Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: kinki1, la data 2010-12-12 10:56:28
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 10:53:26haoleee da ce ai de stai asa despuyata de dimineata

d'aia!
d aya ,,sa vz ce d aya o sa iti dau eu tie ,,ya cva pe tn
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 10:59
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 10:53:26
De la: kinki1, la data 2010-12-12 10:51:48
De la: pickard, la data 2010-12-12 10:48:43

la ora asta deja ma uit la sticla de tarie!

taria vine din adancuri,dragule,nu din sticla...dar de,fiecare cu ce are!
haoleee da ce ai de stai asa despuyata de dimineata


madogule ! daca se pune pe noi ne ia tot aerul cu tzatzele astea
pickard
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:05
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 10:59:04
d'aia!
d aya ,,sa vz ce d aya o sa iti dau eu tie ,,ya cva pe tn [/quote]
oooooooo...kiar imi dai??
adu-mi si mie halatul din dormitor ...daca tot te deranjeaza ca-s dezbracata....
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:05
De la: xsAna, la data 2010-12-12 10:54:47neatza cafenea!!!
cafea cu lapte pentru toata lumea...sau fara
cum preferati?


cu lapte acum!
pickard
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:06
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:05:47
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 10:53:26
De la: kinki1, la data 2010-12-12 10:51:48
De la: pickard, la data 2010-12-12 10:48:43

la ora asta deja ma uit la sticla de tarie!

taria vine din adancuri,dragule,nu din sticla...dar de,fiecare cu ce are!
haoleee da ce ai de stai asa despuyata de dimineata


madogule ! daca se pune pe noi ne ia tot aerul cu tzatzele astea
da ce povara
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:07
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:05:47

madogule ! daca se pune pe noi ne ia tot aerul cu tzatzele astea

sa inteleg ca acasa nu prea ai parte de asa sani.....
stai linistit!nici n-o sa ai!!
a!si eu nu ma pun....
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:08
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:05:53
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 10:59:04
d'aia!
d aya ,,sa vz ce d aya o sa iti dau eu tie ,,ya cva pe tn

oooooooo...kiar imi dai??
adu-mi si mie halatul din dormitor ...daca tot te deranjeaza ca-s dezbracata....[/quote]ce culoare este ca sunt mai multe
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:08
cu lapteeeeeeeeee.......plus o tigare??
xsAna
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:08
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:07:54da ce povara

ce???
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:10
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:10:30
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:07:54da ce povara

ce???
ee ce ,,poftim ,nu ce,,iti zik you cand te faci mai mare
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:12
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:08:55ce culoare este ca sunt mai multe

vaaaaaaaai!tu kiar n-ai imaginatie????cam ce culoare crezi ca s-ar potrivii la asa sani??
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:12
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:12:50
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:08:55ce culoare este ca sunt mai multe

vaaaaaaaai!tu kiar n-ai imaginatie????cam ce culoare crezi ca s-ar potrivii la asa sani??
lolo
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:14
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:12:14
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:10:30
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:07:54da ce povara

ce???
ee ce ,,poftim ,nu ce,,iti zik you cand te faci mai mare

tu ai zis"ce povara"eu am intrebat:"ce"...lasa ..ca nu intelegi oricum....
stii?nu eu tre' sa ma fac mare
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:16
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:16:51
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:12:14
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:10:30
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:07:54da ce povara

ce???
ee ce ,,poftim ,nu ce,,iti zik you cand te faci mai mare :sml-happy 0158:

tu ai zis"ce povara"eu am intrebat:"ce"...lasa ..ca nu intelegi oricum....
stii?nu eu tre' sa ma fac mare
tu nu ai inteles despuyatoo,,de la sfarcuri ti se trage au inghetat de cand le tii afara
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:20
si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:22
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:20:27tu nu ai inteles despuyatoo,,de la sfarcuri ti se trage au inghetat de cand le tii afara

intelesesem!da-mi place sa takinez...sa vad reactii...de baietel starnit
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:25
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:22:04si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern

te tin balamalele??
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:28
De la: xsAna, la data 2010-12-12 11:08:58cu lapteeeeeeeeee.......plus o tigare??

tigara pentru tine pentru ca eu nu mai fumez
pickard
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:34
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:28:03
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:22:04si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern

te tin balamalele??
vrei sa mi incerci balamalele
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:36
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:08:51
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:05:47

madogule ! daca se pune pe noi ne ia tot aerul cu tzatzele astea

sa inteleg ca acasa nu prea ai parte de asa sani.....
stai linistit!nici n-o sa ai!!
a!si eu nu ma pun....


nu te pui dar te bagi! te crezi in venetia sa vorbesti dupa masca
pickard
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:36
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:28:03
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:22:04si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern

te tin balamalele??


il ajut eu pe madog!
pickard
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:37
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:36:02
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:28:03
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:22:04si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern

te tin balamalele??
vrei sa mi incerci balamalele
era o intrebare!retorica....
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:41
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:36:39

nu te pui dar te bagi! te crezi in venetia sa vorbesti dupa masca

nici macar...........
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:43
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:37:50
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:28:03
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:22:04si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern

te tin balamalele??


il ajut eu pe madog!

de ce???e kiar atat de ruginit???
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:44
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:37:50
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:28:03
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:22:04si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern

te tin balamalele??


il ajut eu pe madog!
aoleu pikardee ,,asa ma ajuti,,ms mult ,,dar lasa
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:51
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:51:05
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:37:50
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:28:03
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:22:04si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern

te tin balamalele??


il ajut eu pe madog!
aoleu pikardee ,,asa ma ajuti,,ms mult ,,dar lasa


arata-i cat esti de ruginit! stau pe bara si te ajut numai la nevoie!
pickard
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:52
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:52:54

arata-i cat esti de ruginit! stau pe bara si te ajut numai la nevoie!

daca taceai....
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:54
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:54:36
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:52:54

arata-i cat esti de ruginit! stau pe bara si te ajut numai la nevoie!

daca taceai....


te prind eu cu ceva!si daca nu te prind ... poate te impiedici singura!
pickard
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:57
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:52:54
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:51:05
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:37:50
De la: kinki1, la data 2010-12-12 11:28:03
De la: thadoogback, la data 2010-12-12 11:22:04si ya zii,,vrei sa intru si eu in guvern

te tin balamalele??


il ajut eu pe madog!
aoleu pikardee ,,asa ma ajuti,,ms mult ,,dar lasa


arata-i cat esti de ruginit! stau pe bara si te ajut numai la nevoie!
ya o ma pikarde de tot ,gata ma dau la o porte ca sunt ruginit
thadoogback
Postat pe 12 Decembrie 2010 11:59
De la: pickard, la data 2010-12-12 11:57:01

te prind eu cu ceva!si daca nu te prind ... poate te impiedici singura!

vrabia...mihai viteazu.....niciodata nu ma impiedic!!!eu vanez,eu haituiesc, eu hacuiesc
kinki1
Postat pe 12 Decembrie 2010 12:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La cafea. Loc de pripas si hoinareala! 4001 De la: geo_refinantat 31 Martie 2012 09:10
buna fetelor 6 De la: gabidari 29 August 2010 20:04
roxana 3 De la: freakbabe 11 Decembrie 2009 19:17
De ce in manele, e motiv de mandrie faptul ca ai plecat "descult de acasa" si "ai ajuns unde nu-s multi" ? 29 De la: Thais13 18 Iulie 2011 19:35
joc jucaus 882 De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 19:19