Eu -scorpion, el-pesti?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Eu -scorpion, el-pesti?: (3.7 din 3 voturi)

HJKH Avatarul lui HJKH

26 mesaje

Ce credeti despre o astfel de relatie?
Raporteaza abuz de limbaj
all_the_love Avatarul lui all_the_love

83 mesaje

ff compatibila ! Amandoi semne de apa! Totusi intr-o relatie intima se analizeaza nu doar pozitia soarelui celor doi (adica zodia - semnul unde se afal Soarele la nasterea fiecaruia) ci si celelalte planete. De exemplu in pla erotic relatia dintre martele lui (virilitatea ) si venusul tau (feminitatea).
Realtia dintre barbatul scorpion (cum e cazul meu) si o femeie pestoaica e cunoscuta in astrologie ca "bomba sexuala" a zodiacului ...eu confirm ;-)
mirela1370 Avatarul lui mirela1370

1 mesaj
Oras: pitesti

sint in totalitate de acord . avem aceasi situatie si este adevarat.
alinushh_a Avatarul lui alinushh_a

1 mesaj
Oras: bucuresti

dar despre o relatie berbec_scorpion ce puteti spune?
pup, alinushha
AMYSZY Avatarul lui AMYSZY

21 mesaje

eu sunt peste si pot doar sa-ti spun cu sunt eu . cand iubesc cu adevarat ma dedic " trup si suflet" si ma doare ffffffffff tare daca nu mi se raspunde la fel . Pt. mine nu exista cale de mijloc ori e alba ori e neagra ( ori ma iubesti cum te iubesc ori te las)" iubirea vine , dar daca te joci cu ea prefere sa plece , chiar daca asta doare"
valentina_ratb Avatarul lui valentina_ratb

85 mesaje

sunt zodiile cu cea mai mare atractie intre ele
PisY90 Avatarul lui PisY90

16 mesaje

ete flosk..nush c sa zic...:(..daca nu v exista comunicare intre voi...cand iti va fi lumea mai draga iti va da un sut in fund..cautand altceva
ADINAIOAN Avatarul lui ADINAIOAN

17 mesaje

Eu sunt scorpioanca cu ascendent in Scorpion si sunt extrem de pasionala. Primul meu iubit a fost Pesti, am fost impreuna din clasa a 10a pana in anul 1 de fac(eu , el e cu vreo 2 ani mai mare ca mine). Waw! Ce potrivire perfecta in...pat! In rest, ma facvea sa sufar non-stop - avea un soi de gandire de neinteles. Acum suntem prieteni f buni si tinem enorm unul la altul. Am avut o aventura cu un Berbec si e foat f ok ptr suntem 2 zodii explozive si cu o gandire clara. Inca ma suna sa ne "vedem", dar sunt femeie cu un pui mica si cu iubit Sagetator. Bafta multa si extrem de multa iubire si intelegere in cuplu si in jur!!!