Cel mai frumos, sexy prezentator/actor roman!!!!

Voteaza:
Rating curent Cel mai frumos, sexy prezentator/actor roman!!!!: (3.8 din 6 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
Care vi se pare cel mai frumos sau sexy prezentator/actor roman?
Raporteaza abuz de limbaj
:)
Fosta membra Kudika.ro
Eu zic k cel mai sexy e Dan Diaconescu:))))))))
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Imi plac Mihai Calin si Augustin Viziru - astia sunt actori......dar prezentatori nu imi vin acum in minte

1 mesaj

pfff ce intrebare!!
Kittynelle Avatarul lui Kittynelle

920 mesaje

Dan Chisu , dar e deja generatia veche, a fost un barbat sarmant , nu neaparat frumos...inca se tine bine , l`am vazut la petrecerea privata a 10 ani Club Office..arata foarte prezentabil.
La astia mai tinerei...chiar nu`mi vine acum nici unul in minte..
"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)

1 mesaj

De la: Puffilici, la data 2008-09-23 22:34:27Dan Chisu , dar e deja generatia veche, a fost un barbat sarmant , nu neaparat frumos...inca se tine bine , l`am vazut la petrecerea privata a 10 ani Club Office..arata foarte prezentabil.

...Vai saracu Dan Chisu...daca te-ar auzi cum zici despre el "a fost...", "inca se tine...", "dar e deja..."....cred ca nu-i mai trebuie nimic!
Dar are doar 53 de ani! Nu 80!

1 mesaj

aaa...la prezentatori imi place Mircea Badea ca eu am ceva cu abdomenul plat la barbati si alura atletica....mi se pare ca arata bine si pe langa asta gandim la fel noi doi
Fosta membra Kudika.ro
Mircea Badea m-a surprins si pe mine..nu credeam ca arata asa bine pe sub haine
Fosta membra Kudika.ro
Mircea Badea pentru umorul lui.Asta il face sexy.
O chema Amalia era din Mangalia si a plecat dupa seminte la produs in Italia.

1 mesaj

De la: fluturas_, la data 2008-09-25 01:08:35Mircea Badea pentru umorul lui.Asta il face sexy.

1 mesaj

doar pt umor nu m-ar atrage un barbat...pe mine, cel putin
Kittynelle Avatarul lui Kittynelle

920 mesaje

De la: dulcevenin, la data 2008-09-24 18:09:41
De la: Puffilici, la data 2008-09-23 22:34:27Dan Chisu , dar e deja generatia veche, a fost un barbat sarmant , nu neaparat frumos...inca se tine bine , l`am vazut la petrecerea privata a 10 ani Club Office..arata foarte prezentabil.
...Vai saracu Dan Chisu...daca te-ar auzi cum zici despre el "a fost...", "inca se tine...", "dar e deja..."....cred ca nu-i mai trebuie nimic!
Dar are doar 53 de ani! Nu 80!

Acum na...e un barbat bine pt femeile de varsta apropiata de el...Nu pot sa zic ca ma da pe spate pe mine ca nu`mi plac astia mult mai 'batranei' ca mine . Eu stiam ca are mai multi ani Chisu...In fine...e un barbat sarmant asa cum este Sean Connery pe care intotdeauna l`am admirat....super barbat!!!
"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)
Fosta membra Kudika.ro
smiley..
Toti ne luam usor locul in societate Unii-au dat la facultate, altii-n cap la bloc in spate Prea multe tentatii, prea putini bani In loc sa-ti iei o slujba iei in tribunale ani Din toata agitatia si scandalul din liceu Ai un gol din ce in ce mai mare-n jurul tau Tot mai multe telefoane ocupate, Tot mai multe fete intristate In loc de rasete auzi tipete si te feresti Te-ntrebi daca asa se-ntampla atunci cand cresti...???

1 mesaj

mie imi place stefan banica de mor!!!e atat de frumos si are o privire...
Fosta membra Kudika.ro
De la: Larisa82, la data 2008-09-29 01:59:04mie imi place stefan banica de mor!!!e atat de frumos si are o privire...

Da, dar nu face spagatul ca Mircea Badea...
Fosta membra Kudika.ro
Mircea Badea e belea!!
Emisiunea lui e singura pe care o urmaresc seara de seara, parca ma uit la telenovele Iubitul meu e gelos deja glumesc!!
Oricum, arata f bine, e destept, are tot ce ii trebuie din punctul meu de vedere.
ROBERTA_BRUNI Avatarul lui ROBERTA_BRUNI

5951 mesaje
Oras: craiova

stefan banica
Hasta la vista, baby!
Fosta membra Kudika.ro
Dar de Mircea Radu ce spuneti,bre?
matrioska Avatarul lui matrioska

24 mesaje
Oras: bucuresti

razvan fara dani
The only reason for time is so that everything doesn't happen at once.
Fosta membra Kudika.ro
De la: matrioska, la data 2008-10-30 13:07:13razvan fara dani

Oare ce-o fi gasind Raduleasca la ala?Cred ca este dotat acolo unde nu are acces chiar oricine.
adelais Avatarul lui adelais

10 mesaje

=)) bine asa!!!tare raspunsul...imi amintesc cand i-a luat mircea badea in colimator!! si arata dulapul unde doarme dani!!
mie, personal mi se pare k arata fffffffff bine tipul care prezinta vremea la pro tv - Victor Slav..hmm..

1 mesaj

De la: matrioska, la data 2008-10-30 13:07:13razvan fara dani

de ce fara dani ? ca l-a rapit raduleasca ?

1 mesaj

De la: ana_lili36, la data 2008-10-30 10:10:16Dar de Mircea Radu ce spuneti,bre?

1 mesaj

Mircea Radu sa se mai spele pe cap....si daca asa e parul lui, vesnic gras, atunci sa se tunda chel!

1 mesaj

Mircica Radu de la episodul din emisiunea lui cand se scarpina in direct, m-a cam lasat
ROBERTA_BRUNI Avatarul lui ROBERTA_BRUNI

5951 mesaje
Oras: craiova

De la: ana_lili36, la data 2008-10-30 10:10:16Dar de Mircea Radu ce spuneti,bre?

Hasta la vista, baby!
Fosta membra Kudika.ro
Eu una cred ca Dan Capatos ii bate la fund pe toti
xENx Avatarul lui xENx

17 mesaje

Subscriu, Pufffilici. Votez pentru amandoi :)
melimela Avatarul lui melimela

25 mesaje

Parca am citit pe undeva acum ceva vreme ca a fost desemnat cel mai sexy prezentator. Nu prea vad de ce. Mie mi se pare un tip comun.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

Cel mai sexy actor CABRAL ce are e si el negru si mic=))=))=))=))=)):)):)):)):)):))
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina: