Mai multe
De la: _oktober_, la data 2010-12-26 17:48:02De la: pickard, la data 2010-12-26 17:36:59De la: _oktober_, la data 2010-12-26 17:34:52De la: pickard, la data 2010-12-26 17:30:51De la: BEL_AMY1, la data 2010-12-26 17:28:23pickard...sa vezi ce ca lumea e cind ai schimbat partenera si striga sa dai guritaaaa...superrrrr bine ! vorbesc eu cu accentul de mitic tot ziceai tu aseara ca par sa am glas sexi
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 17:55 |
||
|---|---|---|
salutare .. bem o cafea ? ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 18:43 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-26 18:43:58salutare .. bem o cafea ? .. buna seara! te servesc cu o cafea dar eu beau o bere!
|
||
|
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 18:59 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-26 18:59:50ms ..De la: crisalidda, la data 2010-12-26 18:43:58salutare .. bem o cafea ? .. merge si berea .. e cam frig afara ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 19:09 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-26 19:09:34De la: pickard, la data 2010-12-26 18:59:50ms ..De la: crisalidda, la data 2010-12-26 18:43:58salutare .. bem o cafea ? .. o bem inauntru!
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 19:14 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-26 19:14:31o incalzim daca e nevoieDe la: crisalidda, la data 2010-12-26 19:09:34De la: pickard, la data 2010-12-26 18:59:50ms ..De la: crisalidda, la data 2010-12-26 18:43:58salutare .. bem o cafea ? ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 19:18 |
||
Buna seara de la Cluj!!!! Vad ca v-ati distrat bine pe-aici, ceea ce ma bucura. Bel Ami, mersi si eu pentru melodie, numai ca din pacate, n-am ochi albastrii... Acum trebuie sa ies ca ma asteapta... programul de seara.
|
||
|
Lucia38 Postat pe 26 Decembrie 2010 19:26 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:26:26Buna seara de la Cluj!!!! oo! patroana! da program incarcat mai ai!
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 19:28 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:26:26Buna seara de la Cluj!!!!buna luci
|
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 19:36 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-26 19:28:02De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:26:26Buna seara de la Cluj!!!! niciodata nu m-am plans ca as avea o viata anosta...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 26 Decembrie 2010 19:37 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-26 19:36:54De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:26:26Buna seara de la Cluj!!!!buna luci Buna seara, Cris!!!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 26 Decembrie 2010 19:38 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:37:43De la: pickard, la data 2010-12-26 19:28:02De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:26:26Buna seara de la Cluj!!!! tu nu te plangi de nimic!
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 19:44 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:38:33incercam sa umplem timpul ..De la: crisalidda, la data 2010-12-26 19:36:54De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:26:26Buna seara de la Cluj!!!!buna luci
|
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 19:46 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-26 19:46:54De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:38:33incercam sa umplem timpul ..De la: crisalidda, la data 2010-12-26 19:36:54De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:26:26Buna seara de la Cluj!!!!buna luci pentru mine este distractiv cand m-o-i plctisi sau cand am sa am vreo treaba nu o sa ma mai vedeti asa des dar acum asta e!
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 20:01 |
||
daoamna lucy...e singura melodie care omi place...si interpreta... la multi ani !...si mai lasa munca...acum distractia este pe primul plan...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 26 Decembrie 2010 20:20 |
||
acum maui la film...poate revin mai tarziu!
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 20:30 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-26 19:26:26Buna seara de la Cluj!!!! patroana...patroana...da...tu...chiar nu mai pupi neam? las` ca...vezi tu...cand viu!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 26 Decembrie 2010 20:35 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-26 20:30:42ce film ?? |
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 20:41 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-26 20:41:00De la: pickard, la data 2010-12-26 20:30:42ce film ?? pe antena unu! acum e reclama
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 20:53 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-26 20:53:06ok ..poate il dau in reluareDe la: crisalidda, la data 2010-12-26 20:41:00De la: pickard, la data 2010-12-26 20:30:42ce film ??
|
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 20:56 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2010-12-26 20:20:38daoamna lucy...e singura melodie care omi place...si interpreta...ai dreptate si tu ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 20:58 |
||
o seara buna sa aveti
|
||
|
crisalidda Postat pe 26 Decembrie 2010 21:41 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-26 21:41:03o seara buna sa aveti noapte buna!
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 21:48 |
||
noapte buna mor de foame
|
||
|
_oktober_ Postat pe 26 Decembrie 2010 21:52 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-26 21:52:45noapte buna pa !
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 22:02 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-26 21:52:45noapte buna papa ceva ,sa nu dormi cun stomacelul gol.. noapte dulce !!
|
||
|
stef80 Postat pe 26 Decembrie 2010 22:06 |
||
senchiuuu baieti!
|
||
|
_oktober_ Postat pe 26 Decembrie 2010 22:11 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-26 22:11:22senchiuuu baieti! gud bye!
|
||
|
pickard Postat pe 26 Decembrie 2010 22:45 |
||
buna dimineata si LA MULTI ANI STEFANE!
|
||
|
pickard Postat pe 27 Decembrie 2010 06:56 |
||
Buna dimineata de la Cluj!!! LA MULTI ANI, Sultane!!!!! Sa ai parte de multa sanatate, bucurii si, de ce nu, multe cadane care sa-ti bucure inima si sufletul!!!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 27 Decembrie 2010 08:49 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CAFENEA 2 | 7787 | De la: allyyna89 3 Ianuarie 2010 17:21 |
| Personalizare masini tuning, motociclete si diverse obiecte cu picturi aerografiate | 3 | De la: anastasia_m 22 Iulie 2010 16:48 |
| Cea mai tare inventie! Cat woman, in actiune!:) | 1 | De la: LaCafele 24 Februarie 2012 12:52 |
|
|
||
| Cantonament de SALSA la Loga Dance SCHOOL! 13-19 Iulie 2009 | 1 | De la: logadanceschool 22 Iunie 2009 19:42 |
| Inca o probleme ...pe ziua de azi .HELP | 96 | De la: kudika130107 21 Decembrie 2010 20:34 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.