AEROGRAFIE

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

SORRY, NU MA PRICEP LA TUNNING,AIRBRUSH SAU AEROGRAFIE ORICUM S-AR NUMI DAR AM O INTREBARE PT CUNOSCATORI:
STIE CINEVA UNDE GASESC VOPSEA PE BAZA DE APA "JAGUARD"?
FRATELE MEU A GASIT INFORMATIA PE UN SITE CUM CA AR FI DE CALITATE SI S-AR GASI IN ARAD LA CEVA MAG. DAR NU A AFLAT LA CARE. DACA ESTE CINEVA SA NE AJUTE II MULTUMESC ANTICIPAT. CRED CA AR FI FOARTE BUCUROS PT CA EL SE OCUPA DE AEROGRAFIE, ESTE FOARTE TALENTAT SI ARE IMAGINATIE IN TOT CE FACE.
ADRESA LUI ESTE:
www.nicolaussart.piczo.com PT CEI CE VOR SA II ADMIRE LUCRARILE SI SA II LASE UN MESAJ DE INCURAJARE SA CONTINUIE CEEA CE FACE CU ATATA PASIUNE. PICTEAZA SCUTERE, CASTI, MASINI, CHIAR SI PICTURI PE PERETI, SCENE DIN POVESTI ETC.
VA MULTUMESC
Raporteaza abuz de limbaj
Alissima Avatarul lui Alissima

6 mesaje
Oras: cluj

Buna. Lucrez in coloristica auto de cativa ani, dar de vopsea Jaguard nu am auzit.Eu lucrez cu vopsea pe baza de apa PPG si Lechler. PPG e cea ma buna de pe piata,ca sa iti dau o idee cu ea se vopseste Fiaturile,Lamborghini, Maserati si Ferarri.Sunt din Cluj.Daca te intereseaza ma poti contacta.
O zi frumoasa!
Fosta membra Kudika.ro
Buna , sunt interesat de lucrarile tale , mai ales ca esti din Cluj.Propune un mod de contact, adresa mea de e-mail e tavihalls@yahoo.com