Setari Cookie-uri

vesnica celulita

Nu stiu ce parere aveti voi,dar pana la urma nu cred ca este vreo una dintre noi care sa nu aiba celulita...deja a devenit o problema mondiala!Observ ca au aparut si asa zisele leacuri...tot felul de creme minune,de aparate,dar oare cate dintre noi le-au incercat?Cu siguranta macar o crema am incercat-o mai toate...dar oare cate dintre noi pentru a scapa de celulita au facut si "efortul" de a face putin sport?Cate dintre noi merg la ore de fitness?Eu pentru a scapa de celulita recomand sportul...miscarea si nu recomand miscarea numai pentru celulita ci si pentru binele nostru general.Cred ca nu va trece prin cap cate boli putem preveni sau combate cu ajutorul miscarii....voi ce parere aveti?
andrada_talissa
Postat pe 5 Octombrie 2008 22:18
NU TREBUIE SA-TI MAI FACI PROBLEME.....
DE ACUM EXISTA SI LA NOI IN TARA APARATE CARE CHIAR FAC MINUNI
LIPO M6 SI ULTRATONE(nu sunt doar vorbe...)
merita sa incerci si daca nu esti multumita PRIMESTI ABONAMENTUL GRATUIT
EU AM INCERCAT SI SUNT FOARTE MULTUMITA.AM VAZUT REZULTATE CHIAR DUPA PRIMELE SEDINTE.
NU-TI MAI SPUN CA SUNT SI CELE MAI MICI PRETURI.
www.silouettebyalexia.ro
b63msh
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:38
eu de celulita am scapat de produse de la bruno vassarii.si sunt foarte multumita.chiar dau randament:).am incercat si cu sport si diverse alte metode dar nu au avut efect de durata pentru ca asta imi place la produsele de la bruno vassari(efectul de durata).
elena1981
Postat pe 24 Octombrie 2008 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse cosmetice fennel ! 1 De la: nickname01 24 Iunie 2010 19:10
Aparate Ultima Generatie Remodelare Corporala&Cosmetice 1 De la: Anastasia_Line_Cosmetics 14 Decembrie 2009 14:40
Ce faci cand iubitul flirteaza cu alta de fata cu tine? 8 De la: luyyzz 9 Mai 2009 10:42
Acai Berry 0 De la: 3 Martie 2010 18:01
CE PARERE AVETI DE IMPACHETARILE ANTICELULITICE???? 6 De la: tinna2 30 Ianuarie 2009 23:01