Setari Cookie-uri

FII FRUMOASA DE SARBATORI!- INCEARCA EXTENSIILE CU CLIP DIN PAR NATURAL!

Cel mai modern tip de extensii din lume,nou in Romania,prindere sigura discreta cu clame click-clack,se pot vopsi,coafa cu ondulatorul,cu placa si folosi la nesfarsit.
Parul ramane sanatos,creste liber,nu se incurca,nu se electrieaza.
Se ataseaza individual foarte usor in cateva minute si se pot da jos oricand.
Nu necesita ingrijiri speciale sau intretinere la salon.

Setul complet volum si lungime 60 cm este alcatuit din 10 mese,costa 450 ron.
Sunt ideale pt ocazii speciale,dar si zi de zi deoarece pot fi purtate nelimitat.

Fii frumoasa si moderna cu extensiile clip-on!Sunt deosebit de aspectuase si odata ce le vei avea pur si simplu te vei indragosti de ele!
Comanda nuanta dorita,par 100% natural,calitate superioara! Disponibile in mai multe variante si nuante,suna sau viziteaza profilul meu si convinge-te.

Livrari in Bucuresti si in toata tara ,la usa ta in 24 de ore!

pt detalii
id :extensii_clip_on@yahoo.com
Tel 0723 49 77 88 Gabriela

Postat pe 8 Decembrie 2008 00:37
http://extensii-clip.blogspot.com/

Postat pe 11 Decembrie 2008 22:33
AM EU DE VANZARE EXTENII CU CLIP ON SATENE -CASTANII pret 200 ron PAR 100% natural! lungime :60 cm. SI 125 suvite microring 170 ron!! pAR NATURAL ! 100% Garantez ! La livrare coletul se poate deschide si verifica! informatii id roxanutz_a.
Mary88810
Postat pe 5 Decembrie 2009 16:39
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
INVITATIE IN SHOWROOM EXTENSII 1 De la: mihaella_filip 21 August 2009 14:54
Am mare nevoie de ajutor... 24 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 12:01
extensii clip-on 2 De la: kudika094609 16 Decembrie 2009 20:42
Placa de par..HELP!!! :) 3 De la: just_andreyutza 16 August 2011 09:41
Se cauta...! 37 De la: balrog 14 Martie 2011 13:07