Setari Cookie-uri

tratament pentru indesirea parului

Buna fetelor,am o mare problema cu parul meu pt ca are firul foarte subtire ,se ingrasa in doar 2 zile si e lipsit de volum,ce tratament as putea urma?
anngelina26
Postat pe 20 Octombrie 2009 09:49
Buna,
aceeasi problema o aveam si eu.
am firul de par foarte subtire...si toate alea.
Am incercat toate astea in principiul ca parul meu se va regenera si va creste mai repede.
dar functioneaza si la parul subite fara volum
Evita sampoanele gen...clear,si mai ales HERBAL essences!!!!! sunt PLINE de COLORANTI si chimicale.
ti as recomanda Gliss,pantene,si mai ales Nivea.
foloseste balsam la fiecare spalare,si uneori daca urmeaza sa te speli dimineata aplica seara balsam, sau ulei de ricin,sau cel mai bine amestecate si lasa pana dimineata.
bea multa apa.
nu folosii deloc placa uscator sau orice altceva,nu l pieptana cand e ud.
nu l tine prea strans.
mult noroc.
blondiewishes
Postat pe 25 Octombrie 2009 15:59
ah.
N-ai pentru ce
Si.am uitat...
intreaba la plafar de tincturi pt indesirea parului...
cum ar fi ardei iute,mesteacan,urzica
Chiar functioneaza.
Sper sa dea roade ce ti am spus.
Multa bafta si un par de milioane
blondiewishes
Postat pe 26 Octombrie 2009 21:21
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ati folosit produse de par joico? 4 De la: albinuta1981 10 Decembrie 2008 16:27
Sa ma vopsesc? 19 De la: crazy_cat95 3 Iunie 2009 19:35
placa de vanzare bio ionic 3 De la: balrog 14 Martie 2011 13:08
Transplantul de par 17 De la: kudika_1043081 17 Februarie 2022 15:31
buna 1 De la: lollyta_10 7 Mai 2011 00:14