Setari Cookie-uri

eu leu ea pesti

cum credeti ca o sa fie relatia?
gabi_ronl
Postat pe 19 Octombrie 2008 18:08
iti spun eu ceva, eu sunt in zodia leu si prietenul, adik iubitul meu e in zodia pesti...deci, chiar dak suunt inversate zodiile, cred k ar merge relatia, cel putin, dak ar merge cum ne merge noua...as putea spune k e mai mult decat bine, e perfect :X il iubesc cuadevarat si nimeni si nimic din lumea asta nu ne-ar putea desparti niciodata..succes si voua in relatie
Laura171
Postat pe 29 Octombrie 2008 22:16
La mine nu a mers de loc Numai scandal si certuri.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Octombrie 2008 22:21
si eu sunt pesti si am avut o rel cu un leu....dezastru...doar cearta si scandal de ne aureau vecinii.niciodata nu am afost de aceeasi parere si nu am acceptat felul lui de a-si exprima parerile.acolo mi-am aformat si o parere fff proasta de lei.atitudinea de lideri ...nu cunva sa le sufle cineva...nu-mi plac!!!
pusha2
Postat pe 31 Octombrie 2008 20:45
crede-ma, ca eu sunt leu si nu ma consider nici un fel de lider, din contra, las de la mine, asta fiindca il iubesc cu adevarat si stiu sa las de la mine cand trebuie, asta nu inseamna ca mereu, compatibilitatile astea intre zodii sunt niste aberatii, prima oara cand intalnesti un baiat il intrebi ce zodie e? normal k nu, conteaza felul omului de a fi, nu zodia, adik luna si ziua in care s-a nascut....parerea mea
Laura171
Postat pe 2 Noiembrie 2008 21:47
sorry babe never ever,si daca cume totul roz mai tarziu uhuuuuuuuu,imi pare rau sincer ...sper sa ai parte intradevar de un miracol dar doar sexul conteaza in relazia asta ...really sorry
xandra79
Postat pe 14 Noiembrie 2008 14:14
imi pare rau,dar eu sunt pesti,sotul leu si....deja am plecat pe al 9-lea an de casnicie ,dupa inca 4 de prietenie si totul e foarte bine.eu cred ca nu conteaza zodia.voi tb sa va intelegeti ,sa va acceptati cu calitati si defecte si sa faceti amandoi compromisuri.
florentina_nina
Postat pe 14 Noiembrie 2008 14:23
Sunt pesti,el e leu.Probabil conteaza f mult si ascendentul.Uneori e moale ca o muiere,si - desi eu ar trebui sa fiu femeia moale,imi iau in serios rolul de lider.Deci,nu prea ne lovim.Dar - in mare avem cam acelesi caracteristici,adik eu super sensibila (doar sunt pestoaica),el se crede mare smecher si mare macho,dar eu sunt cea care conduce tot.Si deseori ne certam de rupem,asa ca...chiar uneori parca doar sex-ul e de capul nostru.Of,si mai avem si un copil - care e un micut pestisor si el.Ce sa zic,noi ne-ntelegem de minune,dar ei tot asa,se cam inteapa.In principiu,nu e o regula,dar nu cred ca se potrivesc aceste doua zodii.Doar temporar - de scurta durata,incepe pasional si se termina brutal...Ceva de genul...La mine inca nu s-a terminat,dar parca abia astept uneori - decat cu un iresponsabil,nerealist,etc,asta-mi mai trebuie la atitudinea mea de peste visator si lenes,desi nu par,dar lupt mereu pt pozitia mea - si - sunt mai puternica decat el...deci sunt o.k.
vovorica83
Postat pe 16 Noiembrie 2008 05:41
In principiu un peste cind are ca partenera o leoaica ,se crede cel mai norocos de pe planeta.Compatibilitatea foc apa va spune ceva?
valytodea
Postat pe 9 Decembrie 2008 21:00
De la: valytodea, la data 2008-12-09 21:00:58 In principiu un peste cind are ca partenera o leoaica ,se crede cel mai norocos de pe planeta.Compatibilitatea foc apa va spune ceva?



ABUR !!! si inca multa ABUREALA !!!
Smecher_Mare
Postat pe 10 Decembrie 2008 06:14
pai sa-ti zic franc in fata...daca era invers mergea dar asa tu esti prea egoist si egocentrist sa mai vezi si nevoile ei asa ca nu v-a merge din cauza ta.ea v-a suferi foarte mult, mai ales daca te iubeste va cauta sa-ti faca pe plac...dar spiritul tau va vedea in scurt timp ca e prea indragostita sa mai faca vre-o miscare si o vei folosi...asa cum faceti toti...de altfel
kica
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:46
pai sa-ti zic franc in fata...daca era invers mergea dar asa tu esti prea egoist si egocentrist sa mai vezi si nevoile ei asa ca nu v-a merge din cauza ta.ea v-a suferi foarte mult, mai ales daca te iubeste va cauta sa-ti faca pe plac...dar spiritul tau va vedea in scurt timp ca e prea indragostita sa mai faca vre-o miscare si o vei folosi...asa cum faceti toti...de altfel
kica
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:46
eu sunt leu...el pesti..hmm...nush daca merge asa bine,suntem de 8 luni impreuna,el e tacut,comod linistit....eu vorbareata si cu chef d viata.de multe ori am impresia ca vb singura.ma simt aiurea cand am o problema si ii spun el tace ca mutu asa...incat ma apuca nervii si tip la el daca nu deschid eu un subiect el tace si cate o ora plus ca pestii mint...e greu sa stai cu cineva asa tacut..ai impresia ca tot timpul ascund ceva..Sa nu mai zic ca atunci cand ii ceri o explicatie pt ceva chiar ca nu mai reuseste sa zica nimic mai ales daca se stie vinovat.Stiu ca ma iubeste si vrea sa comunice mai mult insa nu-i reuseste ..sincer nush daca merge o asa rel..chiar daca exista iubire
bubutzu
Postat pe 16 Decembrie 2008 13:49
Trebuie luata in considerare ora de nastere a fiecaruia si perioada din zi - dimineata sau seara. Din experienta mea, ea peste, el leu - nu este o combinatie tocmai fericita, dar am aflat recent ca ora nasterii face toata treaba. Succes!
Yvona
Postat pe 22 Decembrie 2008 09:27
Dezastru! Eu sunt leu iar sotul meu pesti. Suntem impreuna de 8 ani si casatoriti de 2. Nici eu nu stiu cum am reusit sa ramanem impreuna. Cred ca ne iubim foarte mult dar asta nu ajunge. Iar acum suntem pe cale de a ne desparti. Am facut amandoi tot ce se putea face dar aceasta relatie chiar nu functioneaza.
birou
Postat pe 23 Decembrie 2008 10:19
de acord cu Laura171 daca iubesti faci TOTUL. si eu sunt leu dar niciodata nu m-am impus,eu las de la mn,imi place sa conduca barbatul,sa ma simt bine,sa nu ii stirbesc acel sentiment ca el e in fata.dar sa stie ca in spatele lui are o femeie puternica.
bella_bya
Postat pe 10 Februarie 2009 22:33
nu te lasa inflluentat de comentarii aiurea doar voi doi stiti ce vreti si daca va fi cazul veti lupta sa va fie bine.RENUNTI CAND NU AI PTR CE LUPTA,DAR DACA SE MERITA TE DAI PESTE CAP.BAFTA
bella_bya
Postat pe 10 Februarie 2009 22:35
eu sunt leu el e peste.la inceput mergea bine...insa acum a devenit monotona.pestele se inchide in sine si nu stie sa isi arate sentimentele chiar daca iubeste cu adevarat si leul nu suporta asta.leul are nevoie de pasiune ,alint , rasfat...dar asta nu inseamna ca acum relatia voastra nu o sa mearga ,depinde si de firea omului.succes
gabi_kapa
Postat pe 28 Februarie 2009 15:30
De la: vovorica83, la data 2008-11-16 05:41:51 Sunt pesti,el e leu.Probabil conteaza f mult si ascendentul.Uneori e moale ca o muiere,si - desi eu ar trebui sa fiu femeia moale,imi iau in serios rolul de lider.Deci,nu prea ne lovim.Dar - in mare avem cam acelesi caracteristici,adik eu super sensibila (doar sunt pestoaica),el se crede mare smecher si mare macho,dar eu sunt cea care conduce tot.Si deseori ne certam de rupem,asa ca...chiar uneori parca doar sex-ul e de capul nostru.Of,si mai avem si un copil - care e un micut pestisor si el.Ce sa zic,noi ne-ntelegem de minune,dar ei tot asa,se cam inteapa.In principiu,nu e o regula,dar nu cred ca se potrivesc aceste doua zodii.Doar temporar - de scurta durata,incepe pasional si se termina brutal...Ceva de genul...La mine inca nu s-a terminat,dar parca abia astept uneori - decat cu un iresponsabil,nerealist,etc,asta-mi mai trebuie la atitudinea mea de peste visator si lenes,desi nu par,dar lupt mereu pt pozitia mea - si - sunt mai puternica decat el...deci sunt o.k.
SIDONIA69
Postat pe 1 Mai 2009 10:39
INCEARCA O ZODIE DE APA ...UN SCORPION, SAU UN RAC!!..CU ASCENDENT IN ZODIE DE PAMANT SAU FOC??
SIDONIA69
Postat pe 1 Mai 2009 10:40
IUBESC SI FLORILE


SI TE IUBESC PE TINE, DOMNULE
PLIN DE MISTER,
IUBESC SI MAREA SI,
FLORILE DE NU MA UITA,
IUBESC IUBIREA , DE OAMENI SI DE STELE,
SI TE IUBESC PE TINE,
SI TE VISEZ, SI TE ASTEPT, MEREU!!

ALBASTRUL FLORILOR SI,
GINGASIA LOR,
FOCUL INIMII MELE, SI TANDEMUL NOSTRU COMUN..
TE IUBESC, DRAGUL MEU, INTELEGE,
IUBESC IUBIREA , SI DOI OCHI ALBASTRII!!


SI SUNT AI TAI, SI STII
SI SUNT AI MEI , SII
II VOI IUBI MEREU,
VINO, TE-ASTEPT, SII
TE VOI IUBI MEREU,
SI , TE-ASTEPT MEREU, PE MALUL MARII,
SI STIU CA STII, SI STIU CA MA IUBESTI,
SI TE VOI ASTEPTA ,

MEREU!!!

ALEXANDRA
01 MAI 2009
kudika016488
Postat pe 1 Mai 2009 11:48
kudika016488
Postat pe 1 Mai 2009 11:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
marimea ideala 28 De la: v_tino 19 Ianuarie 2013 11:19
CE CREDETI DESPRE VIATA DUPA CASATORIE? 24 De la: kudika472899 8 Aprilie 2015 01:48
amandoi balanta 7 De la: kudika181837 5 Ianuarie 2011 19:32
vreau sa ne impacam 6 De la: euanca 7 Februarie 2011 14:57
capricorn - capricorn 4 De la: witchy 30 Iulie 2009 16:06