Setari Cookie-uri

dati-mi un sfat va rog

am o relatie de 6 ani de zile.....imi face niste faze akum....pleak cu prieteni si nu vine cu noptile akasa....vine la mine se schimba face dush si pleak...nu mai doarme akasa....relatii sexuale avem....nu cum aveam inainte dar avem....m-am purtat urat in ultima vreme cu el....am fost si m-am imbatat odata de suparare...si acea persoana ia spus k am baut si etc...si ce am facut....si nush dak din cauza asta imi face fazele astea....l-am inselat akum vreo 1 sau 2 luni....dar nu am avut relatii sexuale cu acel tip....doar ma pipait si ma sarutat....este posibil sa se razbune pe mine?...facand chestiile astea?....plecand de la mine si sa nu vina?...knd e plecat dak il sun nu imi rasp...si nici nu ma suna....knd vine akasa....ma pupa...etc vb cu el k si cum nimik nu sa intamplat sau nu se intampla...ce sa fak....ce sa discut cu el....va rog ajutati-ma.....mia spus k nu are pe nimeni....si k eu de el nu scap...dar nush ce sa mai cred....va rog astept un sfat...:(((((
Al3xanDr4
Postat pe 21 Noiembrie 2008 23:23
Nu stiu daca chiar nu are pe altcineva dat fiind faptul ca dispare noptile. Daca a aflat de mica ta escapada se prea poate sa se ,,razbune", dar intrebarea este ce rezolva cu asta.Mai bine ti-ar spune adevaratele lui intentii pentru ca o relatie in stilul asta nu stiu daca te va face fericita. Incearca sa afli ce l-a facut sa se indeparteze de tine.Good luck
beanna
Postat pe 13 Decembrie 2008 13:50
Nu pot sa cred ca inca te mai miri de ce iti face asa? In cateva randuri ai spus o multime de chestii care ar putea fi motive pt el! Fata mea, mai bine te gandesti cum ar fi fost daca nu iti faceai nici tu de cap
Alexandra_Pitzy
Postat pe 15 Decembrie 2008 19:19
pai stii proverbu' ce tie nu iti place altuia nu'i face'.......acum primesti ceea ce insuti tu ai semanat...exista o lege bine stabilita in viata asta ce facem aia ni se intoarce'..dak am provocat rau pai ni se va intoarce inzecit.....ar trebui sa porti o discutie cu el sa va marturisi'ti erorile si sa incerkati sa o luati de la capat asta daca evident vo doriti .... desi parerea mea este ca daca s'a inceput o astfel de treaba ar trebui sa v'a despartiti.....)
aleera
Postat pe 20 Decembrie 2008 20:59
esti sigura ca a aflat???? sincer un baiat daca afla ca prietena l-a inselat nu vrea sa mai auda nik de ea pt o perioada...eu una nu cred ca a aflat altfel iti spunea ceva. in legatura cu comportamentul lui...ori are pe cineva ori e influentat de prieteni. discuta cu el e cel mai bine asa.
ankkna
Postat pe 23 Decembrie 2008 20:24
Odata ce persoana in care ai incredere te insala, si treci peste, in mod normal nu te mai simti dator sa ii acorzi respect, atentie, cum ar fi fost normal sa se intample in cazul in care nu te-ar fi inselat!
Probabil la fel a gandit si el si de asta face ce face...
my_melody
Postat pe 1 Ianuarie 2009 23:05
cel mai bine ar fi sa vb cu el.... este clar ca ,ai gresit si tu ...dar totusi tu stii de ce ai facut acele lucruri? poate nu te simti implinita alaturi de el.... cel mai bine ar fi sa vb cu el si sa-i spui cu gura ta adevaraul...poatea aflat si de aia se poarta asa .sau poate a facut si el aceiasi greseala ,dar nu poti continua asa ....
andreea_21_nice
Postat pe 30 Ianuarie 2009 10:43
ai facut multe greseli este normal sa platesti si tu putin parerea mea este ca trebuie sa ceri iertare fara prea multe explicatii sai spui cal iubesti si ca doresti un nou anceput poateti mai ofera o sansa
erikahd2008
Postat pe 30 Ianuarie 2009 10:51
Sigur te inseala...
Diavolyta_
Postat pe 21 Mai 2009 14:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bunavointa 1 De la: miulet 10 Decembrie 2008 19:42
cum sa scapi de cosurile negre? 55 De la: ritta_dochin 6 Ianuarie 2015 10:17
Partenerii de viata sunt schimbatori! 6 De la: Elyaa 6 Iulie 2011 11:16
hei fetelor 8 De la: FLORY_DULCIK 27 Noiembrie 2009 19:43
buna! 2 De la: angelrebel23 1 Aprilie 2014 21:14