Setari Cookie-uri

Femeia Leu si barbatul Fecioara ce relatie au.......?

Salut!!! Cine poate sa-mi dea mai multe informatii din punct de vedere al astrlogic in ceea ce priveste relatia dinte leu si fecioara...... Pupici...
nebunikaz
Postat pe 15 Octombrie 2008 05:58
Pai , hai ca incerc eu Eu, leoaica-el, fecioara de 7 ani impreuna, anul acesta ne-am casatorit... a aparut si bebe .La inceput ma jucam, efectiv, cu el. Este un barbat foarte rabdator, lasa de la el mult, iubeste mult, dar acum situatia s-a schimbat , se joaca el mai mult, desi ma iubeste ff mult. Dar este mai sigur acum pe relatie. De certat ne certam f des, fecioara lasa prima garda jos, fecioara geloasa- leoaica si mai geloasa. La pat- fecioara se straduieste, leul nu este niciodata multumit, cel putin nu o spune Cu banii fecioara economa-leul ar cheltui intr-una.Barbatul fecioara este retinut in a-si exprima supararea, femeia leu izbuneste . O sa revin dc sunt persoane interesate, dar sunt curioasa sa aud si alte versiuni
florance8
Postat pe 19 Noiembrie 2008 13:05
Pai eu sunt barbat si sunt leu ,iar nevasta mea e fecioara si e invers ca la voi eu vreau sa domin si ea se aprinde si critica fff.criticista si se aprinde si ea ca e si ea dragon in horoscopul chinezesc ca si mine ,dar totuºi când se îngroaºã gluma cedez eu sau câteodatã ea .Dar in Horoscopul aztec eu sunt jaguar si ea este trestie si aici ne completãm foarte bine!Deci aºa si e câteodatã ne înþelegem fff. bine dar alta data zici ca luam amândoi foc ,oare de ce mã puteþi lãmuri?!Mulþumesc!!!Si sunt fff. curios sa vad si alte opinii si versiuni de la voi ,ok?!

Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:40
o relatie de simbioza reciproc avantajoasa si uneori dezastruos de ...inutila...
lamurit???
aaa nu???
"gugal searci" si poate aflati mai multe...

dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Ianuarie 2009 18:11
eu leu, el fecioara. eu pasionala, el ...cel mult incearca. este atent, dragutz...doar cand vrea el. trec de la momente de fericire maxima, la lacrimi de durere in decurs de 3 zile...si totusi...il iubesc...

Postat pe 25 Ianuarie 2009 23:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce zodie sunt??? 29 De la: boggdi19 14 August 2013 18:58
compatibilitate 8 De la: PANFLUTE 16 Octombrie 2009 11:45
Femeia capricorn...barbatul fecioara 3 De la: Libertad 20 Octombrie 2009 18:17
eu scorpion - el taur... vreo sansa sa dureze relatia? 39 De la: kudika179420 4 Iunie 2010 08:48
Barbatul RAC- o enigma ??? 4 De la: UkaUcis27 14 Mai 2014 15:57