Setari Cookie-uri

helpppppppp

trec si eu printr o situatie dificila:( ma intalnesc cu cineva cu 10 ani mai mare k mn...eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.eu eram f indragostita de el si mi a fost km greu pana am aceeptat!! ne am intalnit doar pt sex,dar eu nu ma simteam o -amanta- se purta cu mine de park eram impreuna..ne am intalnit 2 luni apoi eu am rupt orice legatura timp de 5 luni.. apoi mi am amintit de el inainte de bac si i am tr un msg..era f suparat k nu l am mai cautat..si deja isi facuse prietena:( ne am gvazut pt prima data fara sa se intample nimik m a calmat pt k eram stresata de bac si a inceput sa fie mai interesat de mine..se interesa de ce fac,unde sunt si alte chestii..intre timp s a certa q prietena si ne vedeam mai des..a venit chiar si la mine la facultate in alt oras intr o seara k s ma vada..eram uimita!!!am profitat de asta sa aduc vorba de cv mai serios dar el nu a vrut sa discute..a zis k nu poate sa mi promita nimik..k nu vrea sa sufar..i am zis k il iubesc..am vazut k era confuz si am inchis sub..si ma intalnesc cu el in continuare in aceeasi situatie..sex si atat!!!desi nu e un sex cum pot sa zic k se face cu o amanta,e cv normal si frumos.se poarta k si km as fi eu prietena lui si nu ma pune la nush ce chestii!!! acum s a impacat cu prietena si ne vedem mai rar:(:(:( nu pot sa stiu de fapt ce vrea pentru k nu mai inteleg nimik.l am pus sa mi promita k o sa ne intalnim intotdeauna si k o s fie alaturi de mine...si mi a promis..eu ce sa mai inteleg?? am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:45
e aceiasi prob de 2 ori?
k ai mai deschis un topic
bestiuitza
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:48
De la: ciquy, la data 2008-11-09 23:45:38eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!


peste 10 ani o sa stii ca toti sunt la fel
sandra33
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:53
De la: sandra33, la data 2008-11-09 23:53:50
De la: ciquy, la data 2008-11-09 23:45:38eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!


peste 10 ani o sa stii ca toti sunt la fel



categoricc!!!
zvb81
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:08
la ce mai stai dupa el dak are deja prietena...e cam neserios tipu dak vrea sa mearga pe doua piste,vrea sa aiba si prietena dar si pe tine sa te tina pentru micile lui escapade amoroase...daca tie iti convine pozitia asta si te multumesti doar in postura asta...atunci continua,daca nu atunci gaseste-ti altul care sa te vrea numai pe tine si sa fie in stare sa faca orice pentru tine.tipu asta e cam un mare nesimtit.ia mai da-l in mamica lui,si cauta mai departe!
razz
Postat pe 16 Noiembrie 2008 13:38
De la: zvb81, la data 2008-11-16 11:08:27
De la: sandra33, la data 2008-11-09 23:53:50
De la: ciquy, la data 2008-11-09 23:45:38eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!


peste 10 ani o sa stii ca toti sunt la fel



categoricc!!!


serios?dar ce categorice sunteti pe niste false supozitii...frustrarea tre sa fie de vina
razz
Postat pe 16 Noiembrie 2008 13:42
Esti prea disponibila pentru el.....cred eu. De ce sa-si complice viata daca poate sa aiba, ceea ce-si doreste de la tina fara sa fie ceva "oficial". Tu trebuie sa sti ceea ce-ti doresti....daca accepti in continuare relatia asta asa si sa speri ca intr-o zi va fi altfel sau sa-i pui punct. Eu una n-asi accepta o astfel de relatie.
miracole21
Postat pe 16 Noiembrie 2008 14:04
buna!
respecta-te mai mult si nu-l mai lasa sa se foloseasca de tine. daca te iubea si isi dorea o relatie serioasa acum nu te mai intrebai ce sa faci. e un barbat slab, care nu stie ce vrea si care prefera sa cante la doua viori. am trecut si eu printr-o experienta asemanatoare din care am iesit dezamagita dar cu o invatatura de minte importanta. pleaca cu capul sus din trio-ul asta si gandeste-te ca meriti mai mult decat o partida de sex cu barbatul unei alte femei.
corycory
Postat pe 16 Noiembrie 2008 14:08
HEYY!!!! Cum suporti sa fi pusa pe locul 2???Daca te iubea sau macar insemna-i ceva pt el nu se impaca cu prietena lui.
OK.Am inteles ca ati stabilit pt prima data ca nu e relatie ca tu esti amanta,dar totusi la 2 a nu pari a fi asta.


Lasa-l,nu te merita.Sa caute pe altcineva ,tu mergi mai departe si vezeti de viata ta,de studii.
Sunt sigura ca este cineva acolo care te vrea doar pt el,care va sti cum sa te aprecieze.
Bafta in continuare.
soryanca
Postat pe 16 Noiembrie 2008 14:13
Va urez si eu un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Decembrie 2008 15:18
De la: ciquy, la data 2008-11-09 23:45:38trec si eu printr o situatie dificila:( ma intalnesc cu cineva cu 10 ani mai mare k mn...eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.eu eram f indragostita de el si mi a fost km greu pana am aceeptat!! ne am intalnit doar pt sex,dar eu nu ma simteam o -amanta- se purta cu mine de park eram impreuna..ne am intalnit 2 luni apoi eu am rupt orice legatura timp de 5 luni.. apoi mi am amintit de el inainte de bac si i am tr un msg..era f suparat k nu l am mai cautat..si deja isi facuse prietena:( ne am gvazut pt prima data fara sa se intample nimik m a calmat pt k eram stresata de bac si a inceput sa fie mai interesat de mine..se interesa de ce fac,unde sunt si alte chestii..intre timp s a certa q prietena si ne vedeam mai des..a venit chiar si la mine la facultate in alt oras intr o seara k s ma vada..eram uimita!!!am profitat de asta sa aduc vorba de cv mai serios dar el nu a vrut sa discute..a zis k nu poate sa mi promita nimik..k nu vrea sa sufar..i am zis k il iubesc..am vazut k era confuz si am inchis sub..si ma intalnesc cu el in continuare in aceeasi situatie..sex si atat!!!desi nu e un sex cum pot sa zic k se face cu o amanta,e cv normal si frumos.se poarta k si km as fi eu prietena lui si nu ma pune la nush ce chestii!!! acum s a impacat cu prietena si ne vedem mai rar:(:(:( nu pot sa stiu de fapt ce vrea pentru k nu mai inteleg nimik.l am pus sa mi promita k o sa ne intalnim intotdeauna si k o s fie alaturi de mine...si mi a promis..eu ce sa mai inteleg?? am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!

Scumpa mea prietena,

Nu ai mai postat demult... S-a mai schimbat relatia? Noutati?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 31 Decembrie 2008 15:36
lasa-l draga ca nu te merita si nici nu este serios ,vei suferi tu pana la urma .......ASCULTAMA
belezza60
Postat pe 3 Ianuarie 2009 13:17
Va invit sa vizitati site-ul meu www.elenya.cei3.ro
elenya83
Postat pe 25 Martie 2009 13:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nodul la san 3 De la: cantafabule 29 August 2009 12:05
Buna! 5 De la: kudika_964856 10 Mai 2014 14:32
Cizme din denim, any ideas ? 1 De la: anny09 10 Octombrie 2010 14:13
salut 33 De la: datura 24 Februarie 2009 20:27
Cat timp tine o dragoste adevarata? doar in primii ani de relatie...sau si dupa casatorie......... 17 De la: kudika191501 27 Iunie 2010 19:19