Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

Scrisoare deschisa catre D-l Picard
Draga domnule, avand in vedere ca v-am atentionat in nenumarate randuri, sa numai luati in nume personal toate postarile si sa incercati sa folositi un limbaj mai putin colorat si un pic mai mult gandit...ma vad nevoita , avand in vedere ca tangential m-ati jignit si pe mine...sa va scot de pe lista mea de prieteni.
Cu stima,
Miss Darine
miss_darine
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:16
Doua cu laptica la fete a mea este espresso scurt
kudika311399_silvia
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:17
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-12-21 15:12:48
De la: vitamina_c, la data 2010-12-21 15:08:20 da io tot imi caut hamant!


Si io vitamino, am si un prim candidat, este un coleg de la mine de la munca, mai cu moaca tocilar, un fatalau si un lingau, misto ca pe asta ce-l punem sa faca face, ce zici ne bagam la o posta??


daca sta in maini ma bag!
vitamina_c
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:17
De la: miss_darine, la data 2010-12-21 15:16:11Scrisoare deschisa catre D-l Picard
Draga domnule, avand in vedere ca v-am atentionat in nenumarate randuri, sa numai luati in nume personal toate postarile si sa incercati sa folositi un limbaj mai putin colorat si un pic mai mult gandit...ma vad nevoita , avand in vedere ca tangential m-ati jignit si pe mine...sa va scot de pe lista mea de prieteni.
Cu stima,
Miss Darine


la naiba, se lasa si cu represalii!
vitamina_c
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:18
De la: miss_darine, la data 2010-12-21 15:16:11Scrisoare deschisa catre D-l Picard
Draga domnule, avand in vedere ca v-am atentionat in nenumarate randuri, sa numai luati in nume personal toate postarile si sa incercati sa folositi un limbaj mai putin colorat si un pic mai mult gandit...ma vad nevoita , avand in vedere ca tangential m-ati jignit si pe mine...sa va scot de pe lista mea de prieteni.
Cu stima,
Miss Darine


daca asa crezi nu am ce face!
mi-a parut bine de cunostinta!
chiar nu mi-am propus sa fiu pe plac intregii lumi!
pickard
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:23
De la: vitamina_c, la data 2010-12-21 15:18:29
De la: miss_darine, la data 2010-12-21 15:16:11Scrisoare deschisa catre D-l Picard
Draga domnule, avand in vedere ca v-am atentionat in nenumarate randuri, sa numai luati in nume personal toate postarile si sa incercati sa folositi un limbaj mai putin colorat si un pic mai mult gandit...ma vad nevoita , avand in vedere ca tangential m-ati jignit si pe mine...sa va scot de pe lista mea de prieteni.
Cu stima,
Miss Darine


la naiba, se lasa si cu represalii!

daaa si cu complimente din partea cocotei!
size_back
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:23
De la: valy90, la data 2010-12-21 15:07:01
De la: kinki1, la data 2010-12-21 15:05:21vaaaaaaaaaaaaaaai di mini ,vai di mini!!iara-i cearta??
nu iar,din nou

vad! da de ce naiba??cica sa fim mai buni..rahat!!e aici o hacuiala...
kinki1
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:30
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-12-21 15:08:09
De la: kinki1, la data 2010-12-21 15:05:21vaaaaaaaaaaaaaaai di mini ,vai di mini!!iara-i cearta??


Ah ce-mi place poza ta

mie a ta!ai o gura senzuala..
kinki1
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:32
De la: vitamina_c, la data 2010-12-21 15:08:20 da io tot imi caut hamant!

si eu!
ps!pune si tu okelari!!
kinki1
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:35
De la: kinki1, la data 2010-12-21 15:35:06
De la: vitamina_c, la data 2010-12-21 15:08:20 da io tot imi caut hamant!

si eu!
ps!pune si tu okelari!!


eu zic sa te uiti si tu mai bine la poza!
vitamina_c
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:36

s-a tras aici.. uff
Histria
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:47
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:47:24
s-a tras aici.. uff


s-a tras tare!
pickard
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:50
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:47:24
s-a tras aici.. uff



Hystria ce avatar ti-ai tras
Ame_ly
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:52
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 15:52:27
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:47:24
s-a tras aici.. uff



Hystria ce avatar ti-ai tras



avatarul.. ? da nu-i rea
Histria
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:57
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:57:08
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 15:52:27
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:47:24
s-a tras aici.. uff



Hystria ce avatar ti-ai tras



avatarul.. ? da nu-i rea


frisca....??
Ame_ly
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:00
buna ziua...pup pe fete ...o cafa mica pot sa iau si eu...salut "gagii".. ...mama inca nu iau cafeaua ca iar o vars...ce sunt cu "depozitele "alea de lapte matern pe afis ?
BEL_AMY1
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:03
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 16:00:17
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:57:08
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 15:52:27
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:47:24
s-a tras aici.. uff



Hystria ce avatar ti-ai tras



avatarul.. ? da nu-i rea


frisca....??



frisca ? s-a terminat
Histria
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:04
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 16:00:17
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:57:08
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 15:52:27
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:47:24
s-a tras aici.. uff



Hystria ce avatar ti-ai tras



avatarul.. ? da nu-i rea


frisca....??



frisca ? s-a terminat


tot tubul?????...sper ca mai ai rezerve,nu de alta dar sa nu ramai fara praji de sarbatori
Ame_ly
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:11
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 16:11:31
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 16:00:17
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:57:08
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 15:52:27
De la: hystria1, la data 2010-12-21 15:47:24
s-a tras aici.. uff



Hystria ce avatar ti-ai tras



avatarul.. ? da nu-i rea


frisca....??



frisca ? s-a terminat


tot tubul?????...sper ca mai ai rezerve,nu de alta dar sa nu ramai fara praji de sarbatori


nu confunda tubul pentru sarbatori, cu tubul pentru sarbatoare
Histria
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:18
De la: vitamina_c, la data 2010-12-21 15:36:42
De la: kinki1, la data 2010-12-21 15:35:06
De la: vitamina_c, la data 2010-12-21 15:08:20 da io tot imi caut hamant!

si eu!
ps!pune si tu okelari!!


eu zic sa te uiti si tu mai bine la poza!

ma uitai,fata,ca doar eu am descarcat-o!! kiar de curgea..nu era perfect rotunda picatura thoaaaaaaamne!ce imaginatie ai!!
kinki1
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:26
nu confunda tubul pentru sarbatori, cu tubul pentru sarbatoare


aaham..deci tu ai mai multe "tube"...fug sa-mi fac si eu aprovizionarea
am si fujit,paaaaaaaaaa
Ame_ly
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:26
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 16:26:53nu confunda tubul pentru sarbatori, cu tubul pentru sarbatoare


aaham..deci tu ai mai multe "tube"...fug sa-mi fac si eu aprovizionarea
am si fujit,paaaaaaaaaa


ai grija
Histria
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:47
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
frisca ? s-a terminat

mama dar multa frisca mai papi de aia esti asa grasa 'na seara cafenea
ipahebirowtnod
Postat pe 21 Decembrie 2010 17:46
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-21 17:46:15
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
frisca ? s-a terminat

mama dar multa frisca mai papi de aia esti asa grasa 'na seara cafenea


helau bubulina
Hystria papa toata frisca de pe tziti ...ce mama
Ame_ly
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:02
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-21 17:46:15
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
frisca ? s-a terminat

mama dar multa frisca mai papi de aia esti asa grasa 'na seara cafenea





ia vezi, sa nu umbli la tuburile mele ca te mananc

Histria
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:11
De la: hystria1, la data 2010-12-21 18:11:59
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-21 17:46:15
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
frisca ? s-a terminat

mama dar multa frisca mai papi de aia esti asa grasa 'na seara cafenea





ia vezi, sa nu umbli la tuburile mele ca te mananc



da io am voie
Ame_ly
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:17
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 18:17:49
De la: hystria1, la data 2010-12-21 18:11:59
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-21 17:46:15
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
frisca ? s-a terminat

mama dar multa frisca mai papi de aia esti asa grasa 'na seara cafenea





ia vezi, sa nu umbli la tuburile mele ca te mananc



da io am voie



ai sigur ca da.. da-te cum vrei bubu e minora si trebuie sa am grija cu educatia
Histria
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:27
De la: hystria1, la data 2010-12-21 18:11:59
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-21 17:46:15
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
frisca ? s-a terminat

mama dar multa frisca mai papi de aia esti asa grasa 'na seara cafenea





ia vezi, sa nu umbli la tuburile mele ca te mananc


sorry am umblat deja asa m-a invatat tata
ipahebirowtnod
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:27
De la: Ame_ly, la data 2010-12-21 18:02:58
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-21 17:46:15
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
frisca ? s-a terminat

mama dar multa frisca mai papi de aia esti asa grasa 'na seara cafenea


helau bubulina
Hystria papa toata frisca de pe tziti ...ce mama

nasa nu vezi ce mama am si-a expus bidoanele la avatar
ipahebirowtnod
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:28
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-21 18:27:29
De la: hystria1, la data 2010-12-21 18:11:59
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-21 17:46:15
De la: hystria1, la data 2010-12-21 16:04:24
frisca ? s-a terminat

mama dar multa frisca mai papi de aia esti asa grasa 'na seara cafenea





ia vezi, sa nu umbli la tuburile mele ca te mananc


sorry am umblat deja asa m-a invatat tata


mdea.. halal tata .. macar te-a invatat cum trebuie ? iesea ca in poza sau imi murdarea toata mocheta ?
Histria
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lume lume a venit vacanta !sau cel putin vara .............. 53 De la: puiu66 16 Ianuarie 2010 18:43
Sondaj - ce fel de cumparator sunt? 11 De la: Ander 12 Iulie 2012 00:14
Profitati acum!!! promotia este pana pe 08.10.2010 6 De la: coldwind 3 Octombrie 2010 14:33
DE MARTISOR !!! 2 De la: soraderazboi 1 Martie 2010 14:04
da sau nu? 9 De la: scorpio67 28 Aprilie 2010 21:07