Setari Cookie-uri

femeia sagetator si barbatul leu

credeti k este posibila o relatie durabila intre doua persoane ce apartin fiecare unei zodii de foc?

femeia sagetator - barbatul leu
astept pareri!!!
Andrheya
Postat pe 24 Noiembrie 2008 10:53
Eu nu pot sa-mi dau q parerea prea mult despre acest subiect.dar pot sa vb putin din propria mea experienta.eu snt sagetatoare iar prietenul meu(de 4 luni de zile)este leu.ce sa spun?combinatia este f buna..ne intelegem f bn,ne sprijinim...ne distram impreuna..si daca ne certam ne trece f repede...sincer mie mi se pare ca poate fi o relatie durabila(dar asta mai depinde si de personalitatea fiecarei persoane in parte)Multa Bafta!!!

Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:35
BINGO !

Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:36
cea mai tare combinatie eu sunt sagetator el leu si avem de toate in relatia noastra foc pasiune dominam cand unul cand altul PREA FIERBINTE PREA TARE TOT CE SI-AR DORII O FEMEIE
clau_24
Postat pe 29 Decembrie 2008 23:13
vai draga ce norocoasa esti!eu de cand caut un leu dar katar!dar nu ma plang nici de berbecul meu focos!e tare de tot combinatia! bravo
playboy
Postat pe 2 Ianuarie 2009 19:46
pai ce sa zic...eu sunt sagetatoare, dar nu l-am suportat deloc pe fostul(care era leu, logic) ... dupa 2 ani si jumatate am ajuns la o despartire cu foarte multe focuri de artificii, a fost foarte urat...sincer, eu nu ti-as recomanda, pentru ca n-am cunoscut pe nimeni in viata mea cu atat de mult orgoliu prostesc, precum au leii. dar, sper sa ma insel eu si sa fii tu fericita cu leutzul tau :D pupici :-h paaa
eliza_ces
Postat pe 13 Martie 2009 22:09
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 6 Aprilie 2009 01:21
eu sunt leu si iubitul meu e sagetator, ne intelegem super, totul e ok...dar nu cred ca vreo zodie poate fi un impediment in calea unei relatii de durata...asta cred eu....
cristinaval20
Postat pe 18 August 2009 23:13

:)) aide sa ti raspund eu deci iubita mea e sagetoare nascuta pe 21 decembrie eu pe 1 august :))deci relatia nu numai ca este super nu am intalnit asa femeie deci credema e super tare de 4 anii suntem impreuna si sunt mandru ca am cunoscut o asa femeie ambitioasa puternica iesteaza senzuala credema ca am avut femei din majoritatea zodiilor nici una nu se compara cu o femeia din sagetator sunteti aparte asta nu vreau ca sa sune ca adresa jignitoare la femeile nascute din alte zodii :))dar voi sagetatoarele aveti nebunia voastra aveti daruirea pana la infinit iara noi lei suntem morti dupa erotismul care al lasati in urma pedanta voastra istetimea voastra dorinta voastra e fara limite dar si nebunia voastra merge pana la limita:))Dar iubita mea sagetoare chiar mi-a sagetat inima mea de leu si ma cucerit din toate punctele de vedere
o stimez o apreciez o doresc si nu as schimbao pentru nimic in aceasta lume chiar o iubesc nebuneste.
kudika098450
Postat pe 1 Ianuarie 2010 19:06
eu nu prea ma iau dupa zodii,dar sunt sagetator,iar sotul meu e leu,ne intelegem super bine , nu ne plictisim unul de altul,suntem nebunatici amandoi si in plus mai avem si o minunatie de fetita (leoaica) .
Adela_J
Postat pe 14 Octombrie 2011 18:31
De la: kudika098450, la data 2010-01-01 19:06:16
:)) aide sa ti raspund eu deci iubita mea e sagetoare nascuta pe 21 decembrie eu pe 1 august :))deci relatia nu numai ca este super nu am intalnit asa femeie deci credema e super tare de 4 anii suntem impreuna si sunt mandru ca am cunoscut o asa femeie ambitioasa puternica iesteaza senzuala credema ca am avut femei din majoritatea zodiilor nici una nu se compara cu o femeia din sagetator sunteti aparte asta nu vreau ca sa sune ca adresa jignitoare la femeile nascute din alte zodii :))dar voi sagetatoarele aveti nebunia voastra aveti daruirea pana la infinit iara noi lei suntem morti dupa erotismul care al lasati in urma pedanta voastra istetimea voastra dorinta voastra e fara limite dar si nebunia voastra merge pana la limita:))Dar iubita mea sagetoare chiar mi-a sagetat inima mea de leu si ma cucerit din toate punctele de vedere
o stimez o apreciez o doresc si nu as schimbao pentru nimic in aceasta lume chiar o iubesc nebuneste.
kudika465172
Postat pe 3 Decembrie 2011 08:42
Iubiti-va cu foc pana s-ar scantei si faceti valvatai.......leul sa miaune in junfla cand ii mai arunci cate o sageata....pana la urma vanatoru a castigat!
Mai faceti un pui de leu sa nu se plictiseasca celalalt singur...
Titanika
Postat pe 3 Decembrie 2011 11:29
salutare tuturor .

esti nativa in sagetator si crezi ca imi poti face fata? aveti careva curaj sa incercati macar sa tineti pasul cu mine? va provoc. Ha! :D
te pup. ma gasesti pe facebook cu acelasi nume . :) peace and love :D
Oscar_Yohanan_1
Postat pe 4 Iunie 2012 17:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parerea aveti despre relatia dintre o femeie varsator si un barbat scorpion? 7 De la: blaa 13 Ianuarie 2010 20:03
Relatia dintre o balanta si un peste 14 De la: kudika227619 12 Iulie 2010 03:38
Zodiacul Geloziei ---Vi se potriveste? 17 De la: delicacy 16 Mai 2010 11:11
decalarea zodiilor odata cu a XIII-a zodie Ophiuchus... 202 De la: yumalai 8 Ianuarie 2010 10:41
eu balanta el scorpion 2 De la: Anelisze 27 Decembrie 2009 20:36