Setari Cookie-uri

crema anticelulita

Gagici , voi ce creme anticelulitice folositi?de curand am vazut k mi a putina celulita de care vreau sa scap totusi cat de cat, si ma intebam poate voi mai stiti vro crema mai buna,Eu am folosit Lipogel anticelulitic, si Cellulight de la elmiplant parca asa se numea, si au fost bune o perioada dupa care am inceput sa i dau cu cola iar :)) si se pare ca a reaparut. Voi ce folositi?sau ce m ati sfatuii sa cumpar?....lipogel anticelulitic chiar facea minuni la inceput dar acum,park ma dezamagit ,numai are nici un efect cu toate ca ma dau vro4 zile din 7 k nu am timp sa ma dau zilnic....anyway astept sfaturi,pareri,va pup si vreau sa mentionez ca sunteti de milioane toate orice sfat din partea voastra,al intregului site, e super
alina_luminita
Postat pe 29 Septembrie 2008 10:12
foloseste-l pe cel de la refan.
laly_laly_refan
lalylaly
Postat pe 16 Octombrie 2008 09:49
buna,crede+ma ca si eu am incercat tot felul de creme dar fara nici un rezultat.ce mai bine ar fi sa te duci la un salon si sa faci un tratament pt a scapa de problema.eu fac lipomasaj de putin timp si chiar se vede.nu este dureros,nu este scump si este garantat unde ma duc eu.tratamentul cu LIPO M6 este cel mai garantat tratament din lume.cauta pe google si ai sa vezi.daca vrei sa+ti spun unde ma duc eu mai vorbim
te pup si multe bafta
b63msh
Postat pe 16 Octombrie 2008 13:51
De la: alina_luminita, la data 2008-09-29 10:12:40Gagici , voi ce creme anticelulitice folositi?de curand am vazut k mi a putina celulita de care vreau sa scap totusi cat de cat, si ma intebam poate voi mai stiti vro crema mai buna,Eu am folosit Lipogel anticelulitic, si Cellulight de la elmiplant parca asa se numea, si au fost bune o perioada dupa care am inceput sa i dau cu cola iar :)) si se pare ca a reaparut. Voi ce folositi?sau ce m ati sfatuii sa cumpar?....lipogel anticelulitic chiar facea minuni la inceput dar acum,park ma dezamagit ,numai are nici un efect cu toate ca ma dau vro4 zile din 7 k nu am timp sa ma dau zilnic....anyway astept sfaturi,pareri,va pup si vreau sa mentionez ca sunteti de milioane toate orice sfat din partea voastra,al intregului site, e super [/quote
buna
crede+ma ca si eu am incercat tot felul de creme dar fara nici un rezultat.ce mai bine ar fi sa te duci la un salon si sa faci un tratament pt a scapa de problema.eu fac lipomasaj de putin timp si chiar se vede.nu este dureros,nu este scump si este garantat unde ma duc eu.tratamentul cu LIPO M6 este cel mai garantat tratament din lume.cauta pe google si ai sa vezi.daca vrei sa+ti spun unde ma duc eu mai vorbim
te pup si multe bafta
]
b63msh
Postat pe 16 Octombrie 2008 13:52
Crema hidratanta cu efect anticelulitic si de slabire de la Inca Rose. Contine ingrediente active precum cafeina, guarana, precum si acid hyaluronic, care ajuta la remodelarea tesutului sub-cutanat, reducandu-i grosimea si netezind pielea. Pentru detalii ma puteti contacta la adresa de mail eveline_med@medintex.ro

Postat pe 17 Octombrie 2008 10:35
salut...eu am folosit pentru celulita creme de la bruno vassari si sunt foarte multumita de rezultate.chiar dau rezultate exceptionale.asta pentru ca sunt produse cu adevarat profesioniste.ce sa zic incercati-le ca nu veti regreta:)
elena1981
Postat pe 19 Octombrie 2008 20:54
buna fetelor,am inceput de curand un tratament cu radiofrecventa impotriva celulitei si rezultatul este uimitor.www.nordestetica.ro
sweetgirll
Postat pe 23 Octombrie 2008 15:47
sunt nenumarate produse carora nu li se fac reclama si cu toate astea sunt foarte bune, unul dintre ele l-am gasit in farmacie. este un produs din gama Roc, se numeste Retinol Anticelulita, creat special pentru a reduce vizibil celulita. mi-a placut foarte mult, se aplica pe zonele cu probleme si se absoarbe rapid in piele.ti-o recomand cu placere
ionescuraluca
Postat pe 4 Mai 2009 15:12
Parerea mea e sa nu mai dati banii pe tot felul de tratamente si creme, cand puteti sa va masati si acasa. Eu folosesc Supliform de cateva zile si pot sa spun ca are un efect uimitor si costa doar 9 lei. Inainte, imi simteam picioarele foarte grele, dar de cand am inceput sa folosesc crema nu mai simt nimic si celulita s-a mai dus. Bine, cu o dieta echilibrata si cu putin sport rezultatele se vad mult mai repede.
alexia11
Postat pe 16 Mai 2009 11:43
CELULITA.....mda!!din pacate pt noi femeile este o problema care apare si dispare mereu.Am facut un timp joog,masaj cu creme speciale la un aparat cu multe benzi.... si mi-am schimbat si alimentatia.foarte bune rezultate ...cum m-am lasat a si reparut iar CELULITA..... alimentatia conteaza foarte mult si sportul pt mine masajul cred ca o face sa dispara pt o perioada dar defapt ea este in corpul nostru permanent....... asta e .........
orty_ciresica
Postat pe 16 Mai 2009 12:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EVALUARE NUTRITIONALA si CORPORALA GRATUITA!!! 1 De la: dienutza_babygirl 22 Iunie 2010 00:14
Inotul 1 De la: kudika057527 2 Septembrie 2010 15:22
tratamente de slabit care dau rezultate 24 De la: mihaelaapopescu 12 Ianuarie 2017 10:56
ingrijire profesionala 1 De la: carmina02 21 Aprilie 2008 00:23
Frumusete si ingrijire pe timp de iarna 8 De la: lorelei_lory 12 Februarie 2016 15:07