Setari Cookie-uri

cum sa-mi impresionez iubitul?

Imi poate spune cineva cum as putea sa-mi impresionez iubitul? As vrea sa fac ceva care sa-l lase fara cuvinte,sa-l impresioneze foarte mult si totodata sa ma si apropie de el ...
sweet_ioana
Postat pe 12 Octombrie 2008 00:14
buna ioana,ei bine eu cred ca esti destul de draguta sa nu fie necesar nimic mai mult de atat sa-l impresionezi,oricum daca insisti cu asta incearca o lenjerie intima cu corset(asta nu mai daca faceti dragoste),o cina romantica in 2 unde sa gatesti tu ceea ce-i place,si ia initiativa in pat,multora le place sa se lase condusi de partenera,sa-l chinui putin pana i te daruiesti,nah chestii din astea,nu sunt eu adepta hai sa-mi pun cercel in limba ca i-a placut ca-l avea fosta,sau tatuaj ca i-a placut la una,sau sa-ti schimbi stilul de imbracaminte.Oricum orice intalnire cu tine ar trebuii sa fie inedita si nu ai nevoie de mai mult.Daca te iubeste ce impresii sa mai vrea?
te-am pupat
sa-mi scrii si mie ce ai facut pana la urma.
sdanaioana
Postat pe 12 Octombrie 2008 10:45
parerea mea...ca barbat

noi avem nevoi simple, si la fel de simplu putem fi impresionati

mancare buna (merge si un film bun) si apoi sex cu strigaturi

romantisme, lumanarele ... alea alea ...nu ma impresioneaza. fac bine la atmosfera dar nu ma dau pe spate. prefer o masa mai deosebita, servita in pat in timp ce vad un film bun. apoi un sex salbatic :D
andrei_4u
Postat pe 15 Octombrie 2008 19:54
mi-ai luat vorba.
nu trebuie sa faci nimic deosebit sa-l impresionezi.
daca te iubeste, se impresioneaza numai uitandu-se la tine.
uita si de mancare.

Postat pe 15 Octombrie 2008 22:01
De la: sweet_ioana, la data 2008-10-12 00:14:56Imi poate spune cineva cum as putea sa-mi impresionez iubitul? As vrea sa fac ceva care sa-l lase fara cuvinte,sa-l impresioneze foarte mult si totodata sa ma si apropie de el ...


Tunde-te periuta! sigura va ramane masca
crissa_909
Postat pe 8 Iunie 2009 16:33
cred ca inca mai este emisiunea "din dragoste"...nu??
inna_1688
Postat pe 12 Iunie 2009 14:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tinute de ocazie , office sau de zi pe gustul tuturor..in curand mai multe modele 1 De la: SweetSWEET 26 Septembrie 2009 09:44
doar aici puteti gasi ceea ce va intereseaza 1 De la: Pacifier 28 Iulie 2008 10:39
Ajutati'ma sh pe mine fetelorr va rogh..:( 10 De la: ayyryynn 15 Ianuarie 2010 13:32
Sunt inalta...cu ce-ar trebui sa ma imbrac ? 34 De la: lookinforu 11 Decembrie 2012 17:02
ma poate ajuta si pe mine cineva? 6 De la: doi_ochi_caprui 14 Septembrie 2011 17:06