Setari Cookie-uri

Ciudatenii sexuale din jurul lumii

Tokyo, Japonia: Cel mai nou fetis sexual din cartierul Harajaku se numeste „idolul ranit”. Asta presupune ca femei sanatoase sa poarte bandaje in jurul capului sau al altor parti ale corpului pentu a atrage barbatii

Berlin, Germania: Dupa ce o femeie de 19 ani a refuzat sa se culce cu el, motivind ca este prea batrin, playboy-ul Rolf Eden, in virsta de 78 de ani, a hotarit sa o dea in judecata pentru discriminare pe motive de virsta.

Sydney, Australia: O companie ofera lectii de dansatoare la bara pentru fete incepind cu virsta de 7 ani.

Japonia
1. Barul cu sirene - clientii platesc o taxa de intrare de aproape 300 euro pentru a vedea un acvariu plin de fete

2. Club Air Touch - clientii primesc mai mult decat o pereche de casti si o paturica daca aleg Business Class

3. June Bride Soapland - Clientii acestui bordel platesc si 600 de euro pentru a alege o mireasa care sa le faca baie si sa le explice ce anume se intampla in noaptea nuntii. In difuzoare se poate asculta Marsul Nuptial


b_m
Postat pe 30 Septembrie 2008 11:07
asa si..... ce vrei sa zici cu acest topic?
anderson
Postat pe 30 Septembrie 2008 11:09
pai poate am fost prin Bora Bora, sau in Congo, si vrem sa sheruim ce minunatii ofera prostituatele din zona
sau eu stiu ce-o vrea sa afle?
googoodoll
Postat pe 30 Septembrie 2008 11:55
Mie sa-mi spuna cineva de romani, ca io n-am de gand sa plec nicaieri!
Lucia1971
Postat pe 30 Septembrie 2008 12:07
romanii nu fac nici sex anormal, dar sa posteze p-aici
doar daca mai vrei din seria "cate succesuri" am eu!(si aici stii deja cine se incadreaza)
googoodoll
Postat pe 30 Septembrie 2008 18:36
un pic de amuzament?:D sau ne-am saturat pe topicul cu ejacularile in locuri ciudate?
auzisem ca prin nush ce tara inapoiata/in curs de dezvoltare/cu traditii inca puternice de prin Africa pare-mi-se, in noaptea nuntii e de fatsa si mama miresii
Laurelin
Postat pe 1 Octombrie 2008 01:29
In Liban, barbatilor li se permite prin lege sa faca sex cu animalele, dar animalele trebuie sa fie de sex feminin.Intretinerea de relatii sexuale cu un animal de sex masculin este pedepsita cu moartea.
b_m
Postat pe 1 Octombrie 2008 10:34
No asta-i buna. Noi romanii suntem ciudati noi de felul nostru, ce ciudatenii sexuale ne mai trebuie? Daca suntem atat de refractari in gandire incat pana si sexul oral ni se pare perversiune de restu ce sa mai vorbim? La noi daca ai umbla bandajat la cap de dragul unui fetis ai starni rasul in cel mai bun caz sau dezaprobarea si ocolirea ta cam la cativa metri distanta de teama de a nu avea reactii necontrolate
zuzulica35
Postat pe 1 Octombrie 2008 13:29
De la: b_m, la data 2008-10-01 10:34:45In Liban, barbatilor li se permite prin lege sa faca sex cu animalele, dar animalele trebuie sa fie de sex feminin.Intretinerea de relatii sexuale cu un animal de sex masculin este pedepsita cu moartea.

Eu stiu ca legea nu este asa cum o scrii tu.Legea interzice doar sexul cu animale de gen masculin. Restul sunt interpretari

Orcum animalele in legislatie (cel putin in tara in care traiesc eu) au fost privite ca "objecte", deci ceva cu care faci ce vrei. AIa nu înseamna ca legea îti impune sexul cu animale, doar ca faptul nu este penalizat. Intr-un paragraf mai este mentionat daca le chinui fapta este penalizata [amenda]
Ce putem interpreta din asta, daca la animal îi place sexul e ok?????????

Intersiz este demult în toata EU "....[nu stiu cuvîntul in romana]..." omorîrea animalelor de casa în felul se taie porcul în romania.


Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Octombrie 2008 14:00
Tot ce inteleg eo din topicu' asta este k toata Terra a luat-o razna
Stilll_MeG
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:39
De la: Stilll_MeG, la data 2008-11-14 17:39:12Tot ce inteleg eo din topicu' asta este k toata Terra a luat-o razna

Bine ca l-ai scos de la naftalina.
Ma gandesc cine trage si pe aici prima injuratura
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:48
Tot degeaba..coz it still sucks
Apai noua ne trebe un Geo,care sa revolutioneze topicu'
devil
Stilll_MeG
Postat pe 14 Noiembrie 2008 20:09
o alta informatie ....in unele tari din Africa , de religie musulmana , fetele tinere , sunt supuse la o crunta circumcizie care face ca vaginul sa se inchida foarte bine , iar in noaptea nuntii barbatii cu care se casatoresc au dreptul sa le desfaca cu un cutit ......si uite asa barbatul este foarte sigur ca nimeni nu a mai fost pe-acolo
gorgilove29
Postat pe 21 Februarie 2009 23:50
De la: gorgilove29, la data 2009-02-21 23:50:12 o alta informatie ....in unele tari din Africa , de religie musulmana , fetele tinere , sunt supuse la o crunta circumcizie care face ca vaginul sa se inchida foarte bine , iar in noaptea nuntii barbatii cu care se casatoresc au dreptul sa le desfaca cu un cutit ......si uite asa barbatul este foarte sigur ca nimeni nu a mai fost pe-acolo


Asta e barbarie.
Kathara
Postat pe 22 Februarie 2009 01:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre inselat?? 71 De la: kudika030058 22 Iunie 2009 18:46
help me girls !! 15 De la: crysa_tm 7 Iulie 2010 09:56
young or mature 10 De la: scorpyoW 21 Ianuarie 2011 21:29
prietenul meu are idei invechite despre virginitate 42 De la: battleofwits 13 Aprilie 2011 08:51
Ce este mai presus de sex pe lumea asta? 27 De la: _oktober_ 29 Iulie 2009 13:11