Setari Cookie-uri

pt.BAIETI/BARBATI

BUNA tuturor!
Voi v-ati da seama daca iubita voastra v-a inselat/va inseala doar dupa felul in care a facut/face sex/dragoste????....ceea ce vreau sa spun e ca actul infidelitatii s-a produs, ea nu verbalizeaza infedilitatea,dar in pat e(oare?) altfel chiar daca e dornica de sex cu iubitul ei!
Asadar,ce imi spuneti!??? mutumesc anticipat pt. raspunsuri!



Postat pe 30 Octombrie 2008 09:11
de obicei cand o tipa inseala....n-o face numai cu corpul si o face si cu anumite sentimente.

parerea mea este ca in pat e greu sa-ti dea seama daca te-a inselat sau nu....mai mari sanse ai sa-ti dai seama dupa comportamentul ei....e mai distanta.
anderson
Postat pe 30 Octombrie 2008 11:56
Mersi anderson!
Prin urmare, fizic,in timpul unei partide barbatii nu isi dau seama!!!
Femeile se dau singure de gol prin comportament fiindca se implica emotional de fiecare data!????

Oh,GOD, life sucks sometimes

Postat pe 30 Octombrie 2008 12:43
De la: akna25, la data 2008-10-30 09:11:12 BUNA tuturor!
Voi v-ati da seama daca iubita voastra v-a inselat/va inseala doar dupa felul in care a facut/face sex/dragoste????....ceea ce vreau sa spun e ca actul infidelitatii s-a produs, ea nu verbalizeaza infedilitatea,dar in pat e(oare?) altfel chiar daca e dornica de sex cu iubitul ei!
Asadar,ce imi spuneti!??? mutumesc anticipat pt. raspunsuri!





incep cu o intrebare....Ai gresit carecumva si iti este frik? stii depinde cat de inchegata este relatia...depinde ce ce la inselat ...se poate da de gol si in pat facand lucruri care pana atunci nu le facea si asta inconstient.....depinde acu si de fata....
mickyyo_parintele
Postat pe 31 Octombrie 2008 02:19
Stai asa, Mikyyo! Adica daca femeia vrea sa experimenteze ceva noi in pat, tu iti pui problema ca te-a inselat?
Lucia1971
Postat pe 31 Octombrie 2008 09:29
De la: Lucia1971, la data 2008-10-31 09:29:11Stai asa, Mikyyo! Adica daca femeia vrea sa experimenteze ceva noi in pat, tu iti pui problema ca te-a inselat?


dimpotriva, eu cred ca daca inseala sau a inselat, este mai distanta ! nu mi s-a intamplat dar eu asa cred ca as fi

Postat pe 31 Octombrie 2008 09:37
De la: Lucia1971, la data 2008-10-31 09:29:11Stai asa, Mikyyo! Adica daca femeia vrea sa experimenteze ceva noi in pat, tu iti pui problema ca te-a inselat?



draga mea poate nu am fo destul de calar dar ma refeream la ceva ce eu ca prieten al ei iam cerut eaa a sustinut ca nu vrea dupa care asa deodata de apuca si face....oare care ar fi cauza?
mickyyo_parintele
Postat pe 1 Noiembrie 2008 02:05
Grija mare ce vorbesti in timp ce faci dragoste cu el ... ca daca ii rostesti numele aluilalt ... e grav.

Vorbele te pot trada ...

trupul ... are multe scuze.
florinbb
Postat pe 2 Noiembrie 2008 10:08
De la: florinbb, la data 2008-11-02 10:08:46Grija mare ce vorbesti in timp ce faci dragoste cu el ... ca daca ii rostesti numele aluilalt ... e grav.

Vorbele te pot trada ...

trupul ... are multe scuze.



si asta e drept
mickyyo_parintele
Postat pe 2 Noiembrie 2008 17:53
... poti sa-ti dai seama daca ai deja niste banuieli . daca nu ai banuieli ai impresia ca este doar intr-o zi proasta ... si mai sunt si altele . in primul rand "... ma doare capul , n-am chef de nimic azi ! " apoi brusc ramane mereu peste program la serviciu , este foarte-foarte obosita cand vrei s-o calaresti un pic , brusc nu-i mai convin ponctele tale de vedere care-i conveneau inainte , mai multe chestii etc.
claudio
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:48
Daca femeia stie sa se prefaca bine , barbatul nu o sa- si dea niciodata seama ca il inseala.........credeti-ma pe cuvant
larevedere
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:45
De la: florinbb, la data 2008-11-02 10:08:46Grija mare ce vorbesti in timp ce faci dragoste cu el ... ca daca ii rostesti numele aluilalt ... e grav.


Corect, mi s-a intamplat si mie, numai ca situatia era un pic diferita, eu eram iubitul nou, ne stiam de o luna de zile, si eram in patul lui, al sotului, cand i-a rostit numele...


Cum m-am simtit? Pe moment a fost groaznic, nu am mai putut face nimic...a incept sa planga si sa isi ceara scuze, am tinut-o in brate restul noptii pana sper dimineata cand m-am trezit mai devreme, si am ramas langa pat, privind-o pana s-a trezit.

Continuare...in celelelalte posturi
Blackmoonrider
Postat pe 4 Noiembrie 2008 11:19
De la: Blackmoonrider, la data 2008-11-04 11:19:00
De la: florinbb, la data 2008-11-02 10:08:46Grija mare ce vorbesti in timp ce faci dragoste cu el ... ca daca ii rostesti numele aluilalt ... e grav.


Corect, mi s-a intamplat si mie, numai ca situatia era un pic diferita, eu eram iubitul nou, ne stiam de o luna de zile, si eram in patul lui, al sotului, cand i-a rostit numele...


Cum m-am simtit? Pe moment a fost groaznic, nu am mai putut face nimic...a incept sa planga si sa isi ceara scuze, am tinut-o in brate restul noptii pana sper dimineata cand m-am trezit mai devreme, si am ramas langa pat, privind-o pana s-a trezit.

Continuare...in celelelalte posturi

iuiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! In patul sotului? Asta este lucrul peste care nu as putea niciodata sa trec. Sunt atatea pensiuni, hoteluri... etc... etc... Sa faca sotul meu gingasii cu o alta femeie in patul nostru, consider de neiertat! Ca si cand mi-ar pangari patul!
Dar sa-ti spun parerea mea la ceea ce ai postat. Cred ca te-ai simtit mizerabil in acel moment. N-as fi vrut sa fiu in locul tau!
Lucia1971
Postat pe 4 Noiembrie 2008 11:25
Tind sa cred ca femeile ,cu toate ca au "gura mai mare"decat barbatii,stiu in situatii din astea sa taca.E mai grav cu barbatii scapa porumbelul pentru ca spre deosebire de voi in timpul actelor mintea le fuge aiurea.Sau poate numai mie....acum cateva luni in plina actiune,numai ca ma trezesc ca in loc de Amalia zic Anca.Sa ma fac ca ploua nu avea rost.Mai sa imi rupa jugulara-"Animala ce esti tu stiam ca n-ai uita-o..si cate si mai cate"
samsonics
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:12
De la: samsonics, la data 2008-11-10 18:12:48 Tind sa cred ca femeile ,cu toate ca au "gura mai mare"decat barbatii,stiu in situatii din astea sa taca.E mai grav cu barbatii scapa porumbelul pentru ca spre deosebire de voi in timpul actelor mintea le fuge aiurea.Sau poate numai mie....acum cateva luni in plina actiune,numai ca ma trezesc ca in loc de Amalia zic Anca.Sa ma fac ca ploua nu avea rost.Mai sa imi rupa jugulara-"Animala ce esti tu stiam ca n-ai uita-o..si cate si mai cate"
...


ai scapat ieftin fractica....eu era sa raman fara de oua .....naspa dar a trrecut iam explicat si ma inteles
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Noiembrie 2008 03:35
dupa o partida discutand una alta, se gaseste ea sa marturiseasca ca are niste orgasme dar a zis ceva de genul"wow pitic cu tine am cele mai tari orgasme" pretindea ca a avut un singur contact cu singurul prieten pe care l-a avut,asta sa fie cu mine. si ca fusese foarte esuat. sa fi scapat-o gura, sa fie doar o gresala de exprimare, sau cele mai tari orgasme dintre mine si ...chestiile pe care le face ea in intimitatea ei , nu inteleg. cand i-am cerut o explicatie pt ce a zis , s-a pus intr-un colt si plangea incontinuu, pe motiv k , cum pot gandii asa ceva despre ea. ma rog, vulnerabilitatea si-a spus cuvantul :) si am calmat lucrurile si totul a fost ok. am mai postat pe undeva , la sectiunea cu increderea. eu nu stiu ce sa mai cred despre ea. in fine ...dati-va si voi cu parerea despre faza asta. sunt curios un pic thanks

Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:04
De la: trentemoller, la data 2008-11-25 14:04:08dupa o partida discutand una alta, se gaseste ea sa marturiseasca ca are niste orgasme dar a zis ceva de genul"wow pitic cu tine am cele mai tari orgasme" pretindea ca a avut un singur contact cu singurul prieten pe care l-a avut,asta sa fie cu mine. si ca fusese foarte esuat. sa fi scapat-o gura, sa fie doar o gresala de exprimare, sau cele mai tari orgasme dintre mine si ...chestiile pe care le face ea in intimitatea ei , nu inteleg. cand i-am cerut o explicatie pt ce a zis , s-a pus intr-un colt si plangea incontinuu, pe motiv k , cum pot gandii asa ceva despre ea. ma rog, vulnerabilitatea si-a spus cuvantul :) si am calmat lucrurile si totul a fost ok. am mai postat pe undeva , la sectiunea cu increderea. eu nu stiu ce sa mai cred despre ea. in fine ...dati-va si voi cu parerea despre faza asta. sunt curios un pic thanks



nu cred ca trebuie sa te panichezi...daca vrea sa te minta, te minte...crede-ma, nici nu iti dai seama ;) bravo tie ca ii oferi asemenea orgasme ;)

Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:07
minciuna se afla oricat ai ascunde... stii vb aia...ulciarul nu merge de multe ori la apa... asa ca mai bine te opresti pna nu e prea tarziu
ariana25
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:30
Ba eu cred ca are de ce sa se panicheze penttru ca si eu m-as panica daca al meu mi-ar spune ceva de genul tinand cont de faptul ca-s singura lui partenera
iris_4_ever
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:34
poate ca a gresit...mi s-a intamplat si mie si chiar ca am avut sau chiar nu am alti parteneri

Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:35
cand o sa am timp crek o sa va povestesc toata faza, dar toata, si pt asta trebuie timp nu gluma :)) asa ca idee , pt k fara sa-mi dau seama a trecut un an, ma rog ne-am despartit acu' aproape o luna, dar mama dracu am trecut prin chinuri nu gluma sa putem inainta realtia asta pe care ne-am dorit-o atat de mult (cel putin asa zicea si ea) si eu nu AM HABAR CE ESTE IN CAPUL EI , si ce fel de om este ea. si in plus poate mai radeti de una alta mc pt raspunsuri salve!

Postat pe 25 Noiembrie 2008 20:12
De la: trentemoller, la data 2008-11-25 20:12:59cand o sa am timp crek o sa va povestesc toata faza, dar toata, si pt asta trebuie timp nu gluma :)) asa ca idee , pt k fara sa-mi dau seama a trecut un an, ma rog ne-am despartit acu' aproape o luna, dar mama dracu am trecut prin chinuri nu gluma sa putem inainta realtia asta pe care ne-am dorit-o atat de mult (cel putin asa zicea si ea) si eu nu AM HABAR CE ESTE IN CAPUL EI , si ce fel de om este ea. si in plus poate mai radeti de una alta mc pt raspunsuri salve!

Astept cu nerabdare sa citesc toata faza
Sa auzim numai de bine
yumy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 20:17
........atunci cand o femeie inseala reuseste mult mai bine sa ascunda acest lucru in comparatie cu un barbat.....
ireneire
Postat pe 24 Februarie 2009 09:38
De la: ireneire, la data 2009-02-24 09:38:26........atunci cand o femeie inseala reuseste mult mai bine sa ascunda acest lucru in comparatie cu un barbat.....

da pentru ca barbatii devin indiferenti iar femeile au suflet si cu el ascund faptele dar nici asta nu e suficient la un moment dat se va afla adevarul
yumy
Postat pe 24 Februarie 2009 09:46
cu siguranta m-as da de gol...... ...asa ca renunt la varianta cu inselatul
mai bine pun punct ...si apoi o i-au de la capat
ninushk
Postat pe 29 Martie 2009 22:00
De la: florinbb, la data 2008-11-02 10:08:46Grija mare ce vorbesti in timp ce faci dragoste cu el ... ca daca ii rostesti numele aluilalt ... e grav.

Vorbele te pot trada ...

trupul ... are multe scuze.


mai dar nu inteleg kestia asta...voi cand faceti dragoste....rostiti numele iubitului??:O adica spre ex il keama razvan...si ziceti "ah razvan " sau cum??nu am facut asta niciodata nici prietenul meu..mi se pare ciudata nush... voi ce ziceti??
glumeatza
Postat pe 29 Martie 2009 23:47
Si-a facut curaj si GATA a facut ce i-ai cerut.Pentru o femeie e mai greu sa-si lase inhibitiile si orice trece prin creier pana la actul in sine.
anghelescuadriana
Postat pe 30 Martie 2009 09:42
De la: trentemoller, la data 2008-11-25 14:04:08dupa o partida discutand una alta, se gaseste ea sa marturiseasca ca are niste orgasme dar a zis ceva de genul"wow pitic cu tine am cele mai tari orgasme" pretindea ca a avut un singur contact cu singurul prieten pe care l-a avut,asta sa fie cu mine. si ca fusese foarte esuat. sa fi scapat-o gura, sa fie doar o gresala de exprimare, sau cele mai tari orgasme dintre mine si ...chestiile pe care le face ea in intimitatea ei , nu inteleg. cand i-am cerut o explicatie pt ce a zis , s-a pus intr-un colt si plangea incontinuu, pe motiv k , cum pot gandii asa ceva despre ea. ma rog, vulnerabilitatea si-a spus cuvantul :) si am calmat lucrurile si totul a fost ok. am mai postat pe undeva , la sectiunea cu increderea. eu nu stiu ce sa mai cred despre ea. in fine ...dati-va si voi cu parerea despre faza asta. sunt curios un pic thanks


Prietene,asta suna ca in bancul ala:..." dragul meu...dintre toti prietenii tai....tu f...ti cel mai bine..."!!!
bl_de
Postat pe 30 Martie 2009 10:17
De la: ankcabanca, la data 2009-03-29 23:47:08
De la: florinbb, la data 2008-11-02 10:08:46Grija mare ce vorbesti in timp ce faci dragoste cu el ... ca daca ii rostesti numele aluilalt ... e grav.

Vorbele te pot trada ...

trupul ... are multe scuze.


mai dar nu inteleg kestia asta...voi cand faceti dragoste....rostiti numele iubitului??:O adica spre ex il keama razvan...si ziceti "ah razvan " sau cum??nu am facut asta niciodata nici prietenul meu..mi se pare ciudata nush... voi ce ziceti??


Pai asta e ciudat? "Am eu un prieten" care in dogystie isi face cu ochiu in oglinda.Eee..ce zici de asta?
Dar el nu face dragoste...el si-o trage.Oricum faptul ca nu-i rostesti numele inseamna ca stii sigur cu cine "o faci".Si nu-i rau deloc sa tipe tzantzarii mai tare ca tine.Tchuss!
VisareInVant
Postat pe 30 Martie 2009 11:29
eu una din potriva daca ar fi sa-l insel probabil as fi mai atenta cu el (poate probabil pt ca m-as simti vinovata)
Anonima_007
Postat pe 29 Mai 2009 13:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dati'ne un sfat :D 18 De la: karynutza18 26 Noiembrie 2009 10:07
faceti sex anal pentru fete? 60 De la: adi23_2006 26 Mai 2013 11:38
E adevarat ca la penitenciar se practica homosexualitatea...? 49 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:36
estetica genitala 95 De la: kudika069456 18 Septembrie 2009 15:00
Swing ? 85 De la: denis_3d25 23 Iulie 2011 18:16