Setari Cookie-uri

solduri inguste,fund mare :)))

stie kreva niste sfaturi...exercitii...creme...lotiuni,orike pt solduri inguste,fara colcaei si un fund mai mare si mai bombat?
lore_grl
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:57
Draga mea pe youtube gasesti tot felul de exercitii,eu am inceput sa le fac doar de 4 zile si tin sa te anunt ca am pierdut deja 2cm de pe solduri,nu te masura pe cantar ci masoara-te in cm,ai sa vezi ca da rezultata,iar exercitiile pt fse sunt foarte comice,dar functioneaza,multa bafta.
Ele_ely
Postat pe 18 Decembrie 2008 20:02
De la: Ele_ely, la data 2008-12-18 20:02:37Draga mea pe youtube gasesti tot felul de exercitii,eu am inceput sa le fac doar de 4 zile si tin sa te anunt ca am pierdut deja 2cm de pe solduri,nu te masura pe cantar ci masoara-te in cm,ai sa vezi ca da rezultata,iar exercitiile pt fse sunt foarte comice,dar functioneaza,multa bafta.


Ei na, poti sa dai si linkurile?
Kathara
Postat pe 18 Decembrie 2008 20:19
Îu! Ui! Oa... si alte onomatopee... Pai stati asa! CE e rau in a avea solduri inguste si fund bombat?? Eu asa sunt de gand ma stiu, si sa mor daca am vrut sa schimb asta. Gresit-am?
Hai ca asta e unul din "topicili" de ma lasa holbata!
Dor_a
Postat pe 19 Decembrie 2008 05:51
De la: Dor_a, la data 2008-12-19 05:51:55Îu! Ui! Oa... si alte onomatopee... Pai stati asa! CE e rau in a avea solduri inguste si fund bombat?? Eu asa sunt de gand ma stiu, si sa mor daca am vrut sa schimb asta. Gresit-am?
Hai ca asta e unul din "topicili" de ma lasa holbata!


Nu Dora, asta e obiectvul.
Kathara
Postat pe 19 Decembrie 2008 16:22
De la: Dor_a, la data 2008-12-19 05:51:55Îu! Ui! Oa... si alte onomatopee... Pai stati asa! CE e rau in a avea solduri inguste si fund bombat?? Eu asa sunt de gand ma stiu, si sa mor daca am vrut sa schimb asta. Gresit-am?
Hai ca asta e unul din "topicili" de ma lasa holbata!



bravo fata mea ! asa si trebuie sa fim ! ;) solduri inguste si fund bombat ! eu nu ma plang de asta

Postat pe 19 Decembrie 2008 16:35
Cititi si ce zice fata!
Kathara
Postat pe 19 Decembrie 2008 16:39
Cititi si ce zice fata!
Kathara
Postat pe 19 Decembrie 2008 16:39
Aaa! Hai ca a facut "zbang" si fisa mea....

Dor_a
Postat pe 19 Decembrie 2008 18:17
Link pt abdominale nu va speriati la inceput se umfla muski iar abdomenul creste in2 sapatamani scade si ince mult http://it.youtube.com/watch?v=JAOldRBw0Io&feature=PlayList&p=AB21C4195AC267E5&index=0&playnext=1
LInkul pt soldurihttp://it.youtube.com/watch?v=HOnoNHR8Nno, http://it.youtube.com/watch?v=REY2HPuVHis&feature=related, http://it.youtube.com/watch?v=HVuUM5jpVAU&feature=related
Link pt fese http://it.youtube.com/watch?v=XkguAaTBtQY&feature=related.
Mult succes dragele mele.:*(eu fac cate 2 serii a cate 20 din fiecare exercitiu)
Ele_ely
Postat pe 19 Decembrie 2008 19:56
cum altfel ar trebui sa arate o femeie?talie dreapta si fund plat ?
Asynia
Postat pe 25 Aprilie 2009 20:45
oo draga mea dar asa si trebuie ! eu nu as incerca sa scap de fund :D asa e si jlo !
sab628
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:13
aaa....pai...conformatia nu prea poate fi schimbata, te poti modela, dar daca ai soldurile mai late, asa le vei avea mereu !
sab628
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:15
mda...dar poate ar trebui sa sfatuim fata ..ea poate are fundul ..prea mare
ralu_zar
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:17
eu am fundul mai mare dar ah imi place de mor !
sab628
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:15
buna sab, te admir ca te placi dar sincer conteaza si fermitatea ! Pe mine asta ma enerveaza , dau jos si pe urma tremura toata carnea pe mine . ma rog acum negociez daca ma apuc de slabit sau...
kudika017529
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:54
hmm...trebuie sa faci sport ! ai incercat cartea mihaelei bilic ? e foarte buna :D ca dieta mi se pare super ! si poti sa faci sport, ai energie, ceea ce cu alte cure nu prea se intampla....citeste-o !
sab628
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:32
Sa sti ca si eu am avut o problema cu asta acum ceva timp in urma,dar momentan mi-am schimbat parerea pentru ca:sunt sportiva,fac handbal de la 8 ani (gura lumii spunea ca ramai fara sani,talia mai mica ,fundul mare si bombat) toate colegele mele de echipa aproximativ erau slabute,sani asa si asa iar funduletz deloc.Eu in schimb sani potriviti,talia potrivita si fundul mare si bombat.Radeau fetele de mine ca sunt grasa s-au mai stiu eu cum spuneau ele,veneam acasa si ma gandeam ce sa fac sa scap de problema asta,fiind sportiva faceam cate 2 antrenamente pe zi si plus acasa ca sa imi dau jos funduletul.Prin urmare intr-una din zile la scoala am intalnit un baiat cum se spune "fitzosul scolii"care eram f buna amica cu el si m-am permis sa-l intreb ce parere are despre asta.Si mi-a spus ca in general barbatilor le plac femeiile cu fundul mare si bombat pentru ca sunt sexy in schimb cele cu fundul plat lasa o impresie oarecare de fata obisnuita..
bruneta21
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:41
am sa caut cartea mersi mult, acum eu sper totusi sa gasesesc o solutie sa se rezolve mAI REPEDE LUCRURILE CA MI-E GROAZA CA VINE CALDURA SI SE VA MERGE LA PLAJA.... SUNT CAM DEPRIMATA , ASTA-I CLAR
kudika017529
Postat pe 1 Mai 2009 15:51
De la: bruneta21, la data 2009-04-28 16:41:41Sa sti ca si eu am avut o problema cu asta acum ceva timp in urma,dar momentan mi-am schimbat parerea pentru ca:sunt sportiva,fac handbal de la 8 ani (gura lumii spunea ca ramai fara sani,talia mai mica ,fundul mare si bombat) toate colegele mele de echipa aproximativ erau slabute,sani asa si asa iar funduletz deloc.Eu in schimb sani potriviti,talia potrivita si fundul mare si bombat.Radeau fetele de mine ca sunt grasa s-au mai stiu eu cum spuneau ele,veneam acasa si ma gandeam ce sa fac sa scap de problema asta,fiind sportiva faceam cate 2 antrenamente pe zi si plus acasa ca sa imi dau jos funduletul.Prin urmare intr-una din zile la scoala am intalnit un baiat cum se spune "fitzosul scolii"care eram f buna amica cu el si m-am permis sa-l intreb ce parere are despre asta.Si mi-a spus ca in general barbatilor le plac femeiile cu fundul mare si bombat pentru ca sunt sexy in schimb cele cu fundul plat lasa o impresie oarecare de fata obisnuita..

hey hey, bineinteles k barbatilor le place, si bineinteles k femeile invidioase o sa te jigneasca ! trebuie sa ai incredere in tine, nu in ce iti zic femeile, nu toate sunt bine intentionate ! bafta
sab628
Postat pe 2 Mai 2009 20:38
De la: kudika017529, la data 2009-05-01 15:51:06am sa caut cartea mersi mult, acum eu sper totusi sa gasesesc o solutie sa se rezolve mAI REPEDE LUCRURILE CA MI-E GROAZA CA VINE CALDURA SI SE VA MERGE LA PLAJA.... SUNT CAM DEPRIMATA , ASTA-I CLAR

cartea o gasesti peste tot, nici mie nu-mi venea sa cred cand am citit, ce usor pare, adica, ai voie dulciuri ! inghetata si alte chestii :D s si merge, iti garantez, am vazut pe pielea mea :D dar din pacate , sa slabesti repede e foarte greu si efemer....cum mananci normal, cum te ingrasi ! nu poti sa arati mereu perfect, dar poti incerca sa te iubesti asa cum esti !
sab628
Postat pe 2 Mai 2009 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor 17 De la: Liteon 13 August 2009 16:50
vrea cineva masaj anticelulitic, drenaj limfatic, relaxare ? 1 De la: tygra 25 Iulie 2011 22:43
vand leg magic primit cadou 2 De la: victoras198 5 Aprilie 2011 09:58
crema pentru picioare uscate 9 De la: Ina_Rachita 12 Octombrie 2009 09:05
Aparat de masaj profesional si infrumusetare cu 6 functii! 1 De la: IoanaQ 15 Septembrie 2008 16:49