DORUL DE PERSOANA IUBITA

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Ganditi-va ca sunteti departe si nu v-ati vazut demult. Sunteti intr-o tara straina si oricat de mult ati studiat limba acestei tari nu gasiti traducerea in romana a cuvantului "dor". V-a fost vreodata dor si sa nu va puteti exprima ?V-a fost vreodata dor incat sa sa vi se puna acel "nod in gat" incat sa nu puteti marturisi ceea ce simtiti?
Raporteaza abuz de limbaj
art77 Avatarul lui art77

42 mesaje
Oras: timisoara

DA !!!
anisia_grasuta Avatarul lui anisia_grasuta

6 mesaje
Oras: petrosani

da am simtzit asta pe pielea mea si inca o mai simt....prima oara am simtzit-o atunci knd iubitul meu a fost plecat dincolo si l-am asteptat un an...si acuma simt acelasi lucru knd mama e plecata dincolo si eu am ramas numai cu fetitza mea de un an si 9 luni
madyrebela_yahoo_com Avatarul lui madyrebela_yahoo_com

1 mesaj

da simt asta chiar acum sunt pe aici prin europa departe studiez si mor de dorul iubitului meu dar si el de dorul meu. ne iubim foarte mult si o sa ne vedem in curand . Nu am cuvinte sa ii spun cat de mult imi lipseste si cat imi e dor de el
yo
yulyana_c Avatarul lui yulyana_c

48 mesaje
Oras: braila

chiar e enevoie de distanta pt a simti un dor atat de mare..eu nu cred
locuiesc in acelai oras cu cel cu care am incheiat o relatie de curand si ii simt f mult lipsa,imi e dor de vorbele lui de intelegerea sa de comportamnetul sau fata de mn..imi e dor de el
dar asta e viata continua chiar daca in suflet acest dor apasa mult
blaa Avatarul lui blaa

869 mesaje
Oras: constanta

Da! Momentan sunt plecata din tara .
bullshituri sentimentale....vorba`i gratis ,fapta`i scumpa !!!