Mai multe
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 16:19:02De la: pickard, la data 2010-12-19 16:08:16De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 16:05:14De la: _oktober_, la data 2010-12-19 15:22:05Azi noapte am visat ca era sa cad intr-o apa mare....ft mare...neagra si adanca...nu mersi...asa vis umed nuuu! pentru oktober! eu am gascanul meu!
|
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 16:49 |
||
|---|---|---|
De la: pickard, la data 2010-12-19 15:53:19http://www.youtube.com/watch?v=6FlQ8qfxpt8&feature=related cred ca trebuie sa scot bara si sa dansez chiar eu! poate asa lasati vasele si veniti aici!
|
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 17:42 |
||
seara buna ..cam multe vise pe aici .. generoase ofertele ..azi
|
||
|
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 18:15 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aicibuna seara...fluturas in devenire...zbori repede...ma deranjeza biziitul de la ce o fi ?
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 19 Decembrie 2010 18:28 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2010-12-19 18:28:58bunaDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aicibuna seara...fluturas in devenire...zbori repede...ma deranjeza biziitul de la ce o fi ? poate de mixerul lasat aici
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 18:33 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici ...bun venit!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Decembrie 2010 18:38 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:38:43buna oviDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 18:41 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:41:25De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:38:43buna oviDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici cum ai mirosit tu ca...e vb de...zumzet?(bazait)?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Decembrie 2010 18:44 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:44:30am auzit zgomotulDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:41:25De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:38:43buna oviDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici daca il uiti prin cafenea
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 18:53 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:53:16De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:44:30am auzit zgomotulDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:41:25De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:38:43buna oviDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici nu era al meu...era...din dotare...la acel moment...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Decembrie 2010 18:56 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici nasol e ca nu stau mereu sa va intretin
|
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 19:14 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-19 19:14:30las ca e timp ..De la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici nu trebuie sa plingi
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 19:19 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-19 19:19:35De la: pickard, la data 2010-12-19 19:14:30las ca e timp ..De la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici eu sunt ipohondru si cred ca nu mai apuc!
|
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 19:22 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:56:52macar sa il inchizi la plecareDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:53:16De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:44:30am auzit zgomotulDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:41:25De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 18:38:43buna oviDe la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici :
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 19:24 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-19 19:22:16este suficient ..De la: crisalidda, la data 2010-12-19 19:19:35De la: pickard, la data 2010-12-19 19:14:30las ca e timp ..De la: crisalidda, la data 2010-12-19 18:15:13seara buna ..cam multe vise pe aici apuci .
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 19:27 |
||
buna seara de la Cluj!!!! m-am prezentat cu pachetul de tigari, da' sariti repede va rog cu un ceai cald ca mi-au inghetat toate cele la patioar.
|
||
|
Lucia38 Postat pe 19 Decembrie 2010 19:27 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-19 19:27:30buna seara de la Cluj!!!! fereste ! cade! lucia! bine ai venit!
|
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 19:28 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-19 19:27:30buna seara de la Cluj!!!!buna Lucia ..un ceai ..pt tine ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 19:32 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-19 19:28:26De la: Lucia38, la data 2010-12-19 19:27:30buna seara de la Cluj!!!! hello, Pickard, bine v-am regasit
|
||
|
Lucia38 Postat pe 19 Decembrie 2010 19:33 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-19 19:32:37De la: Lucia38, la data 2010-12-19 19:27:30buna seara de la Cluj!!!!buna Lucia ..un ceai ..pt tine .. saru' mana
|
||
|
Lucia38 Postat pe 19 Decembrie 2010 19:33 |
||
|
musai sa ies ca-mi incep programul de seara. sa fiti cuminti, sa nu scoateti limba unii la altii si, vorba unui clasic in viata, iubiti-va mult!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 19 Decembrie 2010 19:40 |
||
asa...asa...ne iubim...patroana... seara frumoasa...luci!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Decembrie 2010 19:49 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-19 19:33:19De la: pickard, la data 2010-12-19 19:28:26De la: Lucia38, la data 2010-12-19 19:27:30buna seara de la Cluj!!!! am venit inapoi prea tarziu am fost la masa! am incheiat programul de seara urmeaza PROGRAMUL DE SEARA |
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 20:08 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-19 19:40:22musai sa ies ca-mi incep programul de seara. te iubim patroana!
|
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 20:09 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-19 19:49:10asa...asa...ne iubim...patroana... pai hai! ovidiu! am ramas numai noi doi!
|
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 20:10 |
||
..o seara frumoasa in continuare ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 19 Decembrie 2010 20:43 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-19 20:43:09..o seara frumoasa in continuare .. merci!
|
||
|
pickard Postat pe 19 Decembrie 2010 21:02 |
||
buna dimineata tovarasi!cafeaua e gata, e luni, cred ca ultima in care merg la serviciu sa muncesc foarte tare anul asta !am castigat cei mai multi bani dar i-am si cheltuit pe toti pe nimicuri
|
||
|
pickard Postat pe 20 Decembrie 2010 06:03 |
||
'neatza mersi tati pt cafea va doresc o zi de luni cat mai placuta si mirobolanta
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 20 Decembrie 2010 07:43 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-20 07:43:06'neatza si tu sa fi cat ma mirobolanta mereu1
|
||
|
pickard Postat pe 20 Decembrie 2010 08:15 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| cafenea pe orice subiect | 7 | De la: mikela_my 10 Februarie 2009 13:11 |
| imunitae scazuta! | 10 | De la: iulia069834 17 Martie 2021 16:02 |
| New game -Ce i-ai face celui de deasupra ta ????......... | 1249 | De la: vali_pc2007 26 Februarie 2010 18:31 |
|
|
||
| a murit vama veche? | 3 | De la: yumalai 14 Iunie 2010 14:49 |
| o mica problema pentru unii..o problema foarte mare pentru mine:) | 80 | De la: MihaiBucur 6 Decembrie 2010 18:47 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.