Setari Cookie-uri

Investeste in tine. Fii voluntar LECUPO!

Investeste in tine. Fii voluntar LECUPO!

Ce cautam?

• Tineri capabili, responsabili, creativi, motivati si cu timp liber
• Tineri care sa se implice activ in proiectele noastre
• Tineri care sa isi puna in practica propriile idei

Ce iti oferim noi?

• Cursuri de instruire pentru dezvoltarea ta personala si profesionala
• Acces la informatii
• Oportunitatea de a implementa propriile proiecte
• Schimburi internationale de tineret
• Contacte

Ce trebuie TU sa faci?


• Sa descarci formularul de pe www.lecupo.ro
• Sa il completezi
• Sa il trimiti la office@lecupo.ro pana vineri, 5 decembrie 2008
• Sa astepti doua zile dupa aceasta data pentru a te contacta si pentru a-ti comunica rezultatul

LECUPO este o organizatie non-guvernamentala din Iasi, care are ca principale domenii de activitate dezvoltarea personala si profesionala a tinerilor, promovarea valorilor europene si a diversitatii culturale, diminuarea rasismului, intolerantei, discriminarii si prejudecatilor, precum si apararea drepturilor omului.

Cream. Informam. Consiliem. Intermediem. Responsabilizam. Facilitam. Dezvoltam. Organizam. Sprijinim. Promovam. We grow ideas.
olivertwist
Postat pe 24 Noiembrie 2008 01:08
osingura intrebare am si eu...
inainte sa-ti faci cont ai citit termenii de utilizare si acordul de confidentialitate????

uite pt documentarea ta personala...

Nu puteti publica, transmite sau face referire la orice tip de mesaj care poate contine o forma unanim recunoscuta in societate ca fiind "publicitate" la diverse categorii de bunuri si servicii.
Nu puteti publica, transmite sau face referire utilizatorilor sau membrilor Siteului nici un fel de mesaj comercial nesolicitat, indiferent ca aceasta trimitere se face sau nu prin intermediul sistemelor de comunicatie puse la dispozitie de Site sau prin intermediul altor mijloace de comunicatie.
Nu puteti publica, transmite sau face referire in nici un fel la mesaje care contin recomandari de a cumpara sau de a nu cumpara un anumit produs sau serviciu. De asemenea, nu puteti publica sau face referire in nici un fel la mesaje care contin informatii confidentiale, indiferent ca acestea sunt sau nu prevazute cu mentiune a"confidential" sau cu orice alta mentiune de acest gen, sau la mesaje care au rolul de a afecta pretul, imaginea sau valoarea de piata al unui produs sau serviciu.



te rog din suflet sa intelegi ca forumul nu este spatiu publicitar.

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Noiembrie 2008 01:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vine maju meu! 11 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:57
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? 1 De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33
Un sfat va rog! 4 De la: oana84onutza 27 Ianuarie 2010 19:08
FARA VULGARITATI, FARA JIGNIRI SI FARA MINCIUNI 175 De la: franziska_eu 29 Ianuarie 2012 00:24
Ceao la toata lumea!!!!!!!! 11 De la: Delyi 10 Iunie 2010 23:56