Setari Cookie-uri

Produse pe baza de Acid Hyaluronic

Acidul Hyaluronic regleaza gradul de hidratare a pielii, prevenind uscarea si degradarea acesteia. Datorita acidului hyaluronic, pielea poate retine pana la 70% apa, devenind catifelata si lipsita de riduri.
Creme si masti pentru fata si ochi, lotiuni pentru corp, produse autobronzante, avand in componenta acidul hyaluronic, la preturi excelente!
Pentru detalii ma puteti contacta la eveline_med@medintex.ro

Postat pe 17 Octombrie 2008 13:22
te rog da ne ceva detalii de pret.ca sa stim daca ne putem permite.as dori sa stiu daca ai vreo crema de ochi cu efect anti rid.dar sa fie buna si chiar sa vad rezultate.multumesc.
elisa_me
Postat pe 4 Decembrie 2008 21:54
Produsele pe care le importa firma la care lucrez eu sunt fabricate in Franta, Italia, Danemarca, sunt de o calitate foarte buna (cateva le-am incercat si eu si am fost foarte multumita de ele). Au la baza acidul hyaluronic sau polifenolii din mere, ceea ce le face sa fie atat de eficiente (acidul hyaluronic regleaza gradul de hidratare a pielii-datorita lui, pielea poate retine pana la 70% apa-iar hidratarea este cea mai importanta in prevenirea si combaterea ridurilor; polifenolii din mere sunt niste antioxidanti care previn formarea radicalilor liberi, stimuleaza sinteza elastinului si a colagenului, precum si regenerarea celulelor).Serul cu efect de lifting pentru ochi costa 82,50 lei si este ambalat in flacon de 15 ml. Pentru mai multe detalii legate de produsele noastre puteti vizita site-ul www.medintex.bizoo.ro sau ma puteti contacta pe eveline_med@medintex.ro
eveline_med
Postat pe 8 Decembrie 2008 12:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa scap de cearcane? 60 De la: luciamanta 30 August 2016 14:23
CE PARERE AVETI.....? 2 De la: dienutza_bulinutza 18 Decembrie 2008 19:20
Cosmetice de elita americane 5 De la: ra_kudika 28 Aprilie 2010 13:17
ce parere aveti ..? despre aceste cosmetice 1 De la: ocaziebuna 10 Martie 2010 08:01
INSCRIU REPREZ. AVON,ORIFLAME,FOREVER,INFINITY,LIFE-CARE,ABC.COSMETIC 1 De la: ancaid 17 Iulie 2009 18:29