Setari Cookie-uri

Kdou !

De la: Lillix, la data 2008-11-13 00:54:14Nah ca am dat o n facultatzi si univesitatzi? Da' eu cu cine votez?

Cata lipsa de umor...hmm poate ar fi timpu' sa termin si io liceu la seral



glumeam si noi si uite la ce s-a ajuns...offf doamne ! stii cine mai lipseste acum ? mihaella

Postat pe 13 Noiembrie 2008 00:56
De la: bibisi19, la data 2008-11-13 00:54:24"domnule" ai sa.i dai o bere blondei ca mai are putin si.ti cladeste statuie


si eu ei ...e reciproca chestia ...

Postat pe 13 Noiembrie 2008 00:56
De la: Georgia99, la data 2008-11-13 00:56:16
De la: Lillix, la data 2008-11-13 00:54:14Nah ca am dat o n facultatzi si univesitatzi? Da' eu cu cine votez?

Cata lipsa de umor...hmm poate ar fi timpu' sa termin si io liceu la seral



glumeam si noi si uite la ce s-a ajuns...offf doamne ! stii cine mai lipseste acum ? mihaella


si berbeaca
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 00:57
am plecat...bye...nb all!!!!!
bibisi19
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:00
Va recomand ca mijloace de expresie lumina, sunetul, spatiul si miscarea, ca materie aveti intrega libertate...cu sigurantza daca mi permitetzi

Pentru statuile alea... ma refereama adica
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:00
Georgia , iti repet , de pe forumul asta poate as tine la doua-trei pareri , a ta nu e cazul , greseala mea ca ti`am raspuns , nu petrec atat timp ca tine pe aici
Kittynelle
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:02
Noapte buna Bibi
Kittynelle
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:02
Georgia ...n ai maine cursuri? Ca maine-poimaine vii sa te angajez si o sa-ti amintesc ca in loc sa inveti stai numai pe forum...

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:04
Nite'nite'!
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:04
mersi puffilici...distractie placuta!si nb!!
bibisi19
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:04
De la: Puffilici, la data 2008-11-13 01:02:02Georgia , iti repet , de pe forumul asta poate as tine la doua-trei pareri , a ta nu e cazul , greseala mea ca ti`am raspuns , nu petrec atat timp ca tine pe aici


bine pisi, ia in considerare ce zice oana, rebel, prietene de-ale tale. Daca o sa citest atent vei vedea ca eu chiar nu am avut intentia sa iti vb urat, nu am facut asta ! O iei cum vrei tu !

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:07
De la: Puffilici, la data 2008-11-13 01:02:02Georgia , iti repet , de pe forumul asta poate as tine la doua-trei pareri , a ta nu e cazul , greseala mea ca ti`am raspuns , nu petrec atat timp ca tine pe aici


Ai innebunit ? ... O mai bag eu in seama cand ma mai citeaza ... desi e-n alta retea ... dar na ... treaca de la mine ...

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:07
Hello.Postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com.hainute ieftine si funny.have a look
_madalina_alexandra_
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:09
Incredibil... Voi chiar gasiti motiv de cearta din orice mai fetelor? Pfffff... Mai bine faceti pace
Barby_girl_023
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:09
Bine Georgia , hai sa trecem peste , ok? El e prietenul meu bun si ii iau apararea oriunde si oricand pt ca asta fac prietenii , sa fie clar... Cat despre cele doua nume date mai sus , nu stiu ce vrei sa spui , cu Rebeca nu am nimic, imi e chiar simpatica , iar pe cealalta nu prea am bagat`o`n seama ca e pierdere de vreme. Deci , nu stiu ce conzluzii tragi tu , dar tine`le pt tine. Sper ca am lamurit. Noapte buna
Kittynelle
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:12
Ma enervezi ... de ce faci pace cu ea ... mai radeam si eu putin de cat poate ...

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:13
Georgia ... descarca-ti hormonii cu mine ... ca nu mi-e somn inca si nici nu-s asa calm ca Puffilici ...

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:15
Lili ... tu ce mai faci ... inca te rogi la Mos Craciun ... ?

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:18
:sml-jumpiBig wheel keep on turning
Proud mary keep on burning
And were rolling, rolling
Rolling on the river
ng0Big wheel keep on turning
Proud mary keep on burning
And were rolling, rolling
Rolling on the river
044:

Big wheel keep on turning
Proud mary keep on burning
And were rollin', rollin'
Rollin' on the river


Da, da, da vreu si eu statuie
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:18
De la: Puffilici, la data 2008-11-13 01:12:09Bine Georgia , hai sa trecem peste , ok? El e prietenul meu bun si ii iau apararea oriunde si oricand pt ca asta fac prietenii , sa fie clar... Cat despre cele doua nume date mai sus , nu stiu ce vrei sa spui , cu Rebeca nu am nimic, imi e chiar simpatica , iar pe cealalta nu prea am bagat`o`n seama ca e pierdere de vreme. Deci , nu stiu ce conzluzii tragi tu , dar tine`le pt tine. Sper ca am lamurit. Noapte buna



tu nu ai inteles ca atat eu cat si lilix glumeam cu el. Asa cum fac multi pe acest forum ! Dar daca la tine si la el nu tine gluma si va place sa va sprijiniti luandu-va de altii, e treaba voastra ! am zis si repet, eu iti facusem o mica observatie legat de cum te-ai exprimat fata de lilix. Nu obisnuiesc sa am ceva cu persoanele normale, cel putin asa te-am considerat daca nu m-am legat de tine ! Aaa...si daca m aleg de coman si de utilizatori gen coman, cred ca este ceva normal. La fel de normal cum este si decizia mea de a-mi petrece timpul pe forum asa cum vreau si cat vreau . Deci fara comentarii aiurea ! Fara sa te legi de persoane de parca stii ce si cum sunt ! Fara sa te dai destept ca ai facut 10 mii de facultati ! Cand am zis ca nu ma exprim ca la liceu am sugerat ca nu e cazul sa scriu corect din pct de vedere ortografic, iar tu de la toata faza asta trebuia sa te iei de scolile mele ? Asa ca trage concluziile si fara postari ca nu isi au rostul. De la caterinca s-a trecut la chestii obisnuite pe forum de l aun timp, pt care trebuie sa ii multumim oanei, ca ea a dat tonul

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:19
De la: Un_Domn, la data 2008-11-13 01:15:46Georgia ... descarca-ti hormonii cu mine ... ca nu mi-e somn inca si nici nu-s asa calm ca Puffilici ...



hormonii mei sunt in limite normale pisi boy. Tu cum esti, cu analizele la zi ?

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:20
baga un pachet de kent ... si vorbim apoi sa vad cum mai esti ...

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:25
ee na, si pe asta de unde o mai stii ? uite ca poate bag altceva, un pachet din iubit si se rezolva si hormonii mei chit ca sunt in limite normale

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:28
De la: Georgia99, la data 2008-11-13 01:19:29
De la: Puffilici, la data 2008-11-13 01:12:09Bine Georgia , hai sa trecem peste , ok? El e prietenul meu bun si ii iau apararea oriunde si oricand pt ca asta fac prietenii , sa fie clar... Cat despre cele doua nume date mai sus , nu stiu ce vrei sa spui , cu Rebeca nu am nimic, imi e chiar simpatica , iar pe cealalta nu prea am bagat`o`n seama ca e pierdere de vreme. Deci , nu stiu ce conzluzii tragi tu , dar tine`le pt tine. Sper ca am lamurit. Noapte buna



tu nu ai inteles ca atat eu cat si lilix glumeam cu el. Asa cum fac multi pe acest forum ! Dar daca la tine si la el nu tine gluma si va place sa va sprijiniti luandu-va de altii, e treaba voastra ! am zis si repet, eu iti facusem o mica observatie legat de cum te-ai exprimat fata de lilix. Nu obisnuiesc sa am ceva cu persoanele normale, cel putin asa te-am considerat daca nu m-am legat de tine ! Aaa...si daca m aleg de coman si de utilizatori gen coman, cred ca este ceva normal. La fel de normal cum este si decizia mea de a-mi petrece timpul pe forum asa cum vreau si cat vreau . Deci fara comentarii aiurea ! Fara sa te legi de persoane de parca stii ce si cum sunt ! Fara sa te dai destept ca ai facut 10 mii de facultati ! Cand am zis ca nu ma exprim ca la liceu am sugerat ca nu e cazul sa scriu corect din pct de vedere ortografic, iar tu de la toata faza asta trebuia sa te iei de scolile mele ? Asa ca trage concluziile si fara postari ca nu isi au rostul. De la caterinca s-a trecut la chestii obisnuite pe forum de l aun timp, pt care trebuie sa ii multumim oanei, ca ea a dat tonul



Georgia, let's put on the red shoes and dance the blues! Eu sa stii ca ma gandesc serios sa ma intorc sa termin si eu liceu' ala la seral, ce zici ash face bine?

Inca mai meditez in privintza aromei la sapunu' ala, tzie care ti place?
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:29
De la: Georgia99, la data 2008-11-13 01:28:09ee na, si pe asta de unde o mai stii ? uite ca poate bag altceva, un pachet din iubit si se rezolva si hormonii mei chit ca sunt in limite normale


taci tu ... cand mai stai cu iubitul ... cum intru cum te vad pe aici ... sau te rogi si tu la Mos sa iti trimita unul ?

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:31
De la: Lillix, la data 2008-11-13 01:29:07
De la: Georgia99, la data 2008-11-13 01:19:29
De la: Puffilici, la data 2008-11-13 01:12:09Bine Georgia , hai sa trecem peste , ok? El e prietenul meu bun si ii iau apararea oriunde si oricand pt ca asta fac prietenii , sa fie clar... Cat despre cele doua nume date mai sus , nu stiu ce vrei sa spui , cu Rebeca nu am nimic, imi e chiar simpatica , iar pe cealalta nu prea am bagat`o`n seama ca e pierdere de vreme. Deci , nu stiu ce conzluzii tragi tu , dar tine`le pt tine. Sper ca am lamurit. Noapte buna



tu nu ai inteles ca atat eu cat si lilix glumeam cu el. Asa cum fac multi pe acest forum ! Dar daca la tine si la el nu tine gluma si va place sa va sprijiniti luandu-va de altii, e treaba voastra ! am zis si repet, eu iti facusem o mica observatie legat de cum te-ai exprimat fata de lilix. Nu obisnuiesc sa am ceva cu persoanele normale, cel putin asa te-am considerat daca nu m-am legat de tine ! Aaa...si daca m aleg de coman si de utilizatori gen coman, cred ca este ceva normal. La fel de normal cum este si decizia mea de a-mi petrece timpul pe forum asa cum vreau si cat vreau . Deci fara comentarii aiurea ! Fara sa te legi de persoane de parca stii ce si cum sunt ! Fara sa te dai destept ca ai facut 10 mii de facultati ! Cand am zis ca nu ma exprim ca la liceu am sugerat ca nu e cazul sa scriu corect din pct de vedere ortografic, iar tu de la toata faza asta trebuia sa te iei de scolile mele ? Asa ca trage concluziile si fara postari ca nu isi au rostul. De la caterinca s-a trecut la chestii obisnuite pe forum de l aun timp, pt care trebuie sa ii multumim oanei, ca ea a dat tonul



Georgia, let's put on the red shoes and dance the blues! Eu sa stii ca ma gandesc serios sa ma intorc sa termin si eu liceu' ala la seral, ce zici ash face bine?

Inca mai meditez in privintza aromei la sapunu' ala, tzie care ti place?




ooo, da, e trendy faza cu seralul, nuh ? eu zic ca esti trendy asa cum esti tu acum
pepene galben, capsune, dar sa il lasam pe domn sa hotarasca, este un domn, ce casca lui

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:31
domnule, iubitul meu chiar este un ,,domn'' si ma lasa sa imi fac de cap ! mos craciun vine la fete cu altceva, nu stii tu , las' ca mai inveti, ai timp, esti tanar, doamne ajuta

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:32
lasa georgie, nu-ti face sange rau, ca sa observi cat sta cineva pe forum, trebuie sa stai si tu la randu-ti, multisor :D
ca sa nu mai vorbim de common sense, ca n-am auzit sa fie materie predata prin cele scoli :-P
googoodoll
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:37
Acuma ce faci ... ii ridici statuie prietenului imaginar ... ?

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:38
Gugu ... ce faci? ... Ma leaga amintiti de Gugu ... e prima persoana cu care am interactionat pe aici ...

Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Acum ai sansa sa devii vedeta! 2 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 20:49
Pentru barbati in special 24 De la: pickard 26 Noiembrie 2010 08:39
Help!!!! 1 De la: anzemarinescu 21 Martie 2010 15:21
Cat de bune sunt acele cursuri Eurocor? 2 De la: grasshopper 16 Iulie 2010 10:26
ugg 6 De la: sweety_11 20 Octombrie 2009 16:12