'mi bag' banii la cec citisem gigolo biloba
bombonik_babardik
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:04
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:03:07
ooo! nora mea bombonica! ce o sa se bucure mama lui stefanutz cand te-o vedea! sper sa nu zica sa va lasam sa va mai cunoasteti!

de cand nasul meu e fiu-tu ???
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:04
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:01:51salutare lumile azi ma desemnez oficial nora lui nenea pick , si acum,,,sa bem


deci eu am baut 2 uischiuri dar mai merge unu sa-mi triasca nora!
dar cuscri mei cine sunt?!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:04
De la: stef80, la data 2010-12-07 21:03:28
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:00:44
De la: stef80, la data 2010-12-07 20:59:04
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:55:22
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:45:58buna seara, tati zi-mi care e nora ta repede va doresc o seara mirobolanta si sa bem ceva in cinstea mea ca mai trec si eu pe aici din an in paste


buna seara fetitzo! nora mea se pare ca e bombonica!


capitaneeeee..,dulce stiu ca este ,dar frumoasa ..????
acum si dulce, si frumoasa , nu se prea poate


poti sa le ai pe toate ,de nu esti bunaciune ...nu te mai iau
la plimbare? numai bunaciuni visati
bombonik_babardik
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:05
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:03:19
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:59:55
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:58:54
am si o nepoata valy!

adica esti bunic sau esti unchi ?
salutare cumnatica

salutare e lasa ca sa imi fii cumnate te bag pe brunetu ca nasul meu e cam fitos=)))
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:05
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:04:39
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:01:51salutare lumile azi ma desemnez oficial nora lui nenea pick , si acum,,,sa bem


deci eu am baut 2 uischiuri dar mai merge unu sa-mi triasca nora!
dar cuscri mei cine sunt?!
elena si nicolae ceausescu
bombonik_babardik
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:05
De la: stef80, la data 2010-12-07 21:03:28
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:00:44
De la: stef80, la data 2010-12-07 20:59:04
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:55:22
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:45:58buna seara, tati zi-mi care e nora ta repede va doresc o seara mirobolanta si sa bem ceva in cinstea mea ca mai trec si eu pe aici din an in paste


buna seara fetitzo! nora mea se pare ca e bombonica!


capitaneeeee..,dulce stiu ca este ,dar frumoasa ..????
acum si dulce, si frumoasa , nu se prea poate


poti sa le ai pe toate ,de nu esti bunaciune ...nu te mai iau

stefanutz tata! dar zestrea unde e? ca nu vad niciun TIR la poarta!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:06
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:04:14 as''' sa'mi bag' banii la cec citisem gigolo biloba

fiecare citeste cum vrea
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:06
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:05:57
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:04:39
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:01:51salutare lumile azi ma desemnez oficial nora lui nenea pick , si acum,,,sa bem


deci eu am baut 2 uischiuri dar mai merge unu sa-mi triasca nora!
dar cuscri mei cine sunt?!
elena si nicolae ceausescu

sa ne traiasca! oarba DUPE ei!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:06
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:05:44
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:03:19
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:59:55
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:58:54
am si o nepoata valy!

adica esti bunic sau esti unchi ?
salutare cumnatica

salutare e lasa ca sa imi fii cumnate te bag pe brunetu ca nasul meu e cam fitos=)))
cum adica pe brunetu
bombonik_babardik
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:06
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:06:53
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:05:57
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:04:39
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:01:51salutare lumile azi ma desemnez oficial nora lui nenea pick , si acum,,,sa bem


deci eu am baut 2 uischiuri dar mai merge unu sa-mi triasca nora!
dar cuscri mei cine sunt?!
elena si nicolae ceausescu

sa ne traiasca! oarba DUPE ei!
ptiu ptiu daca nu-i vrei pe astia , atunci nenea Base' sa traiasca
bombonik_babardik
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:07
[quote name='babyboomboom' date='2010-12-07 21:06:57]cum adica pe brunetu [/quote]
pey ala e frate-miu mai firav el asa, stefan e nasul acum daca o facut tata schimbari asta e viata
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:08
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:04:35
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:03:07
ooo! nora mea bombonica! ce o sa se bucure mama lui stefanutz cand te-o vedea! sper sa nu zica sa va lasam sa va mai cunoasteti!

de cand nasul meu e fiu-tu ???


l-am conceput ca fiu azi cu oktober! maine poate mai facem unu ca-mi plac copii!! sa-i fac!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:08
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:01:51salutare lumile azi ma desemnez oficial nora lui nenea pick , si acum,,,sa bem


tu chiar vorbesti serios..??
poi cum ,asa fara ca eu sa te stiu ..
nu am curaj ,prefere sa ma abtin ,cine stie ce babaciune si nu bunaciune voi gasi la profilul tau real..
stef80
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:09
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:06:57
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:05:44
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:03:19
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:59:55
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:58:54
am si o nepoata valy!

adica esti bunic sau esti unchi ?
salutare cumnatica

salutare e lasa ca sa imi fii cumnate te bag pe brunetu ca nasul meu e cam fitos=)))
cum adica pe brunetu

il am ca fiu si pe brunetu! asta e! o sa se imparta averea la mai multi!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:10
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:08:47
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:04:35
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:03:07
ooo! nora mea bombonica! ce o sa se bucure mama lui stefanutz cand te-o vedea! sper sa nu zica sa va lasam sa va mai cunoasteti!

de cand nasul meu e fiu-tu ???


l-am conceput ca fiu azi cu oktober! maine poate mai facem unu ca-mi plac copii!! sa-i fac!

haoleu, lasa-mi nasul in pace cum facusi ca tot baiat numai cu barabtii iti ies fetele
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:10
De la: stef80, la data 2010-12-07 21:09:27
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:01:51salutare lumile azi ma desemnez oficial nora lui nenea pick , si acum,,,sa bem


tu chiar vorbesti serios..??
poi cum ,asa fara ca eu sa te stiu ..
nu am curaj ,prefere sa ma abtin ,cine stie ce babaciune si nu bunaciune voi gasi la profilul tau real..

e buna fiule! stiu eu!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:11
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:03:07
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:00:44
De la: stef80, la data 2010-12-07 20:59:04
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:55:22
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:45:58buna seara, tati zi-mi care e nora ta repede va doresc o seara mirobolanta si sa bem ceva in cinstea mea ca mai trec si eu pe aici din an in paste


buna seara fetitzo! nora mea se pare ca e bombonica!


capitaneeeee..,dulce stiu ca este ,dar frumoasa ..????
acum si dulce, si frumoasa , nu se prea poate

ooo! nora mea bombonica! ce o sa se bucure mama lui stefanutz cand te-o vedea! sper sa nu zica sa va lasam sa va mai cunoasteti!
ne-am cunoscut deja
bombonik_babardik
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:11
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:10:14
il am ca fiu si pe brunetu! asta e! o sa se imparta averea la mai multi!

numai la fete se da toata averea
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:12
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:07:47
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:06:53
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:05:57
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:04:39
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:01:51salutare lumile azi ma desemnez oficial nora lui nenea pick , si acum,,,sa bem


deci eu am baut 2 uischiuri dar mai merge unu sa-mi triasca nora!
dar cuscri mei cine sunt?!
elena si nicolae ceausescu

sa ne traiasca! oarba DUPE ei!
ptiu ptiu daca nu-i vrei pe astia , atunci nenea Base' sa traiasca


da nu cumva o-i fi tu EBA?
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:13
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:12:13
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:10:14
il am ca fiu si pe brunetu! asta e! o sa se imparta averea la mai multi!

numai la fete se da toata averea

bine , bine! dar trebuie sa le dau si lor un spatiu verde ceva!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:14
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:14:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:12:13
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:10:14
il am ca fiu si pe brunetu! asta e! o sa se imparta averea la mai multi!

numai la fete se da toata averea

bine , bine! dar trebuie sa le dau si lor un spatiu verde ceva!

de spatiile verde..da-le alea din paradisul verde ca sa nu se supere sper se le convina ca au si vila cu piscina acolo
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:15
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:11:54
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:03:07
De la: babyboomboom, la data 2010-12-07 21:00:44
De la: stef80, la data 2010-12-07 20:59:04
De la: pickard, la data 2010-12-07 20:55:22
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 20:45:58buna seara, tati zi-mi care e nora ta repede va doresc o seara mirobolanta si sa bem ceva in cinstea mea ca mai trec si eu pe aici din an in paste


buna seara fetitzo! nora mea se pare ca e bombonica!


capitaneeeee..,dulce stiu ca este ,dar frumoasa ..????
acum si dulce, si frumoasa , nu se prea poate

ooo! nora mea bombonica! ce o sa se bucure mama lui stefanutz cand te-o vedea! sper sa nu zica sa va lasam sa va mai cunoasteti!
ne-am cunoscut deja


ce bine!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:17
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:15:47
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:14:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:12:13
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:10:14
il am ca fiu si pe brunetu! asta e! o sa se imparta averea la mai multi!

numai la fete se da toata averea

bine , bine! dar trebuie sa le dau si lor un spatiu verde ceva!

de spatiile verde..da-le alea din paradisul verde ca sa nu se supere sper se le convina ca au si vila cu piscina acolo


maine dimineata la notarul din corbeanca...
iar am pus-o ,iar am pus-o.....
stef80
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:17
De la: stef80, la data 2010-12-07 21:17:58
maine dimineata la notarul din corbeanca...
iar am pus-o ,iar am pus-o.....

iar ai pus-o deci trebuie sa dai de baut
ipahebirowtnod
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:19
De la: stef80, la data 2010-12-07 21:17:58
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:15:47
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:14:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-07 21:12:13
De la: pickard, la data 2010-12-07 21:10:14
il am ca fiu si pe brunetu! asta e! o sa se imparta averea la mai multi!

numai la fete se da toata averea

bine , bine! dar trebuie sa le dau si lor un spatiu verde ceva!

de spatiile verde..da-le alea din paradisul verde ca sa nu se supere sper se le convina ca au si vila cu piscina acolo


maine dimineata la notarul din corbeanca...
iar am pus-o ,iar am pus-o.....



ce lovitura fiule! te-am aranjat asa de tanar! mai ramane sa-mi marit si fata , baiatul cam brunet si pot sa mai dorm si eu linistit!
pickard
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A la olteni :D 305 De la: Lucia38 17 Septembrie 2009 21:39
CE CREDETI,KULTIVATA A FACUT GELOS SI A TREZIT VULCANUL DIN GERMANIA CU DECLARATIILE EI ANALFABETE DESPRE VULCANII DIN ALASKA ??? 16 De la: Brosco 5 Ianuarie 2012 21:07
salutare 13 De la: greierash_is_back 31 Decembrie 2009 16:47
PORTRETE LA COMANDAAAA...vrea cineva?... 27 De la: lil_devil 18 Martie 2009 19:53
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=mihaela88&id_user=5350 da-ti un vot 4 De la: kudika365993 11 Februarie 2011 00:19