Setari Cookie-uri

asortare rochitza

mi-am cumparat o rochie..extrem de decoltata si foarte scurta.este maro cu negru.as mai vrea sa-mi cumpar o pereche de cizme maro cu toc cui.ce ma sfatuiti?imi trebuie si colanti la acea rochie?
lore_grl
Postat pe 3 Decembrie 2008 17:33
eu ti-as recomanda in mod sigur colanti...rochie si decoltata si scurta...suna cam trashy; deci da, colanti

Postat pe 5 Decembrie 2008 22:40
De la: crista_galli, la data 2008-12-05 22:40:02eu ti-as recomanda in mod sigur colanti...rochie si decoltata si scurta...suna cam trashy; deci da, colanti

Nu neaparat. Paris Hilton, Britney Spears si altele nu poarta colanti ...
Cizmele cu toc cui, sa fie neaparat overknee...daca tot am ajuns la stilul trashy;-)
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Decembrie 2008 00:22

dap, eu ziceam de colanti ca sa mai ia din aspectul trashy....
dar, daca vrea trashy, da cizme peste genunchi si sa fie si cu talpa groasa ca acelea de striperite si neaparat de lac

Postat pe 6 Decembrie 2008 14:04
De la: crista_galli, la data 2008-12-06 14:04:37
dap, eu ziceam de colanti ca sa mai ia din aspectul trashy....
dar, daca vrea trashy, da cizme peste genunchi si sa fie si cu talpa groasa ca acelea de striperite si neaparat de lac

neaparat de lac , peste genunchi cu toc cui (gen high heels)
Full_Metal_Jacket
Postat pe 7 Decembrie 2008 13:05
Ciorapi cu multi deni si mati ( si te vei putea si u misca in voie ca nu se vede nimic) . De nu esti innalta ar fi ok sa fie aceeasi culoare ca cizmele.
dafffne
Postat pe 12 Decembrie 2008 17:37
De la: nasty_feeling08, la data 2008-12-03 17:33:05mi-am cumparat o rochie..extrem de decoltata si foarte scurta.este maro cu negru.as mai vrea sa-mi cumpar o pereche de cizme maro cu toc cui.ce ma sfatuiti?imi trebuie si colanti la acea rochie?


Si foarte decoltata si foarte scurta? Pai cred ca cel mai bine ar arata cu niste colanti negri shi cu o pereche de pantofi cu toc. Daca vrei sa o porti cu cizme cred ca pe langa colanti ar fi bine sa adaugi ceva si la partea de sus o bluzita sau o maleta neagra sau maro.
rosebud
Postat pe 13 Decembrie 2008 00:09
Pey avand in vedere ca ai zis ca e si scurta si decoltata, ca sa mai acoperi din tine trebuie dresuri din alea de 70 de deni Si ca sa dai si ceva culoare, ca ai zis ca e maro cu negru, eu zic sa iei dresuri albe, ca si asa sunt pe mare val iarna asta Daca te gandesti ca nu se asorteaza, ia-ti o gentuta alba sau accesorii albe (o bratara sau un medalion dragut)! Sunt curioasa ce te hotarasti sa alegi. Anunta-ma
Alexandra_Pitzy
Postat pe 23 Decembrie 2008 15:00
:) Eu sper ca nu ti-ai luat colanti albi! Si nici posetuta sau margele albe. La asemenea ,,piesa,, nu se potriveste nimic altceva decat colanti si pantofi negri sau eventual maro. Nu cizme, pantofi!! :)) Iar daca iti acoperi putintel si partea de sus (nu ne-ai spus daca are maneci sau nu) e cu atat mai frumos din partea ta.

Hmm, oare ce o fi in capul fetelor care isi cumpara o rochie, citez : ,, extrem de decoltata si foarte scurta,,??!!
Sirius
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:39
Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 30 Decembrie 2008 15:26
sfatul meu este sa intercalez cu ceva auriu (acecesorize, dres,incaltaminte balerini,era mult mai interesant daca o postai pe pagina, fiindca aveai ceva mai clar.
Rolec2000
Postat pe 9 Aprilie 2009 21:24
De la: lore_grl, la data 2008-12-03 17:33:05mi-am cumparat o rochie..extrem de decoltata si foarte scurta.este maro cu negru.as mai vrea sa-mi cumpar o pereche de cizme maro cu toc cui.ce ma sfatuiti?imi trebuie si colanti la acea rochie?



la o rochie mi se pare cam mult sa fie si decoltata si f scurta... iti recomand un dres negru mat sau mai subtire,depinde cum iti vine... si pantofi,in niciun caz cizme... rochiile scurte si decoltate +cizme arata k pe centura mai ales cu toc cui...incearca niste botine macar,cu toc gros... o culoare crem ar fi ok
SweetHappyButterfly
Postat pe 9 Aprilie 2009 23:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
!! ce se poate face/ 17 De la: mkdisk 22 Ianuarie 2009 15:52
femei inselate 6 De la: blaa 29 Martie 2010 16:30
ziua indragostitilor 1 De la: kudika476983 13 Februarie 2012 15:49
curatatul cratitelor... 17 De la: 31 Martie 2016 16:28
Am o curiozitate in legatura cu parerile voastre..... 5 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 11:10