Setari Cookie-uri

EU ASHA SI EL....LA FEL :)

EU FECIOARA SI EL TOT FECIOARA !!! CINE SE PRICEPE SI IMI SPUNE DACA NE POTRIVIM, CUM SUNT BARBATII IN FECIOARA, DACA TE POTI BAZA PE EI, SUNT EI OARE NISTE PERSOANE INTELEGATOARE ??? ASTEPT SA IMI SPUNETI PARERILE VOSTRE ! SI LA URMA IMI VOI SPUNE SI EU PAREREA MEA
my_chocolat
Postat pe 24 Octombrie 2008 17:50
De la: my_chocolat, la data 2008-10-24 17:50:07 EU FECIOARA SI EL TOT FECIOARA !!! CINE SE PRICEPE SI IMI SPUNE DACA NE POTRIVIM, CUM SUNT BARBATII IN FECIOARA, DACA TE POTI BAZA PE EI, SUNT EI OARE NISTE PERSOANE INTELEGATOARE ??? ASTEPT SA IMI SPUNETI PARERILE VOSTRE ! SI LA URMA IMI VOI SPUNE SI EU PAREREA MEA



fara suparare..fugi cat mai poti
o sa ti se acreasca pana la urma..din exeperienta vb..eu sunt fecioara..prietenul meu tot fecioara..eu nu mai pot sunt la capatul puterilor...imi doresc decat liniste....nu mai stiu ec sa fac....ma gandesc acu..si eu la ce decizie voi lua....
AdrIanalove22
Postat pe 18 Noiembrie 2008 15:51
Nu prea merg relatiile intre pers. din aceeasi zodie? Noi suntem Scorpioni amandoi. E asa si-asa, mai mult rau dacat bine. Nu stiu ce sa fac, cum sa-l abordez...Mai are cineva asa o relatie? Cum va este?
oneway
Postat pe 19 Noiembrie 2008 15:34
dar de doi capricorni incapatinati si cu idei fixe ce spuneti? Ne intelegem chiar f bine si sincer parerea mea e ca nu tine de zodie cat tine de caracterul fiecaruia.Sincer asa m'am gandit si eu la inceput ca e imposibil sa mearga doua zodii de acelasi tip..dar m'am inselat.. atata timp cat fiecare partener stie sa lase putin de la sine va fi intelegere. Nu conteaza zodia..daca simtiti ceva unul pentru altul go for it! si daca tinde sa devina impulsiv, posesiv sau mai stiu eu cum, vorbiti discutati aceste probleme pentru ca el sa isi dea seama ca a intrecut limita. Conversatia face mult intr'o relatie.. parerea mea..
otilia3012
Postat pe 19 Noiembrie 2008 22:56
ai dreptate relatile de acelas zodii nu merg de obicei o fecioara este tare incapatinata ambitioasa....etc eu sant fecioara asa ca styu cum merg lucrurile

Postat pe 13 Decembrie 2008 20:27
cAUTA PE UN SITE SPECIALIZAT IN ASTROLOGIE SI AI SA VEZI.... ORIICUM NU TE LUA DUPA HOROSCOP
_dulcik_
Postat pe 8 Februarie 2009 23:13
noi suntem doi sagetatori... si intr-adevar e putin mai dificila relatia dintre doua persoane cu aceeasi zodie...insa daca stiti sa faceti anumite compromisuri va fi totul ok...important e sa va intelegeti comportamentul..si sa comunicati f mult..la mine, tot timpul cand face ceva ce nu imi convine, incerc sa inteleg care e motivul... si imi dau seama ca si eu ma port cateodata asa. si e reciproc..deci daca va intelegeti, nu conteaza ca sunteti in aceeasi zodie..good luck!
Vicky_s
Postat pe 16 Februarie 2009 10:58
De la: AdrIanalove22, la data 2008-11-18 15:51:05
De la: my_chocolat, la data 2008-10-24 17:50:07 EU FECIOARA SI EL TOT FECIOARA !!! CINE SE PRICEPE SI IMI SPUNE DACA NE POTRIVIM, CUM SUNT BARBATII IN FECIOARA, DACA TE POTI BAZA PE EI, SUNT EI OARE NISTE PERSOANE INTELEGATOARE ??? ASTEPT SA IMI SPUNETI PARERILE VOSTRE ! SI LA URMA IMI VOI SPUNE SI EU PAREREA MEA



fara suparare..fugi cat mai poti
o sa ti se acreasca pana la urma..din exeperienta vb..eu sunt fecioara..prietenul meu tot fecioara..eu nu mai pot sunt la capatul puterilor...imi doresc decat liniste....nu mai stiu ec sa fac....ma gandesc acu..si eu la ce decizie voi lua....


se potrivesc garantat 100%.
lizucaus
Postat pe 16 Februarie 2009 11:49
Ce porcarie sa te iei dupa zodii
Daca ar fi sa mai iau dupa astea.......sotul meu e intr-o zodie care nu se potriveste cu a mea si totusi avem o casnicie fericita.
Caracterul unei persoane conteaza,NU ZODIA!!!!!!
andreea1976
Postat pe 16 Februarie 2009 11:57
Nu cred ca este f importanta zodia pentru o relatie. Daca e sa fim corecti trebuie sa fim atenti si la ascendent, nu??Dar de fapt cred ca cel mai important este psihicul si caracterul fiecaruia, care depinde de gene, de educatie, de modul in care a trait ETC ETC.
Nu poti reduce un om la o zodie! Asa iei prima fecioara sau primul geaman pe care il intalnesti pe strada, ca asa zice in carte acolo: eu cu gemeni ma potrivesc.
blackjasmine
Postat pe 16 Februarie 2009 16:03
De la: lizucaus, la data 2009-02-16 11:49:57
De la: AdrIanalove22, la data 2008-11-18 15:51:05
De la: my_chocolat, la data 2008-10-24 17:50:07 EU FECIOARA SI EL TOT FECIOARA !!! CINE SE PRICEPE SI IMI SPUNE DACA NE POTRIVIM, CUM SUNT BARBATII IN FECIOARA, DACA TE POTI BAZA PE EI, SUNT EI OARE NISTE PERSOANE INTELEGATOARE ??? ASTEPT SA IMI SPUNETI PARERILE VOSTRE ! SI LA URMA IMI VOI SPUNE SI EU PAREREA MEA



fara suparare..fugi cat mai poti
o sa ti se acreasca pana la urma..din exeperienta vb..eu sunt fecioara..prietenul meu tot fecioara..eu nu mai pot sunt la capatul puterilor...imi doresc decat liniste....nu mai stiu ec sa fac....ma gandesc acu..si eu la ce decizie voi lua....


se potrivesc garantat 100%.

eu berbec si el taur,poate cineva sa-mi spuna dc ne potrivim?
kudika032675
Postat pe 6 Iunie 2009 09:02
De la: lizucaus, la data 2009-02-16 11:49:57
De la: AdrIanalove22, la data 2008-11-18 15:51:05
De la: my_chocolat, la data 2008-10-24 17:50:07 EU FECIOARA SI EL TOT FECIOARA !!! CINE SE PRICEPE SI IMI SPUNE DACA NE POTRIVIM, CUM SUNT BARBATII IN FECIOARA, DACA TE POTI BAZA PE EI, SUNT EI OARE NISTE PERSOANE INTELEGATOARE ??? ASTEPT SA IMI SPUNETI PARERILE VOSTRE ! SI LA URMA IMI VOI SPUNE SI EU PAREREA MEA



fara suparare..fugi cat mai poti
o sa ti se acreasca pana la urma..din exeperienta vb..eu sunt fecioara..prietenul meu tot fecioara..eu nu mai pot sunt la capatul puterilor...imi doresc decat liniste....nu mai stiu ec sa fac....ma gandesc acu..si eu la ce decizie voi lua....


se potrivesc garantat 100%.
kudika032675
Postat pe 6 Iunie 2009 09:39
eu sunt rac si iubitul meu tot asa ,suntem la o zi unul dupa celalat..totul merge bine ..e adevarat suntem cam gelosi insa daca stii sa lasi de la tine la mom potrivit e ok
sweet_mirela2
Postat pe 30 Iunie 2009 23:19
shoot me now!!!!!!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 23:25
se inteleg super bine sa sti
_dulcik_
Postat pe 2 Iulie 2009 10:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
revelion 2010 1 De la: claudiera 7 Noiembrie 2009 19:33
Mostenire 15.000 euro 32 De la: Army96 10 August 2009 22:32
eu balanta-el gemeni ?.............sar potrivi.....? 6 De la: yneedlove 28 Septembrie 2009 17:34
R.I.P-Michael Jackson-The King Of Pop 3 De la: ade207 7 Iulie 2009 09:12
buna 7 De la: miss_darine 21 Decembrie 2009 17:47