Setari Cookie-uri

femeia taur - barbatul gemeni

ce sanse sunt ?
moanna
Postat pe 13 Septembrie 2008 18:37
nici o sansa
femeia taur nu este facuta pentru a suporta extravagantele gemenilor si lipsa lor de consistenta in relatie; sau poti sa suporti si chiar sa il secondezi din dragoste dar felul lui de a fi te va face sa suferi.
ce e cel mai important: va trebui sa il imparti.
pana la urma se insoara si ei si isi intemeiaza familii, dar sa fie clar: vor avea nenumarate legaturi extraconjugale. asta e din experienta, nu din zodiac.
asa ca nu te implica, distreaza-te, la asta sunt buni!!!

Postat pe 17 Septembrie 2008 01:45
ms muult !!!
moanna
Postat pe 17 Septembrie 2008 18:51
au...chiar asa rau e? sunt casatorita cu un barbat gemeni (eu fiind taur) si deocamdata e bine...e putin cam egoist si are momente cand e distant...dar avand in vedere ca eu sunt taur si ma caracterizeaza incapatanarea nu ma las pana nu il fac sa fie din nou iubitor si grijuliu
Andri20
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:15
Buna!!!

Si eu sunt in zodia taur si sunt maritata cu un gemeni si deocamdata este bine dar ma descurc mai greu cu multliplele lui personalitati :D, ca uneori e bun alteori e nebun....dar cu inselatul ce sa zic, deocamdata nu am aflat nimic...sper ca sa fie al meu acela cu exceptia care intareste regula...HIHI
bandruta
Postat pe 13 Octombrie 2008 11:55
o relatie are sanse de izbanda daca exista iubire. oricat de diferiti sunt cei doi, prin calitati si defecte se vor completa si se vor sustine miraculos. taurul e puternic, stabil si comod, gemenii ofera diversitate si abilitati exceptionale in relationare. o tauroaica nu se va plictisi langa un cavaler plin de nuante in personalitate, iar el isi poate gasi implinirea in atmosfera venusiana a iubitei taur...

Postat pe 8 Noiembrie 2008 17:27
DIN PACATE SUNT PUTINE SANSE CA ACEASTA RELATIE SA MEARGA. EU SUNT TAUR FOSTUL....E GEMENI. INCOMPATIBILITATE TOTALA.M-AM LUPTAT CU MORILE DE VANT 10 ANI.SI ITI SPUN CA NU MERITA.
littlehanna
Postat pe 24 Noiembrie 2008 22:34
eu sunt cu un gemeni de 4 luni de zile...sunt taur...e interesanta relatia...problema e ca am ascendent in gemeni si de multe ori am impresia ca eu sunt aia cu 2 personalitati...cred ca problema majora a gemenilor e neincrederea si deacea arata cele 2 personalitati...pana acu prietenul meu s-a purtat minunat la inceput mi-a facut curte ca pe vremuri ...la nici 2 sapt dupa ce ne-am cuplat am plecat la mare impreuna...facem aproape tot impreuna...dar cu toate astea tot am impresia ca nu e sincer..si ca imi ascunde tot felul de chestii..nu vreau sa devin ce imi scrie in zodiac ca sunt posesiva si geloasa...nu are rost..parerea mea la cat sunt de libertini gemenii trb sa ii lasi sa isi faca damblaua...am uitat sa mentionez ca dif de varsta intre mine si el e de 6 ani..:D poate asta mai egaleaza putin ...Plus ca de cele mai multe ori am impresia ca ne complectam de minune...ne plac multe lucruri dar sunt si cateva diferite...si e ok...eu sper sa dureze...daca voi ziceti ca sunteti si casatorite cu gemeni...eu zic ca ati facut ceva ok..:)
Ah..uitasem..am avut o conversatie despre inselat..cu el..si mi-a zis ceva de genu...nu am sa te insel pt ca nu vreau..si daca va fi vreodata sa se intimple..va fi ceva carnar...nimic special..dar iti pormit ca nu se va intimpla...acu...concluzie la spusele lui..zic eu ca om trai si om vedea :P...numa bine
samara2604
Postat pe 4 Decembrie 2008 13:30
mai fetelor ce aveti cu saracii gemeni...ma simt cu musca pe caciula:))) totul depidne de la om la om carcater la caracter ..nu toti gemenii sunt la fel
bgd
Postat pe 10 Decembrie 2008 00:10
De la: bgd, la data 2008-12-10 00:10:49mai fetelor ce aveti cu saracii gemeni...ma simt cu musca pe caciula:))) totul depidne de la om la om carcater la caracter ..nu toti gemenii sunt la fel


toti ne facem un obicei din a vedea relatia cu o alta persoana prin prisma zodiacului,cand o sa intelegeti ca nu este la fel o relatie cu alta,poate sunt mii de caractere intr-o singura zodie,eu sunt cu un geaman de 9 ani este super tare relatia,ne iubim ne simtim bine unul cu celalalt singura lui problema este nesiguranta tot timpul are impresia ca ma pierde iar cand suntem departe unul de celalalt inebuneste deabinelea,bineinteles eu sunt taur deci am picioarele bine infipte in pamant si capul pe umeri,asa rezist langa el.
adistefi1970
Postat pe 25 Decembrie 2008 22:45
nu prea sunt sanse,si eu sunt taur si am fost cu un tip din zodia gemeni....nu as vrea sa spun k toti sunt la fel,poate mai sunt si exceptii,dar cel cu care am fost eu era cam aiurit,''imprastiat",mincinos si cam umblaret....
lovelyjuLLya
Postat pe 14 Februarie 2009 21:17
nu va merge deloc relatia... despartiti`va pana nu e prea tarziu
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 21:05
buna...imi place de un baiat (gemeni) si eu sunt taur...cum sa-l fac sa ma placa??ne intelegem bine...dak ma supara isi cere iertare,odata chiar mi-a luat apararea,e super dragut,dar lui ii place de o fata din clasa(berbec)dar ea nu-l place deloc(asta e de bn),ne cunoastem bine si parintii nostrii sunt prieteni buni....avem lucruri in comun...dar tot am citit horoscopu si zice ca gemeni cu taur nu merge....ce sa fac???vreau sa ma placa...va rog spuneti-mi ce sa fac!!!...ce le place gemenilor?..stiu ca au nevoie de libertate....baiatul de care imi place e foarte glumet...pls help...imi place foarteee muuult
kudika096712
Postat pe 22 Decembrie 2009 13:04
De la: kudika096712, la data 2009-12-22 13:04:35buna...imi place de un baiat (gemeni) si eu sunt taur...cum sa-l fac sa ma placa??ne intelegem bine...dak ma supara isi cere iertare,odata chiar mi-a luat apararea,e super dragut,dar lui ii place de o fata din clasa(berbec)dar ea nu-l place deloc(asta e de bn),ne cunoastem bine si parintii nostrii sunt prieteni buni....avem lucruri in comun...dar tot am citit horoscopu si zice ca gemeni cu taur nu merge....ce sa fac???vreau sa ma placa...va rog spuneti-mi ce sa fac!!!...ce le place gemenilor?..stiu ca au nevoie de libertate....baiatul de care imi place e foarte glumet...pls help...imi place foarteee muuult



.... ..da te peste cap fa te luntre si punte.....si mai ales ....citeste mult ca sa ai ce vb cu el....asta le place lor ce l mai mult....daca ai auzit de orgasm intelectual....ei bine ...doar Gemeni pot avea asa ceva...a aaaa si mai ceva....fi tare glumeata....si vei fi ok....
gratuit89
Postat pe 22 Decembrie 2009 13:10
am avut 3 gemeni..si eu sunt taur.nu a mers cu nici unu...te mint frumos..pe fatza :D vorbe dulci 80% false :D spun k le pasa k vor ceva serios..nui adevatar nimik si nu tre sa faci prea multe sa le atragi atentzia.. deobicei le plac provocarile sa ajunga ei unde vor :D oricum anti baietzi gemeni :D cel putzin la mine
stefania4you
Postat pe 22 Decembrie 2009 23:02
tot eu.... gemenii..sunt campioni la inselat iar taurii sunt campioni in gelozie deci ,,,, concluzia
stefania4you
Postat pe 22 Decembrie 2009 23:05
deci peste tot acelasi topic,de ce va stresati cu parerile luate de pe internet si alte lucruri,eu sunt cu un barbat "gemeni" si e ciudat cat de mult semanam,de 2 ani impreuna si totusi suntem inca pasionali,plini de viata,activi etc...taur+gemeni=imposibil,ma face sa rad chestia asta,deci pe bune,nu cred ca niste persoane mature cred in asa ceva,daca vrei sa iti mearga bine,fi pozitiva,nu te mai lua dupa "horoscop" ca sigur te minte

ralucuzza90
Postat pe 18 Februarie 2010 01:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu scorpion, el scorpion! 7 De la: alma2010 31 Octombrie 2010 01:04
ce parerea aveti despre fetele pesti sh baietii balanta? 6 De la: kudika051628 19 Iulie 2009 13:50
barbatul fecioara:cum il cuceresti, cum il impaci, cum il tii aproape 53 De la: AndraDH 23 August 2013 22:24
hey 5 De la: dulcyka 19 August 2009 00:22
chiar am innebunit cu totii??? 4 De la: violeta10 11 Mai 2011 10:28