Setari Cookie-uri

SLABESTE SIGUR!!!SI FI SI SANATOASA PE DEASUPRA!

DIETA(CEEA CE MANANCI) SE BAZEAZA PE NUTRITIE PERSONALIZATA!
AM INCERCAT SA CAUT O METODA PRIN CARE SA VA ADUC SI VOUA ASTA SI IATA-MA LA DISPOZITIA VOASTRA.SUNT CONSULTANT DE NUTRITIE SI CHIAR IMI DORESC SA VA AJUT SA VA REZOLVATI PROBLEMELE DE SANATATE SI DE GREUTATE.
70% DIN PROBLEMELE DE SANATATE POT FI REZOLVATE PRINTR-O NUTRTIE ECHILIBRATA.
ASTEPT DIN PARTEA VOASTRA CAT MAI MULTE INTREBARI.
MENTIONEZ CA AM CURSURI INTERNATIONALE CU CEI MAI BUNI MEDICI NUTRTIONISTI DIN LUME:LUIS IGNARO(LAUREAT AL PREMIULUI NOBEL PENTRU NUTRITIE SANATOASA SI PROBLEME CARDIOVASCULARE), DR. DAVID HEBER, DOCTOR IN NUTRITIE SI PROFESOR LA CENTRU DE RESURSE UMANE SI DE TRATARE A CANCERULUI SI OBEZITATII DIN LOS ANGELES) SI ALTII.
SI MI-AM PROPUS SA VA PUN SI VOUA ACESTE LUCRURI LA DISPOZITIE.
CONSULTATIILE LE VOI FACE GRATUIT AICI PE FORUM.
IMI PUTEATI ADRESA ORICE INTREBARI IN LEGATURA CU NUTRITIA SANATOASA.LA INTREBARILE LA CARE EU PERSONAL NU VOI STII SA VA RASPUND O SA CONTACTEZ CONSILIUL DE MEDICI DIN ROMANIA SI APOI O SA VA TRIMIT RASPUNSUL TOT AICI.ADOR CEEA CE FAC SI DE ACEEA VREAU SA VA STAU SI VOUA LA DISPOZITIE.
biancorossi
Postat pe 27 Octombrie 2008 10:12
PUTETI AFLA CE SCOR WELLNESS AVETI, SI CE PUTETI FACE CA SA IL IMBUNATATITI, CATE CALORII SI CATE PROTEINE TREBUIE SA MANCATI CA SA VA SIMTITI BINE, SA VA INGRASATI SAU SA SLABITI, SAU PUR SI SIMPLU SA VA MENTINETI SANATOS, CARE ESTE GREUTATEA OPTIMA LA CARE TREBUIE SA FITI SI CEL MAI IMPORTANT E CUM SA AJUNGETI LA EA!!!
biancorossi
Postat pe 27 Octombrie 2008 10:15
Apropo, care sunteti interesate sa vedeti si rezultate o sa vi le arat cu placere...absolut tot ce vreti sa stiti...
biancorossi
Postat pe 27 Octombrie 2008 10:28
am 20 de ani,160 cm si 69 kg.mereu oscilez intre 67-70kg.nu reusesc niciodata sa slabesc.nush ce sa incerc pt ca eu sunt "destul"de gurmanda.......adik chiar imi place sa mananc.mi-as dori sa reusesc sa slabesc sa ajung si eu macar la 60 kg,dar sa-mi pot pastra aceasta greutate.mentionez ca sunt studenta si NU am un program regulat de masa sau efort fizic.ce-mi recomandati?va rog nu ma ocoliti.
va multumesc anticipat!o seara placuta!!
cristinutza_m40
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:14
BUNA MA NUMESC ROXANA SI AM SI EU O INTREBARE.VREAU SA SLABESC.AM 1,64-65 INALTIME SI 75 KG 13 ANI..NU STIU CUM SA MA LAS DE DULCIURI IN SPECIAL DE SUCURI.AM BURTE MARE?IN REST TOTUL E OK. AS VREA SA AJUNG LA 55 KG.SFATUITI-MA CE SA FAC.VA MULTUMESC.

Postat pe 30 Decembrie 2008 23:49
SLABESTI FARA REGIM,DIETA, EXERCITII SAU REACTII ADVERSE intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.id: desert.plant

tu incearca sa-ti doresti,noi te ajutam!
desert_plant
Postat pe 31 Ianuarie 2009 07:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Metabolism 3 De la: diabet2009 5 Aprilie 2009 14:02
Diagnosticare energetica (metoda GDV, efectul Kirlian) 1 De la: kudika074491 13 Octombrie 2009 14:27
SuperSlim sau Capsula de Slabit? 2 De la: dandanaua_reloaded 27 Februarie 2010 19:12
culoare.. 1 De la: anyta1k 13 Octombrie 2009 16:16
CAPSULA DE SLABIT 107 De la: kudika_1031656 21 Decembrie 2018 02:21