Setari Cookie-uri

metode de slabit

Am tot incercat diverse diete si metode de slabit,ce am dat jos in cateva luni am pus inapoi destul de repede.Acum am aflat de ceaiul de scortisoara si miere baut dimineata cu jumatate de ora inainte de micul dejun si o cana seara inainte de culcare.Cica da rezultate si la cele mai obeze persoane,asa sa fie oare? Eu am baut dimineata prima ceasca,imi ca venea sa vomit poate l-am facut prea concentrat sau din cauza ca e pe stomcul gol.Daca a mai incercat cineva rog sa-mi scrieti pe forum sau pe meil sdanaioana@yahoo.com.
Multumesc mult!
sdanaioana
Postat pe 11 Octombrie 2008 14:38
A erobic in prima faza..................un regim alimentar sa nator.................si un ceai pt eliminarea toxinelor.Daca m ai este valabil anuntul inc sa ei leg cu mn.Te pot ajuta sint instructor de aerobic.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 5 Martie 2009 15:37
un regim dietetic, mult sport, ceaiurile nu te ajuta sa slabesti
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 23:11
Pentru slabire cea mai buna solutie sunt produsele de control al greutatii de la Herbalife.
Alimentarea sanatoasa este o deprindere pe care o poti construi zi de zi si fara sa-ti dai peste cap metabolismul. De obicei ceaiurile de slabit elimina din grasimi prin accelerarea digestiei, dar secatuiesc organismul de vitamine si minerale.
Daca esti interesata ma poti contacta pe nutritiesanatoasa@live.com pentru programarea unei evaluari wellness si stabilirea unui program de ingrasare personalizat.
Elena_B_
Postat pe 21 Iunie 2009 11:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Urgent. ajutor ! 7 De la: kudika082516 12 Noiembrie 2009 08:57
inaltime 37 De la: pickard 19 Februarie 2011 23:33
bun gasit feelor,sarbatori fericite/ 5 De la: joana_rise 28 Decembrie 2008 15:00
care sunt cele mai bune ceaiuri pentru pietrele la rinichi??? 9 De la: adepitik 28 Februarie 2012 09:28
PRODUSE PROFESIONALE JOICO, TIGI BED HEAD, L`OREAL EXPERT SERIE online 1 De la: afroditalady 5 Octombrie 2008 17:59