Setari Cookie-uri

exista?!

Am 28 de ani.Acum patru luni am cunoscut,intamplator,o femeie cu noua ani mai mare ca mine.Eu sunt burlac inca si nici nu am obligatii.Ea are o fetita in varsta de 6 ani,dintr-o casatorie anterioara,care a durat 3 ani si care s-a terminat din cauza ca ea a plecat cu alt barbat.Desi stiam dinainte ca era mai''populara'' intre barbatii cu care eu sunt prieten,nu m-a interesat si in patru luni m-a facut sa-i pun lumea la picioare.Chiar si cand am aflat ca ea se vede in acelasi timp cu alt barabat,nu am renuntat.Am incercat tot ce-am stiut ca s-o fac sa fie a mea.I-am oferit tot ce-am avut atat material cat si sentimental.De 2 saptamani m-a parasit.Si m-a durut.Ieri am aflat ca de fapt m-a lasat si pe mine si pe celalt pentru un copil de 20 de ani,pe care,l-a cunoscut pe net.Mai rau este faptul ca ea vrea sa-si paraseasca fiica pentru a fugi cu respectivul la roma-el fiind de fapt albanez.Nu stiu ce sa cred si cum sa reactionez-asta daca am dreptul sa reactionez.Nu pot sa inteleg ce fel de om ar putea face asa ceva.Si nu stiu ce sa mai cred despre mine:cum am putut sa cad in plasa unei asemenea femei?Mereu m-am gandit ca m-ar putea parasi pentru cel cu era deja,dar niciodata ca ar face asa ceva:-sa ne lase pe amandoi pentru un copil de 20 ani(pe care inca nu i-a implinit).Dar mereu am stiut ca visul ei este sa fuga in lume si sa ''se distreze''.Dar chiar asa?Nu scriu asta pentru ca astept sfaturi de la voi.Am deschis ochii singur-norocul meu,la timp.Vroiam doar sa spun cuiva si m-am gandit ca voi,majoritatea,sunteti femei si-mi puteti spune cum sa inteleg asa ceva.Multumesc penatru ca m-ati ''ascultat''.
karl_ian23
Postat pe 15 Noiembrie 2008 22:44
scuza-ma, dar unde ai gasit-o frate?
ai cautat mult?
de unde se vede ca Dumnezeu da aproape intotdeauna un bou si-o belea!
asta e un proverb, sa nu care cumva sa te gandesti ca te-am comparat pe tine cu animalul respectiv, era asa, o constatare generala.
googoodoll
Postat pe 15 Noiembrie 2008 22:53
olelei maicaaaaa! iote ca exista si barbati cu mintea-n pioneze!

Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:02
nu, cu creierul pe moatze...
Lucia1971
Postat pe 16 Noiembrie 2008 00:31
la varsta ei ar cam trebui sa stie ce vrea de la viata
in cazul ei nu....
este un caz pierdut alaturi de ea vei fi si tu inca un caz pierdut
bestiuitza
Postat pe 16 Noiembrie 2008 00:41
De la: geo32, la data 2008-11-15 23:02:33olelei maicaaaaa! iote ca exista si barbati cu mintea-n pioneze!

tot o femeie il crescu si pe ala. deacolo i se trage
@karl Jan
Probabil merge la roma cu albanezul sa profesionalizeze pasiunea pe care o are.
La cine va lasa copilul?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Noiembrie 2008 02:32
La parinti ei care sunt batrani si bolnavi.Acolo va lasa copilul.
karl_ian23
Postat pe 16 Noiembrie 2008 05:27
Vad ca esti prospat membru - bine-ai venit printre femei! Uita si tu,e doar o stare de momnent,nu te lasa ubfluentat de starea ta de acum! Poti sa-ti dai seama ca ea la varsta ei stia ce face si tu probabil esti mai copilandru sau genul de om super atasabil de ai ajuns in halul asta.Probabil ca si ea a avut o hiba in trecut si de-acolo se trag toate.Dar aici - la tine - va fi o notiune de timp - de autocontrol si de autosugestionare - ca sa fii o.k.Esti inca tanar,deci relax,e plina lumea de femei,frumoase si bune - care abia asteapta sa aiba un iubit/sot iubitor...ca in fond,asta ne dorim TOATE.Dar poate pt unele nu e de ajuns,ca intr-un joc - o data castigat treci la next level.Asa si aici.Dar tu trebuie sa fii mai tare de atat.Nu te lasa coplesit.Desi ne-am dat seama ca e o bestie - asa ca...ce putea sa te atraga la EA??? Fizicul? Hai mai,la cate femei frumoase exista? Eu zic asa - sa ai rabdare - si sa te pastrezi pt o femeia care va merita.Intre timp,ai grija de tine! Si asta vb la modul cel mai serios,nu te-aventura in bautura si nici jacar in femei.Pur si simplu doar iti vor atenua simturile,dar vei deveni dependent...si tot ce e mult strica,deci...Of,multa bafta!!!!
vovorica83
Postat pe 16 Noiembrie 2008 05:54
De la: karl_ian23, la data 2008-11-16 05:27:52La parinti ei care sunt batrani si bolnavi.Acolo va lasa copilul.

Nu e bina,dar pe o parte o sa-i fie mai bine copilului acolo decat cu ea si albanezul...Tatal copilului nu se intereseaza de copil?
Ma tot intreb ce cauta albanezii in Romania? nimic de furat,inselat...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Noiembrie 2008 18:06
Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 30 Decembrie 2008 23:17
Draga Karl parerea mea este ca doamna ta inca nu s-a maturizat,nu stie ce vrea de la viata,sare de la un barbat la altul si face doar ce crede ca este bine pt ea,prea egoista....
Are un copil caruia nu-i ofera niciun echilibru el o sa sufere mai tarziu...
Detaseaza-te de ea,las-o in pace nu o sa-ti aduca nici un bine...dimpotriva..Cu astfel de femei nu faci casa,nu o sa ai niciodata siguranta zilei de maine....Poate o sa ti se para amuzant aseara din greseala am prins un episod din Tom &Jerry in care Tom doreste o pisicutza...El vrea sa-i ofere totul dar vine altul mai destept si ii da mult mai mult o limuzina,bani,pietre pretioase.Asa a ajuns saracul Tom sa se imprumute de la banca sa piarda tot ce are,cu fundul pe calea ferata.MORALA???Fii baiat destept si nu-ti risca viata pentru cine nu merita,poate o sa se gaseasca intotdeuna unu mai bogat ca tine care sa ,,ti-o fure" si asta doar pentru ca ei o sa i se para ei mai convenabil asa.BE SMART!!!
Lady_Gaga9
Postat pe 3 Aprilie 2009 16:17
Bine ca s-a intamplat sa te lase,sa plece ,astfel de femeie nici macar mama ptr fetita ei nu merita sa fie;asa ca bucura-te ca ai scapat.
demarispinoiu
Postat pe 28 Aprilie 2009 19:55
mhhhhhhhh
demarispinoiu
Postat pe 28 Aprilie 2009 19:56
buna,din punctul meu de vedere aceasta femeie daca o putem numii asa pt ca nu este femeie. De ce? pt ca o femeie in primul rand nu isi lasa copilul ca sa fuga cu un altul si cu un altul si tot asa,si cu un albanez mai ziceam daca era altceva (american,italian,francez,etc)dar nici atunci nu faci acest lucru.Si bine pentru tine ca a plecat daca te facea sa te insori cu ea iti lasa copilul pe cap si fugea cu albanezul?ce-ai fii facut?
scuzati-ma fetelor sunt si eu femeie dar unele femei sunt atat de proste de dau in gropi,nu pot sa cred de unde atata.Pot zice ca si eu am unele momente de "prostime"care ma minuna pe mine cateodata dar in nici un caz nu mi-as lasa copilul pt un barbat si mai ales un albanez care nu are nimic e mai sarac ca noi romanii.
bine omule ca ai scapat si nu s-a ajuns la altele
bafta si nu suferii ca femei sunt oooo gramada
brunettalore_yahoo_com
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:57
o data ce stiai ca si a lasat barbatul pentru altu trebuia sa ti dai seama
kudika064883
Postat pe 10 Septembrie 2009 19:29
pina la urma tot raul spre bine, bucura te ca ai scapat de o asemene abelea. Meriti ceva mai bun si cu siguranta sunt amulte femei care si ar dori un om ca tine. Succes si nu dispera !
Aproape_eu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:11
....ce sa zic....decat k....tot raul merge spre bine...sau...un sut in f..d,un pas inainte...asta pt tine!..duca-se cu noaptea Fruntea sus!!
arahnida
Postat pe 21 Decembrie 2009 11:02
o femeie fara capatai si iresponsabila....din cauza prostiei ei sufera si bietul copil....pacat
freakbabe
Postat pe 21 Decembrie 2009 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeile de ce sunt bagate la inaintare? 21 De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 19:31
ajutati-maaa 11 De la: simarik 22 Aprilie 2010 16:32
buna tuturor 8 De la: niko13 1 August 2009 22:49
hello 4 De la: dienutza_bulinutza 1 August 2009 23:20
hey 2 De la: denis_roxana 5 Mai 2011 09:36