Setari Cookie-uri

Cafenea de Noapte

buna seara..da' harnice mai sunteti...

Postat pe 17 Septembrie 2008 22:59
cine bea si cu mine un ceai?mi-e frig nu de alta...cred ca o sa ma ia raceala

Postat pe 17 Septembrie 2008 23:00
buna seara inocica!! bei si tu un vin fiert??
LuckyMe
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:00
da iris tu esti motivul nenorocirilor de pe forum si eu motivul calamitatilor din viata de zi cu zi,,,,
azi mi-a zis o prietena ca eus unt de vina ca i-au luat curentul, ca eu am iesit cu ea la bere cand ea trebuia sa se duca sa plateasca factura,,,,apoi am aflat ca din cauza mea a ramas fara baterie in timpul unei discutii fierbinti cu amantul (pai ce vina am eu ca am sunato si am vb 2 ore la tel inainte?? ) am mai fost vinovata si vineri,,,ca trebuia sa o sun din 20 in 20 de minute ca masura de precautie sa nu se dea in tavaleli cu amantu ca o astepta iubitul acasa,,,,dar ca nu a mai raspuns la tel dupa o vreme ,,,ca isi facea de cap cu ala,,,tot vina mea a fost ca de ce nu am fost mai insistenta la sunat
la servici mi-au zis azi ca eu am stricat telecomanda de la panoul de schimb valutar (ca daca nu a mai mers dracia si am vrut sa ii schimbb bateriile, moment in care i sa rupt un piciorus de ala de metal,,,,acu pe bune unde e vina mea??

asa ca macar sa imi mai iei o parte din povatra,,,fii tu vinovata de ce se intampla pe forum

la ora asta lucrez la o casa de oaspeti receptionist ,,,, sunt copil cuminte,,,la produs nu pot fi sigur ca nu aveam acces la net
aricica_pogonica
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:02
fetelor am fatza de porc?

Stiam ca seman cu un cal...in cel mai fericit caz cu o scroafa..dar porc???
Sabrina_Nede
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:02
auzi inocica da de papuasu mieu ce sti???
ai reusit sa ii smulgi toate frunzele de marar si acu s-ascunde in papusoi???
larisa furnizor de vin fiert cu scortisoara sunt eu in seara asta...
nu se bea ceai ca rade iris de noi...
daca nu te deranjeaza sa fii ebriecioasa ... dau si la tine o cana

aia nu e bere este vin fiert cu spuma de rigoare
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:02
ce normal mah ? ma rog , ajunge ca nu are rost sa mai vb despre el ..deja mi s-a luat de el de mult ...

vin , tuica ....nu se mai bea ceai de ceva vreme asa ca alege lari ce vrei
iris_4_ever
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:02
da-l incoace..macar voi sti de la ce mi se trage ameteala...ca azi toata ziua am umblat ca o curca beata...

Postat pe 17 Septembrie 2008 23:03
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-17 23:02:43fetelor am fatza de porc?

Stiam ca seman cu un cal...in cel mai fericit caz cu o scroafa..dar porc???





nu stiu ce sa-ti spun ca nu mai vad bine ...consider ca m-am imbatat dar la dracu inca nu semeni cu un porc ...mai incearca...
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:05
aricico, manca-te-ar mama pe tine de copil cumintel!

Postat pe 17 Septembrie 2008 23:06
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-17 23:02:21da iris tu esti motivul nenorocirilor de pe forum si eu motivul calamitatilor din viata de zi cu zi,,,,
azi mi-a zis o prietena ca eus unt de vina ca i-au luat curentul, ca eu am iesit cu ea la bere cand ea trebuia sa se duca sa plateasca factura,,,,apoi am aflat ca din cauza mea a ramas fara baterie in timpul unei discutii fierbinti cu amantul (pai ce vina am eu ca am sunato si am vb 2 ore la tel inainte?? ) am mai fost vinovata si vineri,,,ca trebuia sa o sun din 20 in 20 de minute ca masura de precautie sa nu se dea in tavaleli cu amantu ca o astepta iubitul acasa,,,,dar ca nu a mai raspuns la tel dupa o vreme ,,,ca isi facea de cap cu ala,,,tot vina mea a fost ca de ce nu am fost mai insistenta la sunat
la servici mi-au zis azi ca eu am stricat telecomanda de la panoul de schimb valutar (ca daca nu a mai mers dracia si am vrut sa ii schimbb bateriile, moment in care i sa rupt un piciorus de ala de metal,,,,acu pe bune unde e vina mea??

asa ca macar sa imi mai iei o parte din povatra,,,fii tu vinovata de ce se intampla pe forum

la ora asta lucrez la o casa de oaspeti receptionist ,,,, sunt copil cuminte,,,la produs nu pot fi sigur ca nu aveam acces la net


Sunt de acord cu tine ,daca erai la produs nu-ti pierdeai bunatate de timp pretios cu noi pe aici asa ca nu trebuia bre sa precizezi asta ca deja mi-am imaginat ca nu produci decat pagube la casa omului .



iris_4_ever
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:06
inocicoooo iaca vinu..
papuasulweeeeeeee
mai unde umbla mai geo
mai papuasule tragi chiulu'????
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:06
pot sa spun doar k nu mai pot de frig!o sa imi fac un vin fiert cu condimente va pup pe toti!eu nu am intrat in nici o cafenea de pe forum k ma sarutasem de mahalaua lu cel mic negru si urat.mereu se vaita doar doar i-o plange cineva de mila.vorbea atat de urat de oamenii care candva poate i-au fost prieteni.sper k acest forum sa nu il mai murdareask cu demonsreatiile lui.pupici! o seara buna tuturor!
s26
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:07
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-17 23:02:43fetelor am fatza de porc?

Stiam ca seman cu un cal...in cel mai fericit caz cu o scroafa..dar porc???


am ratat ceva sau cum ? de unde ti se trage fata de porc ?
iris_4_ever
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:07
mama... deja vad multiplu...eu raspunsesem la o cana...hac.. da' deja intru in coma alcoolica..da'i asa de bine...

ema draga...nici n-am apucat sa gust din marar...cred ca l-a pus la sare pentru iarna...

Postat pe 17 Septembrie 2008 23:07
Seara buna fetele...iar toate 'calare' pe cafenea din cate vad
Kittynelle
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:08
ceau puffi
dupa cum vezi toata lumea bea pe aici ,care mai de care

Postat pe 17 Septembrie 2008 23:10
pai da ca daca lucia a lasat clubul in paragina....

si daca nu se mai face discoteca asa ca la papuasi.... cu dedicatii si cocktailuri ... ne imbatam acilea cu vin fiert cu scortisoara ca suntem racite cateva dintre noi si restul asa....preventiv ...se imbata
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:11
Pai beau si eu ce beti voi atunci...si bag si un slim
Kittynelle
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:12
sara buna puffilici,,,, cu ce te serveste ariciu...
haideti ca va imbat pe toate,,,si devin sultana voastra se poate???
ca sultan este pe forum asa ca sultana de ce sa nu aveti si voi,,,nu de alta da faceti ravagii in mod dezorganizat,,,asa ca ma ofer sa va ajut sa le faceti organizat si elegant ca suntem in anul 2008 si avem pretentia ca suntem europeni

sabrina ,,nu nu ai fata de porc,,,,da sa stii ca ar putea sa fie un lucru bun daca ai avea,,,k fratemiu e cam porcusor de la o vreme incoace,,,,sia sa ati face o pereche mai draguta
aricica_pogonica
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:12
buna seara...........ce mai faceti? o cafeluta si pt mine!

Postat pe 17 Septembrie 2008 23:13
Si pe mine cred ca ma prinde raceala...ca sa nu mai zic ca am calcat stramb pe banda de alergat la sala si am o durere de glezna...ufff..
Kittynelle
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:13
Aricico...tot tu esti barman puiule...of , mai ia si tu o pauza sa te servim si noi Fac eu pe DJ`ul care vrea dedicatii , macar atat
Kittynelle
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:14
De la: miau16, la data 2008-09-17 23:13:17buna seara...........ce mai faceti? o cafeluta si pt mine!


aici se bea vartos...cafeaua e toxica...

Postat pe 17 Septembrie 2008 23:15
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-17 23:07:39
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-17 23:02:43fetelor am fatza de porc?

Stiam ca seman cu un cal...in cel mai fericit caz cu o scroafa..dar porc???


am ratat ceva sau cum ? de unde ti se trage fata de porc ?



:)) pai am primit un comment de la o fata dragutza si sincera care si`a spus offu`....si mi`a zis k am fatza de porc dupa care a specificat si pt straini ( pig face )
=))))))))))))))))) morrrrrrrrrr:))
Sabrina_Nede
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:15
LooooL...Sabrinutza...spune`ne cine e , ca sa o linsam!!!
Kittynelle
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:16
sabinaaaa link sa vada si oachele mele ebriecioaseee

aricica...sultana sa fie.... si barman mai vreau un vin fiert....
iar ma fac muci in seara asta ...dar e in scopuri medicaleeeee
inocico.... am io impresia ca papuasu mieu e la tine.... ca nu vrea mai in ruptul capului sa dea vreun semn...

mihaitaaaa buna sera... hai la masa si stai jos ca vine aricica cu comanda....
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:18
http://www.kudika.ro/comunitate/Sabrina_Nede/poze/show/3/10607/poze-Sabrina-Nede.html


:))))))
Sabrina_Nede
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:19
buna sera defa pufilescu ma scuzati dar ... vad la dublu si din greseala uitasem sa imi arunc un ochi de melc si mai sus sa va obserb prezenta la cafenea ...cum mai stam cu audientele la otv????
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Septembrie 2008 23:20
vin.............de ce mai buna calitate

Postat pe 17 Septembrie 2008 23:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La o sueta! 9 De la: freakyyy 24 Noiembrie 2010 20:48
Zi ce-ti trece prin cap! 2681 De la: Diavolyta_ 31 Martie 2013 09:17
base sau geoana??? 136 De la: paula_portirroni 1 Ianuarie 2010 10:11
Relatie toxica ! 38 De la: faith742011 27 Noiembrie 2011 16:20
Hipnoza 15 De la: miss_darine 26 Aprilie 2010 21:47