Mai multe
inca 4 pagini si-mi iau concediu pana la craciun... se umplu ele si astea..
|
||
|
stef80 Postat pe 8 Decembrie 2010 21:38 |
||
|---|---|---|
De la: stef80, la data 2010-12-08 21:29:39De la: pickard, la data 2010-12-08 21:23:09De la: stef80, la data 2010-12-08 21:18:20vad ca nu apar toate postarile..dau inca odata pupici celor ce si-au scrantit dejtele si vederea datorita povestii noastre de dragoste ...ca telenuvela nu poate fi... ia-l pe al meu! nici nu-ti trebuie cheie porneste impins!
|
||
|
pickard Postat pe 8 Decembrie 2010 21:41 |
||
noapte buna lumile ne auzim maine la cafeluta
|
||
|
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 8 Decembrie 2010 21:41 |
||
De la: stef80, la data 2010-12-08 21:38:58inca 4 pagini si-mi iau concediu pana la craciun... in ritmul asta batem 1000 pana la revelion si trebuie sa ne cinsteasca Lucia!
|
||
|
pickard Postat pe 8 Decembrie 2010 21:42 |
||
De la: babyboomboom, la data 2010-12-08 21:41:39 pa bombonico!
|
||
|
pickard Postat pe 8 Decembrie 2010 21:42 |
||
De la: babyboomboom, la data 2010-12-08 21:41:39 noapte buna dulceata !!
|
||
|
stef80 Postat pe 8 Decembrie 2010 21:45 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-08 21:42:43De la: babyboomboom, la data 2010-12-08 21:41:39 noapte buna cafenea !! noapte buna capitane !!
|
||
|
stef80 Postat pe 8 Decembrie 2010 22:13 |
||
De la: stef80, la data 2010-12-08 22:13:45De la: pickard, la data 2010-12-08 21:42:43De la: babyboomboom, la data 2010-12-08 21:41:39 noapte buna fanele!
|
||
|
pickard Postat pe 8 Decembrie 2010 22:15 |
||
buna dimineata ! ma uit la tv si vad ca va veni zapada! sper sa vina de 2 metri ca sa nu-mi para rau de impozitul pe care-l dau lui boc pentru jeep
|
||
|
pickard Postat pe 9 Decembrie 2010 06:40 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-09 06:40:19 buna dimineataaaaaa....sabah al khair!!!!....chiar ar fi frumos sa ninga...vreau zapadaaaaa
|
||
|
freakyyy Postat pe 9 Decembrie 2010 06:50 |
||
buna dimineata lumile frumuselele stau putin pe aici , sa-mi beau cafeluta cine mai doreste ?
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 9 Decembrie 2010 08:47 |
||
De la: babyboomboom, la data 2010-12-09 08:47:12buna dimineata lumile frumuselele eu tocmai am baut-o pe a doua!
|
||
|
pickard Postat pe 9 Decembrie 2010 08:59 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-09 08:59:44De la: babyboomboom, la data 2010-12-09 08:47:12buna dimineata lumile frumuselele semnez condica ,va salut si beau o cafeluta cu voi ,daca tot e servita de mandretea asta de fata .. |
||
|
stef80 Postat pe 9 Decembrie 2010 11:17 |
||
De la: stef80, la data 2010-12-09 11:17:52De la: pickard, la data 2010-12-09 08:59:44De la: babyboomboom, la data 2010-12-09 08:47:12buna dimineata lumile frumuselele salut!
|
||
|
pickard Postat pe 9 Decembrie 2010 11:20 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-09 11:20:19De la: stef80, la data 2010-12-09 11:17:52De la: pickard, la data 2010-12-09 08:59:44De la: babyboomboom, la data 2010-12-09 08:47:12buna dimineata lumile frumuselele sa traiesti ... cum sa-ti mai zic acum ,tata sau capitan ..???
|
||
|
stef80 Postat pe 9 Decembrie 2010 11:22 |
||
bag sama' ca toata lumea-i chitita pe munca azi... mai oameni buni ,poi..,voi credeti ca ce n-ati facut toata vara ,faceti acum cu doua saptamani pana-n craciun..?? o vorba veche spune ..toata vara mititei ,acum.... lipsa bocancei gata cu pricopseala ,ca a venit iarna !!
|
||
|
stef80 Postat pe 9 Decembrie 2010 11:51 |
||
De la: stef80, la data 2010-12-09 11:51:54bag sama' ca toata lumea-i chitita pe munca azi... fiule! nu pot sta aci din cauza fumului produs de o curea cara arde
|
||
|
pickard Postat pe 9 Decembrie 2010 11:54 |
||
Sal'tare lumeeeee pupicei pe toata lumea
|
||
|
Valy90 Postat pe 9 Decembrie 2010 12:20 |
||
De la: valy90, la data 2010-12-09 12:20:31Sal'tare lumeeeee eu vreau sub sani!
|
||
|
kinki Postat pe 9 Decembrie 2010 12:24 |
||
Buna ziua..mi-e frig...
|
||
|
_oktober_ Postat pe 9 Decembrie 2010 12:25 |
||
De la: kinki, la data 2010-12-09 12:24:18De la: valy90, la data 2010-12-09 12:20:31Sal'tare lumeeeee pai sunt fata,cum facem? uite iti la o sa ti-o pui intre ei
|
||
|
Valy90 Postat pe 9 Decembrie 2010 12:27 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-09 12:25:51Buna ziua..mi-e frig... vino la iubitul tau sa te incalzeasca!
|
||
|
pickard Postat pe 9 Decembrie 2010 12:44 |
||
De la: valy90, la data 2010-12-09 12:27:09De la: kinki, la data 2010-12-09 12:24:18De la: valy90, la data 2010-12-09 12:20:31Sal'tare lumeeeee iar ai fost confundata cu un baiat!?
|
||
|
pickard Postat pe 9 Decembrie 2010 12:44 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-09 12:44:48ca de obiceiDe la: valy90, la data 2010-12-09 12:27:09De la: kinki, la data 2010-12-09 12:24:18De la: valy90, la data 2010-12-09 12:20:31Sal'tare lumeeeee asta mi se trage din cauza ta ziua buna azi tu nu ma........?
|
||
|
Valy90 Postat pe 9 Decembrie 2010 12:56 |
||
De la: valy90, la data 2010-12-09 12:27:09 ok!imi plac fetele !dar de pus...nu intre sani mi-o pun!aaaaaaaaaaaaa!era o floare.....
|
||
|
kinki Postat pe 9 Decembrie 2010 13:00 |
||
De la: kinki, la data 2010-12-09 13:00:25da ce crede-ai bre ca eDe la: valy90, la data 2010-12-09 12:27:09
|
||
|
Valy90 Postat pe 9 Decembrie 2010 13:01 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-09 12:44:07De la: _oktober_, la data 2010-12-09 12:25:51Buna ziua..mi-e frig... sa vina el sa ma incalzeasca
|
||
|
_oktober_ Postat pe 9 Decembrie 2010 13:03 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-09 13:03:53De la: pickard, la data 2010-12-09 12:44:07De la: _oktober_, la data 2010-12-09 12:25:51Buna ziua..mi-e frig... n-are cum!are lesa scurta!!
|
||
|
kinki Postat pe 9 Decembrie 2010 13:07 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-09 13:03:53De la: pickard, la data 2010-12-09 12:44:07De la: _oktober_, la data 2010-12-09 12:25:51Buna ziua..mi-e frig... gata vin acum!
|
||
|
pickard Postat pe 9 Decembrie 2010 13:07 |
||
De la: valy90, la data 2010-12-09 13:01:59De la: kinki, la data 2010-12-09 13:00:25da ce crede-ai bre ca eDe la: valy90, la data 2010-12-09 12:27:09 nepoata! te pup! am uitat! si nu te mai juca cu tzatzele!
|
||
|
pickard Postat pe 9 Decembrie 2010 13:08 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ce parere aveti despre "clarvazatori" ? | 5 | De la: Baiat_virgin 19 August 2012 01:34 |
| Craciunul!!! | 4 | De la: adaeva 19 Decembrie 2009 14:37 |
| sfat | 2 | De la: kudika052198 12 Aprilie 2010 16:24 |
|
|
||
| helpppppppppp me pls | 4 | De la: kudika052198 9 Ianuarie 2010 01:59 |
| MATURITATE | 12 | De la: camelyta_camy 17 Iunie 2010 21:10 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.