Setari Cookie-uri

cauzele erectiei slabe

in relatia in care sunt totul e bine si sunt fericita , mai putin cand vine vorba de sex.prietenul meu are erectie slaba si nu pot intelege de ce.zice k inainte n-a mai patit asa ceva. ce sa mai vorbesc,k atunci cand isi pune prezervativu e si mai rau-"moare" instant !!

HEELLPPP
poate e in mine vina?
miky_boom
Postat pe 15 Septembrie 2008 11:52
pfff.. cam nasoala situatie, cred
dar cat timp aveti impreuna? se intampla de fiecare data cand faceti dragoste sau doar uneori?

Postat pe 15 Septembrie 2008 23:41
poate trece printr-o perioada de stres maxim cu munca sau alt tip de probleme... am auzit ca se poate intampla... sau dat fiind ca i s-a intamplat o data, deja e stresat tot timpul sa nu i se intample iar ...
rrammy81
Postat pe 16 Septembrie 2008 15:33
suntem de 7 luni impreuna iar viata sexuala am inceput-o de vreo 2,am fost si la mare si acolo a mers bine,fara prezervativ!cum ne-am intors acasa,aceasi problema!:( sunt f suparata,nu vreau sa ne despartim din cauza asta dar nici nu stiu ce sa fac!
miky_boom
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:49


Un psiholog pt ambii ? Sau nush cum se numesc aia care fac sedintze cu ambii parteneri vorbind despre problemele de cuplu..

Nush ce sa zic ! Comunicare !
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:51
inceark sa folosesti tipuri diferite de prezervative, sunt unele de la durex , tingly , parca , care cica le provoaca chiar senzatii placute.
si inainte sa faceti ceva efectiv inceark sa il intarati destul de mult.
daca nici asta nu merge poti intotdeauna sa mai faci si alte chestii pe langa , ti-as spune mai multe , dar e totusi un forum online.
:d
blablabla
Postat pe 18 Septembrie 2008 10:34
Ciudat...incerca sa-l atragi mai mult...

Postat pe 26 Septembrie 2008 09:15
De la: dulcik_ubita, la data 2008-09-26 09:15:49Ciudat...incerca sa-l atragi mai mult...




Postat pe 26 Septembrie 2008 10:29
Poate nu ii plac prezervativele ...mergeti la un sex shop

Postat pe 26 Septembrie 2008 17:14
De nu incercati sa o faceti fara prezervativ inainte sa incepi sa-ti faci probleme ?

Am observat ca in general doamnele cand au de-a face cu un partener cu probleme de erectie au tendita sa creada ca ele sunt vinovate .....nu doamna , nu cred ca v-ati schimbat atat de mult in cele doua luni de zile incat sa nu mai fie atras de dvs.

Probabil ca baiatul se confrunta cu aceasta problema de dinainte sa va cunoasca si cum i-a fost jena sa va spuna acest lucru acum face pe nestiutorul.

Incercati sa o faceti fara prezervativ iar daca nu merge ....a aparut pastila minune pe piata de destul de mult timp.
Bine ar fi sa fie sincer cu el insusi si sa faca o vizita la medic.

Postat pe 26 Septembrie 2008 17:51
In primul rand uitati de prezervativ
Folositi alte metode contraceptive,inclusiv ejacularea in prosop.
Daca nici asa nu tine recomand niste pastilute din plante de la cici tang un chinez care le importa din china tel.0788 681 591 sau 021 322 10 22.
Aceste pastile au autorizatie de punere pe piata romaneasca data de Ministerul Sanatatii ca supliment alimentar.
Cu ajutorul acestor pastile 3 zile erectia e garantata .La unii ajunge o pastila ,la altii trebuiesc 2.In decursul celor 3 zile sa nu crezi ca va trebui sa plece cu servieta in dreptul slitului,cand pleaca la serviciu,ci va avea nevoie de stimulent.In decursul celor 3 zile tu va trebui sa fii stimulentul.Se poate si din ora in ora,daca il tin mainile si picioarele,si daca tu ai suficienta nevoie si conditie fizica.
Oricum daca nu esti in culmea iubirii,esti prea tanara sa te pricopsesti cu un astfel de barbat,oricum mai devreme sau mai tarziu vei mai avea nevoie de inca unul.
Pentru inceput pana gasesti unul care sa te lipeasca de pereti ,foloseste pastilutele de care iti spuneam deoarece sunt destul de ieftine 150 de mii doua,incepeti cu 2 si apoi mai vedeti
Astept rezultatele.
sahadrian
Postat pe 16 Octombrie 2008 08:39
Mai MIKI daca nu ma uitam pe profilul tau credeam ca ai 16 ani.Se poate ca tu , o fata de 22 de ani sa intrebi ca o scolarita ce tebuie facut?Tu nu stii ca barbatul este responsabil pt orgasmul femeii iar ea este responsabila pt erectia lui? De cuvinte cu conotatie sexuala sau putin murdare in pat,ai auzit ? De stimulare orala nu mai zic pt ca presupun ca esti prea pudica pt asta.De cate ori i-ai spotit la ureche in timp ce te penetra : ,,o vreau toata in mine" ,,dami-o , dami-o toata, acum" sau altceva ce crezi ca l-ar putea face sa se creada mai mascul decat este?
Incercati sexul dimineata cand sunteti mai odihniti.Si inca ceva: nu astepta prea mult de la primul numar.Incearca sa-l faci sa aiba din nou erectie la cateva minute dupa ce a ejaculat.Daca nici atunci nu te face sa te urci pe pereti, trimite-l la medic.
aprov
Postat pe 16 Octombrie 2008 13:05
De la: aprov, la data 2008-10-16 13:05:31Mai MIKI daca nu ma uitam pe profilul tau credeam ca ai 16 ani.Se poate ca tu , o fata de 22 de ani sa intrebi ca o scolarita ce tebuie facut?Tu nu stii ca barbatul este responsabil pt orgasmul femeii iar ea este responsabila pt erectia lui? De cuvinte cu conotatie sexuala sau putin murdare in pat,ai auzit ? De stimulare orala nu mai zic pt ca presupun ca esti prea pudica pt asta.De cate ori i-ai spotit la ureche in timp ce te penetra : ,,o vreau toata in mine" ,,dami-o , dami-o toata, acum" sau altceva ce crezi ca l-ar putea face sa se creada mai mascul decat este?
Incercati sexul dimineata cand sunteti mai odihniti.Si inca ceva: nu astepta prea mult de la primul numar.Incearca sa-l faci sa aiba din nou erectie la cateva minute dupa ce a ejaculat.Daca nici atunci nu te face sa te urci pe pereti, trimite-l la medic.

-----------------------------------------------------------------------
Mai aici trebuie sa te complectez putin, in privinta soptitului la ureche e corect dar cu erectia la a2a partida mai mult ca la prima nu prea are cum sa mearga.
GoodFather
Postat pe 16 Octombrie 2008 13:20
cauza ar fi............prea mult frecusi .....cu zapada
STOP FRECATULUI
cautati si voi Gaura

Postat pe 16 Octombrie 2008 13:26
poate-l inhibi
claudiasimona
Postat pe 16 Octombrie 2008 22:59
SE POATE INTAMPLA SA-L INHIBI PRIN ATITUDINE, INTELIGENTA, COMPORTAMENT.
DAR SUNT SI ALTE MULTE ASPECTE PE CARE MAJORITATEA BARBATILOR CU ASTFEL DE PROBLEME LE IGNORA, SAU REFUZA SA LE ACCEPTE.
CONSUMUL FRCVENT DE ALCOOL, DE DROGURI, STUPEFIANTE, TIGARI, REDUC IN TIMP , CONSIDERABIL PERFORMANTELE SEXUALE ALE UNUI BARBAT. BINEINTELES CA EL VA DA VINA PE PARTENERA SA (DE CARE SE SIMTEA ATRAS DIN P DE V SEXUAL, INAINTE DE A SE AJUNGE LA ACTUL SEXUAL PROPRIUZIS)SI, MAI DEVREME SAU MAI TARZIU SE VA ORIENTA SPRE O ALTA PARTENERA, CARE, ORI VA PROFITA LA NESFARSIT DE ACEST FRAIER, ORI VA RENUNTA LA RANDUL SAU,, SA FACA DIN COADA DE CAINE ,SITA DE MATASE"
ALT MOTIV AR PUTEA FI STRESUL SI OBOSEALA (FIZICA SAU PSIHICA)ASADAR, NU CERETI PARTENERULUI DVS. PERFOMANTE IN PERIOADE CU NOPTI NEDORMITE SAU CU PROBLEME CE PAR A NU SE SFARSI. LASATI-L PE EL SA HOTARASCA MOMENTUL IN CARE ESTE APT SI PREGATIT DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE PT ACEST LUCRU.
PROBLEMELE DE NATURA FIZICA, ANATOMICA (HERNII, VARICOCEL, HIDROCEL, FIMOZA) SUNT ALTE ASPECTE CE POT FI REZOLVATE DOAR DE CATRE UN UROLOG SAU CHIRURG.
ALT MOTIV AR PUTEA FI LEGAT DE ORIENTARE SEXUALA REFULATA, SAU TRAUME IN ANTECEDENTE (FIZICE SAU PSIHCE)AICI CAUTATI UN PSIHOLOG, SAU UN SEXOLOG.

Postat pe 18 Octombrie 2008 00:15
De la: aprov, la data 2008-10-16 13:05:31Mai MIKI daca nu ma uitam pe profilul tau credeam ca ai 16 ani.Se poate ca tu , o fata de 22 de ani sa intrebi ca o scolarita ce tebuie facut?Tu nu stii ca barbatul este responsabil pt orgasmul femeii iar ea este responsabila pt erectia lui? De cuvinte cu conotatie sexuala sau putin murdare in pat,ai auzit ? De stimulare orala nu mai zic pt ca presupun ca esti prea pudica pt asta.De cate ori i-ai spotit la ureche in timp ce te penetra : ,,o vreau toata in mine" ,,dami-o , dami-o toata, acum" sau altceva ce crezi ca l-ar putea face sa se creada mai mascul decat este?
Incercati sexul dimineata cand sunteti mai odihniti.Si inca ceva: nu astepta prea mult de la primul numar.Incearca sa-l faci sa aiba din nou erectie la cateva minute dupa ce a ejaculat.Daca nici atunci nu te face sa te urci pe pereti, trimite-l la medic.

Aesma_Daeva
Postat pe 14 Noiembrie 2008 15:13
De la: GoodFather, la data 2008-10-16 13:20:32
De la: aprov, la data 2008-10-16 13:05:31Mai MIKI daca nu ma uitam pe profilul tau credeam ca ai 16 ani.Se poate ca tu , o fata de 22 de ani sa intrebi ca o scolarita ce tebuie facut?Tu nu stii ca barbatul este responsabil pt orgasmul femeii iar ea este responsabila pt erectia lui? De cuvinte cu conotatie sexuala sau putin murdare in pat,ai auzit ? De stimulare orala nu mai zic pt ca presupun ca esti prea pudica pt asta.De cate ori i-ai spotit la ureche in timp ce te penetra : ,,o vreau toata in mine" ,,dami-o , dami-o toata, acum" sau altceva ce crezi ca l-ar putea face sa se creada mai mascul decat este?
Incercati sexul dimineata cand sunteti mai odihniti.Si inca ceva: nu astepta prea mult de la primul numar.Incearca sa-l faci sa aiba din nou erectie la cateva minute dupa ce a ejaculat.Daca nici atunci nu te face sa te urci pe pereti, trimite-l la medic.

-----------------------------------------------------------------------
Mai aici trebuie sa te complectez putin, in privinta soptitului la ureche e corect dar cu erectia la a2a partida mai mult ca la prima nu prea are cum sa mearga.
si daca el se gandeste la datorii cand e cu tine sau cine stie la ce,pai de unde sa se mai.......... poti sa-i zici ce vrei la ureche!poate are baiatu cv probleme pe inima care trebuie discutate si isi aduce aminte de ele chiar atunci cand e cu tine!pfff ce nasol!!!eu una nu asi sta cu unu care nu are erectie!pai ce sa fac cu el?
playboy
Postat pe 24 Noiembrie 2008 17:12
De la: heaven_gate, la data 2008-10-16 13:26:00cauza ar fi............prea mult frecusi .....cu zapada
STOP FRECATULUI
cautati si voi Gaura


da sau poate omu e nemancat:):):):):):):):):)

Postat pe 25 Decembrie 2008 23:44
Va urez si eu un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Decembrie 2008 14:56
sa stii ca am avut si eu problema asta...cu un fost iubit...si am incercat tot....nu a mers...nici cu mine nici cu urmatoarea....
poate daca se lasa de fumat si bautura...si facea putin sport....lucrurile s-ar fi desfasurat altfel
trage singura concluziile
zvb81
Postat pe 6 Februarie 2009 19:27
Nu tu esti cauza.Doar el este singurul vinovat......................scz poate par prea directa,dar vine acm si explicatia.Am fost casatorita 17 ani cu un barbat cu aceeasi problema ca si a ta.Am asteptat in speranta ca se schimba cv,dar nu,nu sa schimbat nm.La un moment dat am gasit un alt barbat care mi a deschis pofta de viatza..........am vazut ce inseamna orgasm,am vazut ce inseamna sa faci sex.Si am divortat.Ei bn asta nu inseamna ca nu m ai locuim impreuna si ca mi am pierdut capul.........nu...........doar am divortat,am invatat sa ma pretuesc si sa fiu pe primul loc in viata mea.A......... AM UITAT SA TI SPECIFIC UN TRATAMENT PT EL SE CHEAMA ....CLINIC ONE.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 26 Februarie 2009 11:11
De la: sahadrian, la data 2008-10-16 08:39:51In primul rand uitati de prezervativ
Folositi alte metode contraceptive,inclusiv ejacularea in prosop.
Daca nici asa nu tine recomand niste pastilute din plante de la cici tang un chinez care le importa din china tel.0788 681 591 sau 021 322 10 22.
Aceste pastile au autorizatie de punere pe piata romaneasca data de Ministerul Sanatatii ca supliment alimentar.
Cu ajutorul acestor pastile 3 zile erectia e garantata .La unii ajunge o pastila ,la altii trebuiesc 2.In decursul celor 3 zile sa nu crezi ca va trebui sa plece cu servieta in dreptul slitului,cand pleaca la serviciu,ci va avea nevoie de stimulent.In decursul celor 3 zile tu va trebui sa fii stimulentul.Se poate si din ora in ora,daca il tin mainile si picioarele,si daca tu ai suficienta nevoie si conditie fizica.
Oricum daca nu esti in culmea iubirii,esti prea tanara sa te pricopsesti cu un astfel de barbat,oricum mai devreme sau mai tarziu vei mai avea nevoie de inca unul.
Pentru inceput pana gasesti unul care sa te lipeasca de pereti ,foloseste pastilutele de care iti spuneam deoarece sunt destul de ieftine 150 de mii doua,incepeti cu 2 si apoi mai vedeti
Astept rezultatele.
pfoaa ce sfaturi... ejaculare in prosop??? damn boy...dar te-ai gandit.. ce o s faca daca ramane insarcinata? dupa cum stiti inainte de ejaculare curge un lichid care contine sperma.. deci ...uita d asta
ANNYBLONDY
Postat pe 30 Mai 2009 21:55
Bun.... si eu am o problema asemanatoare: pana acu 2 zile sexul era perfect! faza e ca... acu 2 zile noaptea, am mers pe la el si... nah... l-am trezit din somn, dar am facut un nr, dupa care la al doilea a avut erectie vreo 2 min si gata - ORICE faceam nu functiona!Am zis ca e de inteles, e obosit, adormit etc. Iar azi, am fost iara pe la el... si era super odihnit! totul ok la primul nr, la al doilea 2 min erectie, dupaia fleashca! Desi a mers cu blow job, cand dadeam iara spre normal - fleashca! si tot asa de vreo 3 ori.... pana knd m-am saturat, si nah... am zis sa nici nu-l las asa si l-am ajutat sa se termine cu blow job. Sa ma ingrijorez oare?
7cassiopeia
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:16
De la: butterfly_sound_of_love, la data 2009-02-26 11:11:03Nu tu esti cauza.Doar el este singurul vinovat......................scz poate par prea directa,dar vine acm si explicatia.Am fost casatorita 17 ani cu un barbat cu aceeasi problema ca si a ta.Am asteptat in speranta ca se schimba cv,dar nu,nu sa schimbat nm.La un moment dat am gasit un alt barbat care mi a deschis pofta de viatza..........am vazut ce inseamna orgasm,am vazut ce inseamna sa faci sex.Si am divortat.Ei bn asta nu inseamna ca nu m ai locuim impreuna si ca mi am pierdut capul.........nu...........doar am divortat,am invatat sa ma pretuesc si sa fiu pe primul loc in viata mea.A......... AM UITAT SA TI SPECIFIC UN TRATAMENT PT EL SE CHEAMA ....CLINIC ONE.

...da...sexul e totul...cand te-ai plictisit(ai uiatat cum era candva) gata!...si de la capat...poate putea sa-ti faca si el "gestul" acesta...poate nu a facut-onptr ca te respecta....nu meritati nici un pahar cu apa...doar sex...si cand muriti de sete!
kudika195501
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:34
De la: 7cassiopeia, la data 2010-12-12 01:16:32Bun.... si eu am o problema asemanatoare: pana acu 2 zile sexul era perfect! faza e ca... acu 2 zile noaptea, am mers pe la el si... nah... l-am trezit din somn, dar am facut un nr, dupa care la al doilea a avut erectie vreo 2 min si gata - ORICE faceam nu functiona!Am zis ca e de inteles, e obosit, adormit etc. Iar azi, am fost iara pe la el... si era super odihnit! totul ok la primul nr, la al doilea 2 min erectie, dupaia fleashca! Desi a mers cu blow job, cand dadeam iara spre normal - fleashca! si tot asa de vreo 3 ori.... pana knd m-am saturat, si nah... am zis sa nici nu-l las asa si l-am ajutat sa se termine cu blow job. Sa ma ingrijorez oare?

Cred ca ar trebui sa ma ingrijorez eu, cel putin Se poate un numar dupa altul??? Depinde de ce fel de barbat ai, insa nu cred ca e un motiv de ingrijorare, corpul oricum se relaxeaza dupa un act sexual, fara sa conteze durata actului in sine (cateva min. sau ore).
k_lng
Postat pe 12 Decembrie 2010 01:35
De la: k_lng, la data 2010-12-12 01:35:54
De la: 7cassiopeia, la data 2010-12-12 01:16:32Bun.... si eu am o problema asemanatoare: pana acu 2 zile sexul era perfect! faza e ca... acu 2 zile noaptea, am mers pe la el si... nah... l-am trezit din somn, dar am facut un nr, dupa care la al doilea a avut erectie vreo 2 min si gata - ORICE faceam nu functiona!Am zis ca e de inteles, e obosit, adormit etc. Iar azi, am fost iara pe la el... si era super odihnit! totul ok la primul nr, la al doilea 2 min erectie, dupaia fleashca! Desi a mers cu blow job, cand dadeam iara spre normal - fleashca! si tot asa de vreo 3 ori.... pana knd m-am saturat, si nah... am zis sa nici nu-l las asa si l-am ajutat sa se termine cu blow job. Sa ma ingrijorez oare?

Cred ca ar trebui sa ma ingrijorez eu, cel putin Se poate un numar dupa altul??? Depinde de ce fel de barbat ai, insa nu cred ca e un motiv de ingrijorare, corpul oricum se relaxeaza dupa un act sexual, fara sa conteze durata actului in sine (cateva min. sau ore).


hahaha!!NUUUUUU!!! am facut pauza de 1 h cam asa.... :)
7cassiopeia
Postat pe 12 Decembrie 2010 22:35
De la: 7cassiopeia, la data 2010-12-12 01:16:32Bun.... si eu am o problema asemanatoare: pana acu 2 zile sexul era perfect! faza e ca... acu 2 zile noaptea, am mers pe la el si... nah... l-am trezit din somn, dar am facut un nr, dupa care la al doilea a avut erectie vreo 2 min si gata - ORICE faceam nu functiona!Am zis ca e de inteles, e obosit, adormit etc. Iar azi, am fost iara pe la el... si era super odihnit! totul ok la primul nr, la al doilea 2 min erectie, dupaia fleashca! Desi a mers cu blow job, cand dadeam iara spre normal - fleashca! si tot asa de vreo 3 ori.... pana knd m-am saturat, si nah... am zis sa nici nu-l las asa si l-am ajutat sa se termine cu blow job. Sa ma ingrijorez oare?







... vaiii, ce tragedieeeee ... si zii nu mergea cu blow-ul ??? ... da zii, suflai si nimic ... ... da sigur suflai pe unde trebuie ? ... ... poate are vreo gaura pe undeva ...

marco918
Postat pe 12 Decembrie 2010 22:45
De la: 7cassiopeia, la data 2010-12-12 22:35:59
De la: k_lng, la data 2010-12-12 01:35:54
De la: 7cassiopeia, la data 2010-12-12 01:16:32Bun.... si eu am o problema asemanatoare: pana acu 2 zile sexul era perfect! faza e ca... acu 2 zile noaptea, am mers pe la el si... nah... l-am trezit din somn, dar am facut un nr, dupa care la al doilea a avut erectie vreo 2 min si gata - ORICE faceam nu functiona!Am zis ca e de inteles, e obosit, adormit etc. Iar azi, am fost iara pe la el... si era super odihnit! totul ok la primul nr, la al doilea 2 min erectie, dupaia fleashca! Desi a mers cu blow job, cand dadeam iara spre normal - fleashca! si tot asa de vreo 3 ori.... pana knd m-am saturat, si nah... am zis sa nici nu-l las asa si l-am ajutat sa se termine cu blow job. Sa ma ingrijorez oare?

Cred ca ar trebui sa ma ingrijorez eu, cel putin Se poate un numar dupa altul??? Depinde de ce fel de barbat ai, insa nu cred ca e un motiv de ingrijorare, corpul oricum se relaxeaza dupa un act sexual, fara sa conteze durata actului in sine (cateva min. sau ore).


hahaha!!NUUUUUU!!! am facut pauza de 1 h cam asa.... :)







... ce fericit trebuie sa fie tipul ... dupa ce i s-a cintat la cimpoi atit prost sa fi fost sa mai incerce ceva ...

marco918
Postat pe 12 Decembrie 2010 22:47
De la: marco918, la data 2010-12-12 22:47:42
De la: 7cassiopeia, la data 2010-12-12 22:35:59
De la: k_lng, la data 2010-12-12 01:35:54
De la: 7cassiopeia, la data 2010-12-12 01:16:32Bun.... si eu am o problema asemanatoare: pana acu 2 zile sexul era perfect! faza e ca... acu 2 zile noaptea, am mers pe la el si... nah... l-am trezit din somn, dar am facut un nr, dupa care la al doilea a avut erectie vreo 2 min si gata - ORICE faceam nu functiona!Am zis ca e de inteles, e obosit, adormit etc. Iar azi, am fost iara pe la el... si era super odihnit! totul ok la primul nr, la al doilea 2 min erectie, dupaia fleashca! Desi a mers cu blow job, cand dadeam iara spre normal - fleashca! si tot asa de vreo 3 ori.... pana knd m-am saturat, si nah... am zis sa nici nu-l las asa si l-am ajutat sa se termine cu blow job. Sa ma ingrijorez oare?

Cred ca ar trebui sa ma ingrijorez eu, cel putin Se poate un numar dupa altul??? Depinde de ce fel de barbat ai, insa nu cred ca e un motiv de ingrijorare, corpul oricum se relaxeaza dupa un act sexual, fara sa conteze durata actului in sine (cateva min. sau ore).


hahaha!!NUUUUUU!!! am facut pauza de 1 h cam asa.... :)







... ce fericit trebuie sa fie tipul ... dupa ce i s-a cintat la cimpoi atit prost sa fi fost sa mai incerce ceva ...



ce nebun esti =)) =)) eh... s-a rezolvat problema... CRED =))... deocamdata e din nou totul ok.... dar oricum cred ca n-ai inteles ideea.... NU i-am facut blow DECAT cand am vazut ca "i s-a aplecat" =))... iar apoi s-a intamplat ce ai obs :D... oricum... mda... e putin cam lenes... deci e ft probabil sa aiba legatura si cu asta :)
7cassiopeia
Postat pe 13 Decembrie 2010 22:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna seara tuturor,Haideti sa vorbim despre respectul de sine si femeile satisfacute,de puterea de a merge mai in fata,si de vointa de a invinge obstacolele, 131 De la: kudika389507 16 Iulie 2011 23:55
sunt virgina...don't worry nu se ia :)) 284 De la: tigruverde 10 Mai 2014 15:07
ce parere aveti despre pegging? 66 De la: geo_resuscitat 14 Decembrie 2010 08:21
Metode de a reaprinde pasiunea in cuplu!!! 1 De la: blue_moonbutterfly 10 Noiembrie 2009 22:38
sunt sau nu insarcinata?urgent 26 De la: kudika036909 7 Octombrie 2013 14:54