Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

De la: kudika010668, la data 2009-05-15 18:42:06



ce a fost asta?...
deelisha
Postat pe 15 Mai 2009 18:43
De la: nico1234, la data 2009-05-15 18:39:35
De la: andreea1976, la data 2009-05-15 18:35:02
De la: nico1234, la data 2009-05-15 18:31:21
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-15 16:01:46 ......o zi buna in continuare
barul este deschis.....in caz ca vreti sa beti ceva !

...seara buna lume.....
imi e o sete.......de nu stiu de ce sa ma apuc......de bere sau.......


Seara buna nico
De bere.....dau eu una...doua....zece

..buna andre'...ce zici sa-ncepem vara...cu bere????????
ai la frigider sau mergem la terasa??????


am si in frigider......dar si pe terasa merge
andreea1976
Postat pe 15 Mai 2009 18:45
De la: kudika010668, la data 2009-05-15 18:43:44



nu inteleg
Mare-i gradina Domnului........si multi nebuni sar gardu'
andreea1976
Postat pe 15 Mai 2009 18:47
De la: kudika010668, la data 2009-05-15 18:42:06


adica......... vrei sa te impuscam sau......exlica-te.....
nico1234
Postat pe 15 Mai 2009 18:50
De la: kudika010668, la data 2009-05-15 18:43:44

tu ce vrei?
dana_mv
Postat pe 15 Mai 2009 18:50
n-a avut jucarii cand era mica
deelisha
Postat pe 15 Mai 2009 18:51
De la: andreea1976, la data 2009-05-15 18:45:42
De la: nico1234, la data 2009-05-15 18:39:35
De la: andreea1976, la data 2009-05-15 18:35:02
De la: nico1234, la data 2009-05-15 18:31:21
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-15 16:01:46 ......o zi buna in continuare
barul este deschis.....in caz ca vreti sa beti ceva !

...seara buna lume.....
imi e o sete.......de nu stiu de ce sa ma apuc......de bere sau.......


Seara buna nico
De bere.....dau eu una...doua....zece

..buna andre'...ce zici sa-ncepem vara...cu bere????????
ai la frigider sau mergem la terasa??????


am si in frigider......dar si pe terasa merge

.......hataraste... pana nu m'apuc de treaba acasa......
.....unde mergem........era o rubrica odata........
nico1234
Postat pe 15 Mai 2009 18:59
va pup...... ...nu cred ca o sa ma agreati prea mult azi....nu sunt intr-o forma buna!asa ca...o sa va urmaresc din umbra....

Postat pe 15 Mai 2009 19:26
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-15 19:26:54va pup...... ...nu cred ca o sa ma agreeati prea mult azi....nu sunt intr-o forma buna!asa ca...o sa va urmaresc din umbra....

dar ce patisi sefa,ce probleme???
nico1234
Postat pe 15 Mai 2009 19:28
nico nu am probleme!dar ziua asta este una de care nu stiu daca vreau sa imi amintesc razand...sau plangand!that's all.... (in seara asta nu stiu nici sa scriu )

Postat pe 15 Mai 2009 19:32
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-15 19:26:54va pup...... ...nu cred ca o sa ma agreati prea mult azi....nu sunt intr-o forma buna!asa ca...o sa va urmaresc din umbra....
Buna seara!De ce esti trista?Ce ai patit?
dana_mv
Postat pe 15 Mai 2009 19:33
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-15 19:32:29nico nu am probleme!dar ziua asta este una de care nu stiu daca vreau sa imi amintesc razand...sau plangand!that's all.... (in seara asta nu stiu nici sa scriu )

inteleg,ai patit ceva....ceva nu tocmai frumos....
te-a suparat dansul??? termina......stii sa scrii......
vezi ca am sa dau drumul la cateva sampanii....sii.... am sa te stropesc.... pregateste-te sa te schimbi.....viata e scurta...si.........
nico1234
Postat pe 15 Mai 2009 19:40
buna seara
bestiutza_relouded
Postat pe 15 Mai 2009 20:10
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-15 15:39:01pupici si fetelor noastre....fluturas....danutza new.....dana_mv
andreea...frannce.... [/quotepupici si absenta
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:42
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-15 20:10:26buna seara
buna bestiutza eu cu cine votez .....
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:43
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-15 19:32:29nico nu am probleme!dar ziua asta este una de care nu stiu daca vreau sa imi amintesc razand...sau plangand!that's all.... (in seara asta nu stiu nici sa scriu )
ce ai ce s-a intamplat ?nu fi trista stii ca te astept aici
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:45
De la: deelisha, la data 2009-05-15 18:43:59
De la: kudika010668, la data 2009-05-15 18:42:06



ce a fost asta?...
ce ai patit ?medicamente ?avem iti dam
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:46
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-15 19:26:54va pup...... ...nu cred ca o sa ma agreati prea mult azi....nu sunt intr-o forma buna!asa ca...o sa va urmaresc din umbra....
nici eu dar incerc sa imi revin
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:47
buna fetele delisha ,andreea ,danutza
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:48
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-15 20:10:26buna seara
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:49
nico hai cu berea ca merge
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:49
etta puici nocturni
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:50
si lui puiu care e de serviciu aici in cafenea
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:51
De la: pamela_1, la data 2009-05-15 09:44:11neata ...
1 2 3 4 cine mai doreste cine mai pofteste
ms pam
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 20:53
Buna seara
puiu66
Postat pe 15 Mai 2009 21:30
De la: puiu66, la data 2009-05-15 21:30:39Buna seara
buna puiu ce faci
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 21:39
ms ptr flori
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 21:40
De la: danutza_new, la data 2009-05-15 21:39:06
De la: puiu66, la data 2009-05-15 21:30:39Buna seara
buna puiu ce faci
Ce sa fac...m-am chinuit sa-i instalez un joc la cel mic si apoi in cafenea
puiu66
Postat pe 15 Mai 2009 21:46
De la: puiu66, la data 2009-05-15 21:46:25
De la: danutza_new, la data 2009-05-15 21:39:06
De la: puiu66, la data 2009-05-15 21:30:39Buna seara
buna puiu ce faci
Ce sa fac...m-am chinuit sa-i instalez un joc la cel mic si apoi in cafenea
nici mie nu-mi prea merge netul
danutzza_stefi
Postat pe 15 Mai 2009 21:52
De la: danutza_new, la data 2009-05-15 21:52:50
De la: puiu66, la data 2009-05-15 21:46:25
De la: danutza_new, la data 2009-05-15 21:39:06
De la: puiu66, la data 2009-05-15 21:30:39Buna seara
buna puiu ce faci
Ce sa fac...m-am chinuit sa-i instalez un joc la cel mic si apoi in cafenea
nici mie nu-mi prea merge netul
Cred ca s-a molipsit de la al meu
puiu66
Postat pe 15 Mai 2009 21:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Premii 4 De la: rashela 13 Octombrie 2011 00:34
filmul 18 De la: daisybea 4 Ianuarie 2010 13:55
Ce ziceti de niste banuti de sarbatori? 3 De la: rashela 24 Noiembrie 2009 13:55
despre mine 30 De la: pamela_1 20 Martie 2009 12:52
Weekend la Viena 1 De la: eley 19 Septembrie 2011 16:34