Setari Cookie-uri

Sala aerobic Club Dianmo

As vrea sa stiu mai multe informatii despre sala de aerobic sau fitness al Clubului Dinamo. Stie cineva preturi, program si alte detalii?
nicolcris22
Postat pe 10 Septembrie 2008 09:59
neatza neatza....pai...pretul in jur de 80 ron, dar sincer nu iti recomand...nu au banda, nu au stepper, nu au nimic de tine de fete....ii zic sincer k nu merita...bafta..
deealabella
Postat pe 16 Februarie 2009 08:04
Multumesc frumos....ma asteptam sa fie asa, mai mult pt baieti.
nicolcris22
Postat pe 17 Februarie 2009 08:44
De la: deealabella, la data 2009-02-16 08:04:29neatza neatza....pai...pretul in jur de 80 ron, dar sincer nu iti recomand...nu au banda, nu au stepper, nu au nimic de tine de fete....ii zic sincer k nu merita...bafta..



1. Salut...dupa parerea mea,la ora actuala Matrix Gym din Crangasi este cea mai mare,dotata si functionala sala din Bucuresti...mai nou s-au extins,au luat si parterul de sub spatiul unde functionau,care comunica cu spatiul de sus printr-o scara interioara...o imensitate de sala...au mai adus o linie noua de aparate,x-pression de la Panatta si inca un stander nou de gantere mai mari,tot de la Panatta,iar partea cardio,care stim cu totii cat de importanta este,a devenit impresionanta...peste 15 benzi de alergat,biciclete la fel,4 crosstrainere,steppere...ai cel putin 10-15 aparate diferite ptr fiecare grupa musculara...cred ca sunt cam 150-180 posturi de lucru...totul este proaspat renovat,curat si oglinzi cat vezi cu ochii...lumea este civilizata si prietenoasa...tot ce-ti doresti...in plus la parter au mai creat un vestiar si un grup sanitar ptr fete...se vede ca s-a facut o investitie destul de consistenta...FOARTE TARE!!!
herakle
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:58

Recomandari