Eu balanta autentica el sagetator??

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Eu balanta autentica el sagetator??: (3 din 2 voturi)

isa_bella Avatarul lui isa_bella

34 mesaje
Oras: drobeta turnu severin

Pana acum pare ca ne intelegem chiar nu ne-am certat deloc pana acum:))Dar pe viitor cum o fi?
Raporteaza abuz de limbaj
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Am sa-ti dau in carti, un pic mai tarziu, si o sa-ti spun, ca acum mi-am dat unghiile cu oja si nut pot.
isa_bella Avatarul lui isa_bella

34 mesaje
Oras: drobeta turnu severin

ia zi'mi k banuiesc k s-au uscat unghiile pana acuma:)):D
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compati...
Sweet Little Devil
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2008-11-09 16:14:51 Am sa-ti dau in carti, un pic mai tarziu, si o sa-ti spun, ca acum mi-am dat unghiile cu oja si nut pot.

Sweet Little Devil
extasy69 Avatarul lui extasy69

4 mesaje
Oras: galati

buna..........stai ca mie nu-mi vine sa cred......
eu sunt balanta si prietenul meu sagetator, suntem impreuna de 4 ani. nu ne-am certat niciodata
credeam ca sunt singura.....
kudika052895 Avatarul lui kudika052895

4 mesaje

SI EU SUNT SAGETATOR IAR IUBITUL MEU ESTE BALANTA,DAR MA INTELEG EXTRAORDINAR DE BINE CU EL. SUBTEM DE 1 AN IMPREUNA SI NE-AM INDRAGOSTIT DIN PRIMA CLIPA CAND NE-AM CUNOSCUT....PE ATUNCI EU ERA CU UN BAIAT DE 1 AN JUMATE IAR EL ERA DE APROAPE 8 ANI CU O TIPA DAR COINCIDENTA A FACUT CA IN ACEA PERIOADA FOSTUL MEU PRIETEN SE INDRAGOSTISE DE O TIPA SI A TREBUIT SA NE DESPARTIM SPRE NOROCUL MEU,IAR PRIETENUL MEU DE ACUM NU SE MAI INTELEGEA DE MULTA VREME CU FOSTA LUI PRIETENA SI A AVUT CEL MAI INTEMEIAT MOTIV SA O TERMINE DEFINITIV CU EA. VREAU SA SPUN CA NU AM SIMTIT NICIODATA CEEA CE SIMT PENTRU EL,IAR LA RANDUL LUI SPUNE ACELASI LUCRU SI NE INTELEGEM PERFECT DOAR CA DIN CAND IN CAND SUNTEM C-AM GELOSI DESI NU AVEM MOTIVE INTEMEIATE DAR NOI NE IUBIM ASTA CONTEAZA.