Setari Cookie-uri

Mary Kay

Salut eu sunt consultant independent de frumusete al companiei de cosmetice americane Mary Kay.Ati auzit ceva despre aceasta companie? Ce parere aveti?
tusea
Postat pe 15 Octombrie 2008 14:26
ca si parere te referi dc am folosit??sau dc am auzit despre ea?
eu una inca nu am auzit de ea,dar am sa ma informez.poate ne oferi tu mai multe informatii.
soryanca
Postat pe 15 Octombrie 2008 15:02
Compania de produse cosmetice Mary Kay este fondata in 1963 in SUA, Dallas.Compania are oficii in 36 tari ale lumii.In Romania reprezentanta nu exista dar se intentioneaza sa se deschida.Eu sunt din Republica Moldova.In Moldova compania activeaza de aproximativ 10 ani.Ce ne ofera noua aceasta companie?
-Produse cosmetice de inalta calitate, eficiente, 100% naturale
-Cistig atractiv
-Cadouri, din partea companiei, pentru succesele obtinute, precum bijuterii, masini,calatorii de vis in strainatate
-Trening cu privire la ingrijirea corecta a tenului si noile tendinte in machiaj.
Forma in care ne promovam produsele sunt orele de frumusete gratuite unde clientii au sansa de a asculta informatii cu privire la ingrijirea tenului si sa testeze produsele.Le sunt alese produsele cosmetice in conformitate cu cerintele fiecarui client, plus multe facilitati.
Poti sa faci cunostinta cu produsele noastre (si nu numai)pe site-ul companiei in R.Moldova www.marykay.md (Daca pagina se deschide in limba rusa in dreapta sus este o fereastra "MD", clik acolo si pagina va fi tradusa).Pe curind.
tusea
Postat pe 16 Octombrie 2008 10:35
produsele Mary Kay sunt foarte bune, eu le folosesc de ceva timp si nu am nimic de reprosat.. m-am inscris ca si consultant de frumusete de curand si vreau sa va zic... nu exista 1 persoana care sa fi cumparat un produs si sa nu fie multumita, majoritatea au revenit si sunt cliente fidele Mary Kay.

Postat pe 2 Decembrie 2008 15:27
buna...am primit cadou niste produse mary kay..nu auzisem niciodata de aceasta...sunt foarte multumita...cum as putea sa fac si eu rost d un catalog???
rusoaika86
Postat pe 10 Iulie 2009 18:39
Salut. Eu as putea sa-ti trimit catalogul in format electronic. Numai daca imi lasi email-lul tau.
tusea
Postat pe 17 Iulie 2009 09:01
interesant...
_dulcik_
Postat pe 17 Iulie 2009 09:08
buna....as dori sa stiu...daca exista Mary Kay in Constanta..as vrea sa devin si eu consultant MK ...merci!
cristina_ig
Postat pe 25 Ianuarie 2010 00:40
Eu distribui produse de la compania Mary Kay in Romania pentru detalii: http://afaceremarykay.blogspot.com/.
kudika115098
Postat pe 15 Februarie 2010 20:50
As dori si eu catalogul - adresa mea e aidapis_2000@yahoo.com
picassita
Postat pe 8 Aprilie 2010 09:08
vreau si eu catalogul. as putea sa fiu si eu reprezentant?
ladyliz
Postat pe 27 Aprilie 2010 09:53
Sal, cei care sunt interesanti de produsele Mary Kay sau cum sa devina consultant precum si catalogul in romana este rugat sa imi trimita un email la maseratita@yahoo.com. Oficial acesta companie nu este in Romania se lucreaza la venirea ei aici. Imi spuneti cum va numiti si orasul din care sunteti in email. O zii placuta si cu mult soare.
kudika180953
Postat pe 10 Mai 2010 18:32
Buna ziua fetelor!Sunt consultant profesionist de frumusete Mary Kay in aceasta companie de 10 ani.Sunt incantata de produse si ofer zilnic consultatii gratuite de ingrijire a tenului si make-up,ingrijirea corpului.
Cele interesate de consultatii si produse,afacere sau multiplele posibilitati de a-ti schimba viata,contactati-ma la adresa de e-mail cosmeticemarykay@gmail.com
Impreuna putem aduce compania Mary Kay si in Romania!Mult succes tuturor si fiti frumoase,rasfatate si iubite!!!
kudika070196
Postat pe 13 Mai 2010 23:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Crema faciala cu extract venin de sarpe 0 De la: 23 Iunie 2012 19:22
kosmetice preferate 37 De la: Jenny23 15 Martie 2016 11:29
Magazinul tau de cosmetice - on line 4 De la: kudika01dsl 9 Decembrie 2009 16:29
buna 35 De la: fanamylee 28 Iulie 2012 21:45
Reprezentant Avon - chiar ai avantaje! 19 De la: everything_for_you 18 August 2014 21:03