Setari Cookie-uri

eu berbec el leu

Eu sunt berbec el este leu,,stiti cum merge relatiile intre noi?Sau ce ar trebui sa faci sa mearga o relatie cu un leu?

Postat pe 18 Noiembrie 2008 09:07
cu siguranta o sa mearga, eu sunt berbec si el leu si relatia noastra merge f bine, chiar o sa ne casatorim la anu,sunt foarte romantici , o sa te surprinda tot timpul cu tot felul de surprize. Iar referitor la pat....................nu degeaba sunt in zodia leu , incearca si nu o sa-ti para rau.
cE trebuie sa faci ca aceasta relatie sa mearga este sa nu il neglijezi si sa il faci sa se simta iubit, si nu in ultimul rand sa NU INSELI.
PS: DAR NU UITA CA IN PRIMUL RAND DEPINDE DE PERSOANA IN SINE, NU DE ZODIDE
meda22
Postat pe 26 Noiembrie 2008 11:27
Este o relatie de foc ,nu ai cum sa te plictisesti .Eu sunt leu iar prietenul meu e berbec si credeti-ma nu ne plictisim deloc,mereu ne surprindem cu cate ceva.avem si probleme in relatie gen"fulger" dar dupa ce trece totul este OK.Oricum sunt doua zodii puternice,dar eu zic ca totul depinde si de persoanele implicate in relatie.
andra_30_tm
Postat pe 28 Noiembrie 2008 21:08
pffff....o sa ia foc !

Postat pe 28 Noiembrie 2008 21:09
De la: gavrilao, la data 2008-11-18 09:07:22 Eu sunt berbec el este leu,,stiti cum merge relatiile intre noi?Sau ce ar trebui sa faci sa mearga o relatie cu un leu?

Eu zic sa incerci din fiecare zodie cate unul, sa vezi diferenta...Poate gasesti unul mai bun. Stelele stau foarte bine in cazul tau. Casa lui Marte s-a suprapus pe Venus, aia inseamna ca ai parte de sex fara obligatii.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:05
De la: gavrilao, la data 2008-11-18 09:07:22 Eu sunt berbec el este leu,,stiti cum merge relatiile intre noi?Sau ce ar trebui sa faci sa mearga o relatie cu un leu?


si eu sunt berbec si sotul leu.relatia..hmmm,bine dar trebuie avut grija sa nu iasa scantei cu asa caractere puternice.lei sunt iubitori,al meu nu e romantic dar ii place sa fiu eu si pt el,sa ii fac surprize.relatia merge bine dar trebuie avut grija sa nu fie provocat ca nu degeaba e leu.
e o fire calma,familist si ai grija sa nu il inseli,nu cred ca ar putea ierta.si,da,e capul familiei.
Marina_20
Postat pe 2 Decembrie 2008 11:00
Rezumand din ceea ce s-a scris: sa nu il neglijezi, sa-l faci sa se simta iubit, sa nu il provoci, si, mai presus de toate, sa nu il tradezi, caci e singurul lucru pe care nu il iarta.
andante
Postat pe 10 Decembrie 2008 09:14
Dar leu cu leu:-s??....am inteles ca o sa iasa cam cu scantei...
danushk
Postat pe 10 Decembrie 2008 15:32
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 26 Decembrie 2008 00:08
Eu sunt balanta el e leu........Sotul meu e romantic, iubitor familist dar nu-l provoca noi cand ne certam iese fulgi, le place sa fie laudati, fa-i complimente, fa-l sa se simta bine........unii lei sunt gelosi, le place sa arati bine, sa mirosi bine adik nu te pune pe o ureche si continua sa fii tu asa cum te-a cunoscut aaaa si faza cu inselatul e adevarata, nu cred ca al suporta sa fie inselati tocami din prisma orgoliului si al mandriei.........
ps.Leu cu leu nu cred ca e buna combinatia este earthquaqe, dar never say never
jeanpierre
Postat pe 6 Ianuarie 2009 21:56
depinde de varsta ...lei sunt foarte orgoliosi, domina , le place sa fie in centrul atentie
le pace sa primeasca si oferea putin ...sunt egoisti astea ar fi defectele
avantaje sunt pasionali ,te fac sa te simti dorita
sunt ambitiosi ,daca vrei sa iesi in evidenta reusesti de fiecare data cu ei in preajma
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Mai 2009 17:50
De la: gavrilao, la data 2008-11-18 09:07:22 Eu sunt berbec el este leu,,stiti cum merge relatiile intre noi?Sau ce ar trebui sa faci sa mearga o relatie cu un leu?


Doar atat iti spun... Fugiiii cat te tin picioarele
Diavolyta_
Postat pe 14 Mai 2009 22:27
dar eu leu el berbec ...cum iese?
kudika066198
Postat pe 5 Septembrie 2009 11:48
auzi mai ... cum adik fugi cat te tin picioarele? dar ce au leii? X( :))) ;)
kudika066198
Postat pe 5 Septembrie 2009 11:50
De la: , la data 2008-11-18 09:07:22 Eu sunt berbec el este leu,,stiti cum merge relatiile intre noi?Sau ce ar trebui sa faci sa mearga o relatie cu un leu?


totul depinde de impartirea planetelor in astrograma voastra, apoi se caloculeaza sinastria din care rezulta cu o marja de eroare de 80% mersul vostru. De ce spun asta! intr-o sinastrie planetele din astrograma se supramun peste planetele din Harta natala, apoi mai este si venus care are un cuvant de spus pentru ca vVenus nu se departeaza mai multe 46/47 de grade soare, adica in traducere libere exista 12 moduri difrite de a iubi si a ne exprima sentimentele! Treaba asta cu sunt rac si el e balata si ne intelegem de murim e puerila. Si inca un lucru: ASTRELOE PREDISPUN IAR OMUL DISPUNE!
NicoletaCristea
Postat pe 13 Septembrie 2009 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce zodie sunt? 3 De la: kudika025094 18 Iulie 2009 21:59
geaman&berbec 11 De la: kudika056203 6 August 2009 12:10
salut sint angela 17 De la: _oktober_ 26 Decembrie 2009 10:30
buna 2 De la: yumalai 27 Decembrie 2009 16:33
El pesti, ea capricorn 2 De la: kudika_1035111 4 Februarie 2019 14:15